Головна Увійти Про сайт

"Світлинка" Приватний садок та приватна початкова школа (центр раннього розвитку) ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 22
dytyachyy-tsentr-rannogo-rozvytku-svitlynka
Адреса:Луцьк, вул. Караїмська, 3
Телефон:+380 50 438 5258
Години:понеділок: 08:30–17:00 вівторок: 08:30–17:00 середа: 08:30–17:00 четвер: 08:30–17:00 пʼятниця: 08:30–17:00 субота: 09:00–17:00 неділя: Зачинено
"Світлинка" - це приватний садок та приватна початкова школа, яка спеціалізується на ранньому розвитку дітей. Цей заклад є найкращим місцем для розумового, фізичного та соціального розвитку малюка.

У "Світлинці" проводяться цікаві та насичені заняття, які сприяють глибокому вивченню англійської мови, математики та розвитку комп'ютерної грамотності. Заняття проводять кваліфіковані викладачі, які зуміли створити атмосферу комфорту та дружелюбності.

За відгуками батьків, діти відчувають себе комунікабельними та відкритими в соціумі. Вихователі вміло створюють атмосферу навчання в ігровій формі, завдяки чому діти навчаються непомітно для себе.

Крім того, у "Світлинці" діти мають можливість брати участь у різних рухливих заняттях, музичних та хореографічних гуртках. Також проводяться заняття з англійської мови, зображувальної та театралізованої діяльності.

Батьки висловлюють свою вдячність за самовіддану працю педагогічного колективу "Світлинки" та ре.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.08.23
Світлинка- це найкраще місце для розвитку дитини. Нарешті тут відкрили ще й школу. Заняття цікаві та насичені. Поглиблене вивчення англійської,математики,розвиток комп'ютерної грамотності.
27.07.23
Скажу що, Світлинку ми обрали теж за відгуками в мамській групі. Доню почали водити з 1 року 5 міс., але виявилось, що є набір ще для менших діток. Попали до чудового викладача і людини, яка гарно та цікаво подає діткам матеріал. За майже рік наших з.. Читати далі »
12.07.23
Атмосфера затишку та дружелюбності відчувається, щойно переступиш поріг садочка. Цим затишком, передусім, варто завдячувати вихователям. Вони зуміли не тільки створити цю атмосферу, але і згуртувати колектив справжніх професіоналів. Вихователі провод.. Читати далі »
08.07.23
Дуже хороший садочок. Дитина відвідує з радістю з першого дня. Домашня атмосфера в середині,просторий майданчик на подвір'ї, гарне харчування , турботливі вихователі. Батьків інформують фото про заняття дітей кожного дня через месенджер.
08.07.23
Дуже прекрасний садочок. Весь педагогічний колектив щиро ставиться до дітей, навчає, виховує, допомагає та розвиває. Ваша дитина буде комфортно себе почувати, навчатися та всебічно розвиватися
16.05.23
Ця школа - мрія мого дитинства. Я завжди мріяла вчитися в такому просторі, де є все - і знання, і повага до один одного, і взаєморозуміння, відкритість до всього нового. Де абсолютно всі дорослі та діти - це одне ціле. І я дуже рада, що хоча б мій си.. Читати далі »
06.05.22
Дуже задоволена раннім розвитком. Дитина відвідує зайняття з 1 року, дуже дякую що берете таких маленьких діток.
13.04.22
Чудовий заклад з висококваліфікованими педагогами! Рекомендую!
23.02.22
Моя донечка ходить на зайняття з вокалу і гри на фортепіано. Дуже задоволенні результатом, приймаємо участь у різних конкурсах і займаємо призові місця.
07.02.22
Ми беремо повний комплекс: вокал, арт-студія, граємо на фортепіано, вивчаємо англійську мову. Дуже подобається, задоволені викладачами і успіхами дитини в різних напрямках
01.02.22
Дуже вдячна за підготовку сина до школи. Вмів читати, писати та рахувати. Програма 1 класу була пройдена ще у Світлинці. Навчання в гімназії вдавалося легко.
27.12.21
У даному закладі відвідую заняття по вокалу, вчителька - Олена Леонідівна. Цікава подача матеріалу, професійний підхід до навчання, сучасні та ненудні твори. Особлива подяка за можливість відвідувати заняття у вечірній час! Рекомендую "Світлинк.. Читати далі »
27.12.21
У даному закладі відвідую заняття по вокалу, вчителька - Олена Леонідівна. Цікава подача матеріалу, професійний підхід до навчання, сучасні та ненудні твори. Особлива подяка за можливість відвідувати заняття у вечірній час! Рекомендую "Світлинку.. Читати далі »
23.11.21
Найкращі!
23.11.21
Відвідую заняття з вокалу у цьому закладі. Викладач доступно пояснює матеріал, подає на Міжнародні конкурси, на яких ми отримуємо перемоги. Рекомендую! Найкращий педагог в Луцьку!
08.11.21
Дякуємо центру раннього розвитку «Світлинка» за старанність та правильний підхід до моєї дитини. Ми швидко адаптувалися в хорошому колективі, тут нас прийняли з любов‘ю.
13.12.20
Дякую колективу центру раннього дитячого розвитку "Світлинка" за любов ❤️ і турботу ? до наших дітей. Щоразу дивуюсь, що дитина не хоче йти додому ?, любить вчителів?, та постійно радує нас новими знаннями, які вона здобула саме в цьому зак.. Читати далі »
08.12.20
Чудовий дитячий заклад, де справді люблять дітей і вкладають у дітей
03.11.20
Водимо дитину рік, знає літери, цифри, англійську мову чудово знає. У машині слухаємо 2 власні пісні що співає наша дитина.Маємо 3 відеокліпа з участю нашої дитини -це пам‘ять на все життя всім нам. Головне у Світлинці - це любов до дітей. Дуже.. Читати далі »
22.05.19
На заняття у садочок "Світлинка" ми ходимо більше року. За цей час у нас з'явилося багато друзів, ми навчилися працювати в колективі,допомагати один одному. Дитина із задоволенням ходить на заняття, пишається своїми досягненнями. Дякує.. Читати далі »
20.05.19
Найкращий заклад для дитини , індивідуальні заняття з Англійської, Аrt-студія та Вокалу! Цікаві захоплюючі уроки для дітей! Рекомендую з власного досвіду, дитина задоволена від кожного заняття, чудовий персонал та гарні емоції в кінці дня!
16.05.19
У Світлинці дуже хороша база і той вклад, що дають дитині саме тут, вихователі безпосередньо, це хороше вкладення у свою дитину. І воно дає поштовх на багато років по різних напрямках розвитку рухатись уперед. І ще одне - дуже важливими хочу відмітит.. Читати далі »

© Луцьк24