Головна Увійти Про сайт

ГОРБАЧ ЛЕСЯ СЕРГІЇВНА, ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 11
gorbach-lesya-sergiyivna-pryvatnyy-notarius
Адреса:Луцьк, Київський майдан, 13
Телефон:+380 50 969 6090
Горбач Леся Сергіївна - приватний нотаріус, який заслужив високу оцінку своїх клієнтів. Відгуки про неї свідчать про її професіоналізм, оперативність і ввічливість. Клієнти відзначають її допомогу у вирішенні складних питань, швидке оформлення документів і зручне роз’яснення по всім питанням. Крім цього, вони відзначають комфортний офіс і адекватні ціни на послуги. Горбач Леся Сергіївна є надійним і відповідальним нотаріусом, якому можна довіряти у найважливіших справах.

Мій відгук

code

10.12.23
Саша
Дякую Лесі Сергіївни! Дуже гарно проконсультувала по оформленні заповіту та про його наслідки.
26.11.23
Анатолий
Хочу подякувати пані Лесі за допомогу в складному юридичному питанні. Думав, що все вирішиться судом, але вона дуже допомогла з оформленням, не звертаючись до суду.
26.11.23
Цитадель
Нам порадили нотаріуса в оформленні квартири. Дуже задоволені оформленням документів. Швидко, якісно та зручно!
11.09.23
Катя
Дякую за швидке та якісне оформлення договору купівлі-продажу квартири. Люди, які працюють, дуже добре виконують свою роботу!
01.09.23
Чижук
Вражена чудовим обслуговуванням нотаріуса та його помічників. Відмінне ставлення до клієнтів, комфортний офіс, поблизу парковка, дуже зручно, є де припаркувати автомобіль.
15.08.23
Oksana
Неодноразово зверталась до Лесі Сергіївни та її помічників, оформляла спадщину, потім майно переписувала. Задоволена детальним вивченням документів, якістю наданої роботи.
06.05.23
Юлія
Треба було терміново оформити договір міни квартир. По телефону зв'язалася з Лесею Сергіївною, за годину зустрілися, ще через годину зібрала необхідні документи на переписання. Прийшли з контрагентами і дуже швидко все оформили. Леся Сергіївна -.. Читати далі »
06.05.23
Андрій
Пані Леся Сергіївна дуже допомогла у вирішення надскладного питання зі спадщиною. Вийшло і швидко, і зручно, і значно дешевше. Раджу всім звертатися до її нотаріальної контори.
06.05.23
Артем
Оформляв тут договір купівлі-продажу квартири. Ввічливі і грамотні працівники, запропонували кави, дали відповідь на питання, які мене цікавили додатково.
30.04.23
Maks
Маю визнати, що нотаріус Леся Горбач - це просто крута і відповідальна людина! Я звернувся до неї, щоб отримати нотаріальну довіреність, і не пожалкував ні на секунду. Вона професіонал своєї справи, її команда yвaжнa та оперативна. Ціни на їхні послу.. Читати далі »
28.04.23
Катерина
Вже декілька разів зверталася до Лесі Сергіївни. Приємно вражена швидким оформленням документів, чітким та професійним роз’ясненням по питаннях, що мене цікавили. Комфортний офіс майже в центрі міста, приємний нотаріус, всім рекомендую!

© Луцьк24