Головна Увійти Про сайт

EVA ★1.8


рейтинг: 1.8, відгуки: 9
eva-lesi-ukrayinky-67
Адреса:Луцьк, вул. Лесі Українки, 67
Телефон:+380 800 303 700
Години:понеділок: 08:00–21:00 вівторок: 08:00–21:00 середа: 08:00–21:00 четвер: 08:00–21:00 пʼятниця: 08:00–21:00 субота: 08:00–21:00 неділя: 08:00–21:00
EVA - магазин з низькими цінами та приємною касиром Наталією, яка є симпатичною брюнеткою. Однак, відгуки покупців про персонал магазину розходяться. Одна людина стверджує, що персонал дуже неприємний, зокрема, жінка з короткою стрижкою, теж брюнетка. Вона завжди неприємно дивиться на клієнтів, ніби вони збираються щось вкрасти. Її поведінка заважає спокійно обирати товари. Інший відгук говорить про загальний низький рівень обслуговування в магазині. Касири та продавці-консультанти рідко звертають увагу на клієнтів, а коли роблять це - роблять це з незадоволенням. Також відгук зазначає, що в магазині завжди задушливо, оскільки кондиціонери не працюють. Такі проблеми з персоналом та комфортом в магазині роблять його не привабливим для покупців, хоча асортимент товарів є хорошим. Ще один відгук згадує про те, що простір у магазині малий, що ускладнює швидку покупку та переміщення між стелажами. Незважаючи на ці недоліки, деякі покупці відзначають широкий вибір товарів та помірні ціни. Од.. Читати далі »

Мій відгук

code

09.03.24
Лана
Шкода немає оцінок з мінусом. Безпідставно і без будь яких доказів можуть звинуватити клієнта у крадіжці.
05.03.24
Олександр
Хвора на голову адміністратор (Наталія Жерш ) телефонує неповнолітнім і під приводом отримання подарунку, запрошує в магазин, далі зустрічає і проводить в службове приміщення, де дятел охоронець ( Ігор Мордись) уявивши себе крутим детективом, затриму.. Читати далі »
31.01.24
Nikusya
це найгірша єва в якій я була, тестери стоять зовсім на інших місцях, особисто я купляла парфум. і навіть не можна поміняти. адже я вибрала саме ці, а купила зовсім інші Персонал не дуже приємний!! Не раджу туди ходити!
11.01.24
Maria
це найгірша єва в якій я була, тестери стоять зовсім на інших місцях, особисто я купляла парфум. і навіть не можна поміняти. адже я вибрала саме ці, а купила зовсім інші. повернення не хотіли робити, нікому не раджу:
25.10.23
Ruslan
Низькі ціни та приємна і симпатична касир Наталія брюнетка(чорноволоса))))
19.05.23
Оксана
персонал дуже неприємний! якщо точніше то жіночка з короткою стрижкою, брюнетка. максимально нетактовна і зверхня особистість. завжди поїдає поглядом, так ніби я вже наклала повну сумку і збираюсь красти ще. неможливо спокійно щось вибрати, постійно .. Читати далі »
15.05.23
Natali
дуже низька культура обслуговування, мало того, що ні касира, ні продавця-консультанта неможливо дочекатись, то ще й якщо тобі пощастить і на тебе, нарешті, звернуть увагу, то з таким незадоволенням, ніби я до неї до дому прийшла. в магазині неможлив.. Читати далі »
13.01.22
Богдана
Вибір товарів досить широкий, ціни помірні. Але для розміщення в центрі міста могли б обрати більш просторе приміщення - людей завжди багато, касири працюють 1-2, постійно якісь нові, то швидко купити щось - це проблема. Навіть просто швидко дістатис.. Читати далі »
17.02.21
Ольга
Сьогодні зайшла в Єву за компанію з друзями, щоб подивитись товари, вибрати гігієнічну помаду. Моя подруга вибирала собі лак для нігтів, як безпричинно до нас підійшла жінка з адміністрації. Вона пристально дивились на нас, здавалось , що не моргала... Читати далі »

© Луцьк24