Головна Увійти Про сайт
★ 5.0

Фотограф Луцьк


рейтинг: 5, відгуків: 9
Фотограф Луцьк
Адреса:Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 7
Години:понеділок: Зачинено вівторок: 10:00–18:00 середа: 10:00–18:00 четвер: 10:00–18:00 пʼятниця: 10:00–18:00 субота: Зачинено неділя: 10:00–18:00

Мій відгук

code

14.02.20
Замовляли у Вікторії Лав сторі і фотокнигу! Ніколи не думала, що фотосесії можуть бути саме такими драйвовими! З Вікторією було дуже легко працювати, вона допомагала у всьому, у позуванні, в емоціях! Ми геть забули про хвилювання перед камерою, це бу.. Читати далі »
15.01.20
Мала задоволення побувати на фотосесії у Вікторії. Ну що, це просто чудово! Сама Вікторія дуже комунікабельна і цікава особа. Працюючи з нею отримуєш всепоглинаючі емоції, це настільки весело і захопливо, як справжнє свято! Дякую за ці яскраві емоції.. Читати далі »
08.07.19
Дуже дякую за чудову фотосесію. Було дуже приємно і легко з тобою працювати. Результат просто вау???
05.01.19
Замовляли у Вікторії весільну фотозйомку! Дуже сподобались фотографії і вцілому робота фотографа! Нещодавно приходили до Вікторії у фотостудію Magic - були просто в захопленні від цього казкового місця. Залишилась маса вражень від гарно проведеного ч.. Читати далі »
18.12.18
В захваті від фотосесії у Фотостудії Magic! Затишна атмосфера! Фотограф, котрий підкаже у будь-якому питанні! Фотосесія залишила багато позитивних емоцій і чудові яскраві фотографії!
09.12.18
Вікторія -фотограф , який дуже вміло керує моделлю . ?? Вона , якщо потрібно , допоможе вам з Образом?? Вже мала з Вікторією дві фотосесії ? І дуже задоволена як і процесом , так і результатом? Настрій на фотосесії вам гарантований, бо Вікторія заря.. Читати далі »
09.12.18
Нещодавно були у фотостудії Magic на фотосесії. Все дуже сподобалось, фотограф привітний, компетентний допомагає у підборі стилю, а також підказує як правильно позувати. Вразила сама атмосфера студії – там затишно, комфортно, як удома, а самим .. Читати далі »
08.12.18
Неймовірно прекрасна в своїй роботі Вікторія, створює особливу атмосферу ейфорії та сприйняття себе як неповторної, цільної особистості для замовника фотосесії. Це унікальна фішка Вікторії, яка притаманна тільки їй. Обдарована, творча людина, професі.. Читати далі »
02.12.18
Дуже сподобалось працювати з Вікторією!Добре коли фотограф завжди може порадити щодо образу,а також підказує,як поводити себе перед камерою.Вразила Новорічна Студія - у ній справді почуваєшся як у казці,затишно,магічно.А потім ми ще замовили фотокниг.. Читати далі »

© Луцьк24