Головна Увійти Про сайт

Еліт-Експрес Таксі ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 6
elit-taksi
Адреса:Луцьк, вул.Рівненська, 76 А
Телефон:+380 67 802 2808
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Зачинено
Еліт-Експрес Таксі - таксі-сервіс, який надає надійні та швидкі послуги в місті Луцьк. Багато клієнтів залишають позитивні відгуки про цю компанію, оцінюючи її як надійного та ввічливого партнера.

Користувачі зауважують, що протягом тривалого співробітництва з Еліт-Експрес Таксі не виникало серйозних проблем. Загалом, клієнти згадують тільки позитивні моменти своєї взаємодії зі службою таксі. Наприклад, один користувач ділиться своєю історією, коли він забув свою барсетку в машині після того, як водій вже під'їхав до вказаної адреси. Проте, водій сповістив службу таксі про забуті речі та запитав, чи може зустріти клієнта для їх повернення. Користувач був приємно здивований таким відгуком і отримав свою барсетку неподалік від свого місцезнаходження.

Однак, деякі клієнти відзначають незадовільний рівень обслуговування від операторів служби таксі. Вони зазначають, що пані оператори спілкуються не тактовно і грубо. Наприклад, один користувач зазначає, що після скарги на п.. Читати далі »

Мій відгук

code

24.11.20
Часто, за своїми службовими обов'язками користуюся послугами Еліт таксі. За весь час співробітництва з ними не виникало серйозних проблем, можу тільки позитивні моменти згадати. Ось останній, який і змусив мене написати відгук. Коли під'їжд.. Читати далі »
18.01.18
Найгірший рівень обслуговування - на рівні операторів. Пані оператор спілкувалась не тактовно, на зауваження щодо її манери спілкуванням з клієнтом, відповіла, - "краще йдіть зустрічайте машину". Коли зателефонували аби лишити скаргу, у від.. Читати далі »
10.12.17
Фірма дбае про свою репутацію ,загублені речі повертає
19.11.17
Таксі супер, дешево і швидко
07.01.17
Очень расстроен этим такси. Пытались вызвать машину, прождали 10 минут смс, не получили, после перезвона оператору, он сказал что такого заказа нету и бросил трубку. Прошу заняться обучением диспетчеров, а то вы будете терять деньги на заказах.
08.01.16
Швидке, надійне таксі Луцька.

© Луцьк24