Головна Увійти Про сайт

ЕКО-Маркет ★2.5


рейтинг: 2.5, відгуки: 4
eko-market
Адреса:Луцьк, вул. Домни Гордіюк, 47
Телефон:+380 800 302 055
Магазин "ЕКО-Маркет" - це місце, де працівники і керівники не дуже займаються своїми обов'язками і не приділяють належної уваги якості товарів. Касири часто пробивають товари за ціною, відмінною від ціни на ціннику. Це призводить до незадоволення покупців, які, виявляється, платять більше, ніж повинні. Також, касири не знають про офіційний додаток Дія, який може підтвердити вік покупця. Треба було б поінформувати їх про цей додаток. Однак, магазин має хороший вибір товарів, а також відноситься до клієнтів доброзичливо, а ціни є прийнятними. У цілому, магазин "ЕКО-Маркет" має свої плюси та мінуси, проте потребує певних змін у роботі та увазі до деталей.

Мій відгук

code

28.09.21
Дмитро
Сумне місце, але місцеві керівники та працівники тут ні до чого бо "риба гниє з голови"
10.06.21
Анастасия
Касири пробивають товар за ціною,яка відрізняється на ціннику. Брали Шампанське “fratelli” за 79,90 по акції,так як чек був не малий,не звернули уваги,а вдома виявилось,ми купили його за 100.Типу ми не сподобались,для акції не підходимо,ч.. Читати далі »
04.12.20
Соня
Касири не знають ,що таке офіційний додаток Дія в якому можна підтвердити свій вік. Додаток затверджений постановою кабінету міністрів України номер 278 , проінформуйте їх будь ласка
15.01.20
Small
Хороший вибір, гарне відношення до клієнта, прийнятні ціни

© Луцьк24