Головна Увійти Про сайт

Грація-Дент ★3.6


рейтинг: 3.6, відгуки: 20
gratsiya-dent
Адреса:Луцьк, просп. Президента Грушевського, 1
Телефон:+380 332 720 607
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: 09:00–15:00 неділя: Зачинено
Грація-Дент - стоматологічна клініка, в яку хочеться повертатися. Лікар Олег Іванович відмінний фахівець, який обережно і безболісно проводить лікування. Клініка пропонує грамотні послуги, які допомагають усунути біль і проблеми зубів. Пацієнти відзначають чистоту приміщення та ввічливий персонал. Встановлення пломб та видалення зубів мудрості проходять легко та безболісно. Клініка також готова вирішити будь-які конфліктні ситуації та повернути гроші у випадку незадовільного лікування. Багато пацієнтів вже кілька років користуються послугами Грація-Дент і рекомендують її своїм знайомим.

Мій відгук

code

04.09.23
Гість
Олег Іванович просто супер лікар до якого хочеться повертатися! Кожного разу на прийомі у цьому переконуюся. Останній раз він настільки обережно поставив пломбу, що я не зрозуміла, що сталося (хоч я є дуже вразливою та чутливою).
04.09.23
Гість
Потрапила до клініки з несподіваним сильним болем, здавалося вже з вилікуваним зубом в іншій стоматологчній клініці . Виявилася дивна ситуація. Полікували дуже грамотно і з найменшим втручанням та болем. Рекомендую! Справжні фахівці
04.09.23
Гість
Я і моя дружина вже кілька років користуємось послугами цієї стоматології. Чисте приміщення, вічливий персонал. Ставили пломби та видаляли зуби мудрості. Лікування пройшло легко та безболісно. Рекомендуємо.
04.09.23
Гість
Спасибі за безболісне видалення зуба мудрості. Довго шукав стоматологію в Луцьку і чисто випадково натрапив на Грація-Дент). Записався на первинний огляд і мені все сподобалось. Тепер я їх клієнт на довго.
11.08.23
Den
Олег Іванович- зіпсував мені зуб!!!! Я - ходжу і мучусь від дискомфорту і болі!!!! В цього так званого лікаря- руки - ростуть з одного місця!!!! А ще і хам!!!!! Грубіян !!!! Нікому я його не раджу!!!! Заплатив я йому гроші за так зване лікування, а .. Читати далі »
29.07.23
Гість
Підтверджую відгук. Це правда. Зі мною теж саме було- по телефону вказали одну ціну, а коли я прийшов, то мені вказали більшу ціну, із за чого і виник конфлікт з Олегом !!!!! Він почав грубити, хамити !!! І щоб пошвидше від мене здихатись- швидко, по.. Читати далі »
29.07.23
Гість
І ви навіть не записуєте пацієнтів, які у вас лікуються, або лікувались !!!!! Як я докажу тепер, що я у вас був? А лікував я цей зуб в Олега по знайомству!!!! мені його порадили. Я його добре знаю . І він мене знає давно !!! От тільки не думав я, щ.. Читати далі »
22.07.23
Гість
Den Kuzavkov, пацієнт із таким прізвищем у нас не лікується. Скоріше за все це просто фейковий коментар. Адміністрація стоматології "Грація - Дент" завжди відкрита до вирішення будь-яких конфліктних ситуацій. Якщо Ви вважаєте,що Вам було пр.. Читати далі »
22.07.23
gracia
Den Kuzavkov, пацієнт із таким прізвищем у нас не лікується. Скоріше за все це просто фейковий коментар. Адміністрація стоматології "Грація - Дент" завжди відкрита до вирішення будь-яких конфліктних ситуацій. Якщо Ви вважаєте,що Вам було пр.. Читати далі »
22.07.23
Гість
Олег Іванович- зіпсував мені зуб!!!! Я вже пару років - ходжу і мучусь від дискомфорту і болі!!!! В цього так званого лікаря- руки - ростуть з одного місця!!!! А ще і хам!!!!! Нікому я його не раджу!!!! Заплатив я йому гроші за так зване лікування, а.. Читати далі »
20.07.22
Іван
Олег Іванович безсовісний чоловік і страшна людина. Якого треба обходити 10 дорогою. І треба давно засудити, бо дуже добре вміє обдурювати як клієнтів так і найманих робітників.
18.10.21
ZeFiROchKa
Олег Іванович справжній майстер своєї справи. Дякую за вашу роботу!
28.09.21
Karmi
Хочу подякувати Олегу Івановичу за швидку та якісну роботу незнаю кому і ще там хамили чи хотіли розвести на гроші все зроблено чудово , а ціни реально нижчі ніж в інших клініках. Якщо хочете коронки повірте швидше ніде не буде я отримала свою посміш.. Читати далі »
13.08.21
Юрій
Зуби лікують якісно. Послуги коштують менше ніж в інших.
12.07.21
Liuda
Відвідувала заклад в вересні 2020, неймовірно неприємний і хамовитий молодий лікар, який дозволяє собі некоректні висловлювання в сторону клієнта, виставляє претензії що я прийшла пізно (6 година) хоч зазначено було що заклад працює до 8.00 і запис б.. Читати далі »
23.10.20
Яна
Робота стоматологів непогана, але відверто хотіли розвести на гроші. По телефону була домовлена одна ціна, а після візиту зовсім інша. Питання вирішилося, але залишилося погане враження.
03.12.19
Viktoriya
Дуже гарний сервіс. Швидко і якісно.
15.10.19
Михаил
Високо-кваліфіковані спеціалісти) Хороша якість! Ласкаво просисмо?
17.09.19
Л
Не кваліфікований адміністратор.Були попередньо по телефону записані на 12:10,прийшли,а виявляється нас не записали,і тому лікар нас не прийняв.Сервіс нуль.
23.10.18
Sergio
Якісно та швидко! Майстер підлаштувалася під мій графік і все було зроблено на дуже високому рівні! Highly recommend this practice. Very skilled staff and everything was done efficiently and as per the agreed quote.

© Луцьк24