Головна Увійти Про сайт

Дитячий Садочок "Територія Розвитку" ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
dytyachyy-sadochok-terytoriya-rozvytku
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 10
Телефон:+380 63 148 3058
Години:понеділок: 08:30–18:00 вівторок: 08:30–18:00 середа: 08:30–18:00 четвер: 08:30–18:00 пʼятниця: 08:30–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"Дитячий Садочок "Територія Розвитку" - це місце, де діти почуваються впевнено та щасливо. Вихователі дуже чуйні та розуміють потреби кожного малюка. Вони завжди готові підтримати дитину, якщо вона засумує або почувається не дуже добре.

Особливістю садочка є різносторонній розвиток дітей. Тут проводяться заняття з англійської мови, християнські уроки, патріотичні та логопедичні заняття. Вихователі старанно пояснюють дітям різні речі на рівні емоцій, щоб допомогти їм краще розуміти себе та виражати свої почуття.

Садочок має чудові умови для дітей. Тут є майданчик з батутом, велика ігрова кімната, укриття та все необхідне для комфортного перебування. Їжа в садочку смачна та різноманітна.

Окремо варто зазначити школу батьківства, яка працює при садочку. Тут батьки можуть отримати цінні поради та підтримку.

Для нашої сім'ї відвідування "Території Розвитку" - це чудовий досвід. Діти завжди раді йдти до садочка та повертаються щасливими та задоволеними. Р.. Читати далі »

Мій відгук

code

15.10.23
Як було вище сказано - абсолютно спокійна, коли дитина в садочку. Навіть, якщо дитина засумує за батьками, то чуйні вихователі правильно підтримають дитину та заспокоять🙂 Дуже подобається різносторонній розвиток - англійська, християнські уроки, пат.. Читати далі »
04.09.23
Садочок відвідували від самого відкриття. Сину дуже подобалося і у нас, батьків, жодного разу не було якихось нарікань. Навпаки, кожного разу забирали з садка щасливу та усміхнену дитину, сповнену вражень та позитивних емоцій. У садочку кожного дня с.. Читати далі »
04.09.23
В цей садочок ходили дві мої донечки. Перш за все, я як мама, тут була абсолютно спокійна за своїх дітей - за ними вихователі дивились та доглядали як за своїми❤️ Дуже різноманітне та повноцінне харчування у дітей. Жодного разу я не чула від своїх .. Читати далі »
04.09.23
Відвідували з синочком цей садок. Дуже задоволені. Місце, де з любовʼю приймали всі наші особливості, допомагали долати труднощі та щиро раділи кожному новому досягненню (кожне нове слово синочка – це був привід для щастя трьох виховательок, н.. Читати далі »
04.09.23
Дитячий простір для діток від 3р. Люблячі та уважні вихователі, чисте та нове приміщення, власна та безпечна територія для прогулянок, програми з духовного та патріотичного розвитку, авторські начальні програми з розвитку мовлення та англійської мови.. Читати далі »

© Луцьк24