Головна Увійти Про сайт

Готель «Профспілковий»


рейтинг: 4, відгуків: 5

Готель «Профспілковий»
Адреса:м. Луцьк, просп. Відродження, 24
Телефон:+380 3322 50348
Години:
Готель "Профспілковий" пропонує своїм гостям комфортабельні номери зі всіма зручностями.

У готелі до Ваших послуг надаються банкетний зал та конференц-зал, які дозволяють проводити світські та ділові заходи на високому рівні.

Готель розташований у парковій зоні найбільшого мікрорайону міста, на одній з магістралей міста.

Мій відгук

code


Елена Виримчук
19.02.19

Називається Готель "Профспілковий")) Напевно це символічно, бо які профспілки, такий і Готель. Більшість приміщень давно переобладнані в офіси. Загалом якесь запустіння і прохідний двір.

Гліб Клименко
17.12.18

Комфортні номери, приємний персонал, зручні ціни, проте балкони у дивному стані.

Володимир Кузьмович
08.12.18

Могло бути краще, могло бути гірше. Загалом позитивне враження. Чисто, прибирають, ресторан (харчування не дуже), кафе-бар до 2год. ночі (норм). Трошки прокурений попався номер. Парковка під охороною, вартість 20грн.

оля катаман
19.11.18

Стара будівля. Номери є досить різні , є із євроремонтом, а є страшні ще з 90'их. Ж кав'ярня, ресторан, сауна, перукарня, манікюр, педикюр, шугаринг та навіть філії двох навчальних закладів та бібліотека. Одним словом чого тут тільки немає..... Конфе.. Читати далі »

Vladimir Matvijuk
23.10.18

Час у цьому місці ніби зупинився. Монументальна споруда 80-х років. У свій час це мало відображати величність і важливість профспілок, але сьогодні це дещо похмура споруда, де є і готель, і ресторан, і навчальний центр для держслужбовців і ще маса рі.. Читати далі »

© Луцьк24