Головна Увійти Про сайт

Гемo Медика | HEMO MEDIKA ★2.5


рейтинг: 2.5, відгуки: 25
gemomedyka
Адреса:Луцьк, просп. Молоді, 12В
Телефон:+380 800 102 021
Години:понеділок: 07:30–20:00 вівторок: 07:30–20:00 середа: 07:30–20:00 четвер: 07:30–20:00 пʼятниця: 07:30–20:00 субота: 08:00–15:00 неділя: Зачинено
Гемо Медика | HEMO MEDIKA - це медична лабораторія, яка отримала змішані відгуки від клієнтів. Деякі з них висловлюють негативне ставлення до лабораторії, особливо до роботи працівників, які забирають кров. Один клієнт відзначив, що дівчина, яка брала кров, не мала достатніх навичок і скликала весь персонал для допомоги. Він також зазначив, що аналізи, отримані в цій лабораторії, виявилися неправдивими, і вони змушені були перездати їх в іншому місці. Інший клієнт сказав, що персонал завжди ввічливий, привітний і уважний, а обслуговування є швидким та безболісним. Він також похвалив їх за допомогу у виборі необхідного пакету здачі аналізів і своєчасну та якісну роботу. Крім того, деякі клієнти відзначили швидкість отримання результатів аналізів. Однак, є також відгуки, що висловлюють негативне ставлення до лабораторії та персоналу. Один клієнт розповів про погане ставлення до дитини під час забору крові і відсутність медичних рукавичок у працівника. Інший клієнт сказав про недостовірні.. Читати далі »

Мій відгук

code

24.04.24
sergiy
Нещодавно відвідував даний заклад. Приміщення візуально приємне, усюди чисто та охайно. Персонал ввічливий та приємний. Усім рекомендую користуватись послугами цієї клініки. Ставлю 5 зірок⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
20.04.24
nadiya
Дуже сподобалося. Хороший медичний центр. Приємний та ввічливий персонал. Як брали кров, то боляче не було, безпечно. Приймають з 07.30 що приємно вражає) Сказали що результати будуть після обіду, а скинули ще й раніше) Дякую!
29.02.24
Ольга
Здавала аналізи в вашому центрі.Всім задоволена.Персонал ввічливий,обслуговування на вищому рівні.Рекомендую!👍
16.12.23
Мария
Просто жах! Починаючи від реєстратури, закінчуючи термінами. По гінекології аналізи казали 3-4 дні чекати, здавала 15.12 о 12й годині, смс лиш зараз прийшло 26.12. На гарячій сказали «чекайте завтра» (21.12) Ніколи більше туди не піду і н.. Читати далі »
12.12.23
Ігор
Здавав аналізи крові, результат обіцяли на наступний день, пройшло дві доби, результатів нуль. Дзвонив на гарячу лінію, кажуть очікуйте результатів, попереду ще два дні вихідних. Це просто жах, по результатах аналізів мало призначатися лікування. За .. Читати далі »
08.12.23
Марія
Хочу подякувати медичній сестрі Софії за професійність, уважність і скромність. Зазвичай знайти в мене вену- проблема. Рекомендую всім , швидко, якісно, безболісно!
12.06.23
Олена
Це жаш,а не лабораторія. Звільніть з роботи дівчину,яка бера забір крові.Вона взагалі не уміє брати кров з венни. Намучила мені дворічну дитину,скликала увесь персонал на забір.Аналізи не правдиві,перездали в іншій клініці,взяли кров відразу.А то в н.. Читати далі »
09.06.23
Наташа
Персонал завжди ввічливий,привітний,уважний. Хороше обслуговування, все швидко, спокійно та безболісно. При необхідності надають допомогу у виборі необхідного пакету здачі аналізів. Все вчасно та якісно. Рекомендую!
09.06.23
Fox
Є частим відвідувачем даної лабораторії. Подобається абсолютно все! Адміністратори завжди привітні і відповідають на всі запитання, медсестри мають золоті руки і зовсім не чути як набирають кров. Аналізи приходять вчасно, деколи й швидше очікуваного .. Читати далі »
07.06.23
Alla
Найгірший медичний центр, з яким взагалі стикалася. Маю на увазі той, що на Молоді, 12а. Забір крові необхідно було взяти у дворічної дитини. В реєстратурі прочекали 35 хвилин, хоча в черзі були треті. В подальшому, особа, яка назвалась медичним прац.. Читати далі »
23.05.23
Serhii
Регулярно здаю аналізи на Молоді 12, завжди оперативний результат без синяків, що радує.
12.05.23
Руслана
Категорично не рекомендую цей заклад, якщо Вам дороге Ваше здоров'я. Звернулась конкретно до них для швидкого отримання результату крові. Пообіцяли надіслати в той самий день, так як попереду були вихідні. На дзвінки на гарячу лінію відповідає о.. Читати далі »
20.01.22
Василь
Візитом не задоволений, так само результати аналізів виявились не цілком достовірні.
14.11.21
Dmitry
Лабораторія Гемо Медіка в місті Вараш це просто УЖАС !!!! Дівчина працює за двох - сидить при вході на reception і бігає бере аналізи на кров. Тобто взяла аналіз - і потім одразу біжить на вхід записати людину - і потім знову біжить брати аналіз і це.. Читати далі »
16.10.21
Наталочка
Загальний аналіз крові обіцяли дитині зробити через добу. Тобто на другий день зранку. Результату не дочекалася. Після того як передзвонила сказали що нажаль не встигли зробити з якихось причин. Чекати до вечора, або віддадуть кошти.....Тобто я втрат.. Читати далі »
15.10.21
Наташа
Здавала аналізи в даній лабораторії. Подобається, що результати аналізів видаються в той самий день, що дуже важливо.
10.10.21
Міра
Лабораторія радянського типу: записують в зошиті, ганяють розміняти гроші, роздають величезні незручні папірці, на заборі і видачі результатів одна людина і відповідно через це черги в період епідемії. Поставте термінал, скидайте результати онлайн, я.. Читати далі »
26.09.21
Катерина
Зверніть увагі но поведінку ваших медсестер, вони все ж таки мед працівники, а не торгашки на базарі.
27.08.21
Діма
Все швидко та якісно, здавав пробу на алергічну реакцію на шерсть, за 2 з половиною години вже був результат, при дзвінку до них за результатом, запропонували переглянути на сайті або ж прийти до них. Персонал хороший та відповідальний. Походом і цей.. Читати далі »
30.07.21
Анна
Найгірша лабораторія в плані організації своєї роботи! Здавали аналізи (декілька ) показників! Онлайн неможливо переглянути вже 5день (помилка з базою даних)!!!!!!!! Дзвоню по кожному аналізу, питаю чи є і чи можливо отримати! Запитання до керівництв.. Читати далі »
11.07.21
Marina
Більше до вас ні ногою! Буду, як і раніше, їздити в центр в С... о, хоч і живу біля вашого відділення. Відділення по вул. Бенделіані 7, м. Луцьк. Медсестра за всі 3 рази, що я була, жодного разу не обробила руки, щоб працювати з моєю кров'ю! То .. Читати далі »
27.06.21
Кирилл
Результати аналізів малюють з голови. Керівництво спілкується немов бидло з 90х. Не розумію як вони досі працюють. Не рекомендую звертатися у цю лабораторію, правду ви там не знайдете.
17.06.21
Mariana
Щоб забрати аналізи, довелося другий раз до них іти особисто, бо: - сайт не працював - телефони не піднімали, всі - на пошту чи смс результати відмовилися прислати - видавати можуть тільки персонально мені, а не комусь іншому, незважаючи на те, що са.. Читати далі »
25.05.21
Oleksii
Совок, безалаберність та непрофесіоналізм за капіталістичні гроші. 1) за аналізи на суму 100$ не можуть відправити результат на електронну пошту; 2) при оформленні пацієнта, якому, окрім іншого, береться бакпосів (тривалість очікування результату 10 .. Читати далі »
22.05.21
Наталія
Нікому не рекомендую, півдня телефоную, один мобільний номер не абонент, інший або зайнятий, або трубку не беруть, на стаціонарний теж ніхто не відповідає. Ніколи більше туди не буду звертатись.

© Луцьк24