Головна Увійти Про сайт

Фабрика взуття Ікос ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 6
fabryka-vzuttya-ikos
Адреса:вулиця Чикаленка Євгена, 4, Струмівка
Телефон:+380 67 332 0824
Фабрика взуття Ікос - сучасне підприємство, яке активно впроваджує нові технології і гарантує високу якість своєї продукції. Створюючи якісне і стильне взуття, компанія втілює свою любов до професії, що відчувається в роботі кожного працівника. Магазин та шоу-рум знаходяться на вулиці Л. Українки 49 і приємно здивовують своїм оформленням. Фабрика Ікос - це гарний приклад якісного виробника в Україні, який заслуговує на визнання. Однак, деякі відгуки свідчать про те, що зимове взуття може не відповідати вимогам зимового сезону, оскільки використовується устилка на паперовій основі, що може не забезпечити достатнього тепла у холодну погоду.

Мій відгук

code

13.12.23
Тюти
Замовила на сайті черевики, але після обробки мого замовлення виявилось, що немає потрібного розміру. Менеджер запропонувала пошити пару на замовлення. В потрібні терміни вклалися. Черевики дуже хорошої якості, модні та зручні. Дуже раджу цього вироб.. Читати далі »
04.12.21
Валерій
Сучасне підприємство з активним впровадженням нового та гарантованою якістю. РЕКОМЕНДУЮ.
01.12.20
Roman
Якісне і стильне взуття. Гарний магазин і шоу-рум по вулиці Л. Українки 49. Приємно, що власники дуже люблять те, що роблять і це відчувається по роботі персоналу. Молодці! Так тримати!
10.10.20
Tatyana
Якісне взуття. Зручна колодка,шкіра високої якості. Приємно,що в Україні якісний виробник.
06.02.20
Сергій
Круто що на Волині є фабрика яка робить гарне взуття! Неодноразово купував взуття цієї компаніії і дуже задоволений якістю та естетичним стилем виробів!
12.01.18
Юхим
Зимове взуття не відповідає вимогам зимового взуття. Фабрика використовує устилки на паперовій основі, тобто при мінусовій температурі людина відчуває ніби вона в тапочках.

© Луцьк24