Головна Увійти Про сайт
★5.0

ГОРБАЧ ЛЕСЯ СЕРГІЇВНА, ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС


рейтинг: 5, відгуків: 5
ГОРБАЧ ЛЕСЯ СЕРГІЇВНА, ПРИВАТНИЙ НОТАРІУС
Адреса:Луцьк, Київський майдан, 13
Телефон:+380 50 969 6090

Мій відгук

code

16.05.23
Треба було терміново оформити договір міни квартир. По телефону зв'язалася з Лесею Сергіївною, за годину зустрілися, ще через годину зібрала необхідні документи на переписання. Прийшли з контрагентами і дуже швидко все оформили. Леся Сергіївна -.. Читати далі »
16.05.23
Пані Леся Сергіївна дуже допомогла у вирішення надскладного питання зі спадщиною. Вийшло і швидко, і зручно, і значно дешевше. Раджу всім звертатися до її нотаріальної контори.
16.05.23
Оформляв тут договір купівлі-продажу квартири. Ввічливі і грамотні працівники, запропонували кави, дали відповідь на питання, які мене цікавили додатково.
10.05.23
Маю визнати, що нотаріус Леся Горбач - це просто крута і відповідальна людина! Я звернувся до неї, щоб отримати нотаріальну довіреність, і не пожалкував ні на секунду. Вона професіонал своєї справи, її команда yвaжнa та оперативна. Ціни на їхні послу.. Читати далі »
08.05.23
Вже декілька разів зверталася до Лесі Сергіївни. Приємно вражена швидким оформленням документів, чітким та професійним роз’ясненням по питаннях, що мене цікавили. Комфортний офіс майже в центрі міста, приємний нотаріус, всім рекомендую!

© Луцьк24