Головна Увійти Про сайт

Гуртожиток ВоК НУХТ ★2.5


рейтинг: 2.5, відгуки: 15
gurtozhytok-vok-nuht
Адреса:Луцьк, вул. Даньшина, 16А
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Гуртожиток ВоК НУХТ, як засвідчують відгуки, не відповідає високим стандартам комфорту та якості проживання. Житлові умови викликають незадоволення серед мешканців - штукатурка та плитка постійно відколюються, стіни зазнають плісняви, а шумоізоляція є майже неприсутньою. Додатково, відвідувачі зламують двері та крадуть майно, що створює безпекові проблеми. Мешканці скаржаться на таргани, миші, алкаші та неприємний запах. Крім того, у гуртожитку обмежений доступ до душу, що ускладнює особисту гігієну. Незважаючи на недоліки, одним з позитивних моментів є низька ціна проживання. Однак, загалом, гуртожиток ВоК НУХТ не відповідає очікуванням мешканців та потребам комфортного проживання.

Мій відгук

code

26.02.24
Danger
не погані умови за свою ціну, хороший персонал
26.02.24
Олександр
Хороші умови для проживання та невисока ціна. Для проживання студентам непоганий варіант
27.12.23
Ілля
Холод не виносімий,опалення немає,сусіди буйні) А потім кричать шо пліснява в комнаті хотя самі опалення не включають
12.10.23
Оля
Умови жахливі, нікому не бажаю сюди заселятись, краще відразу шукайте квартиру!! Ставлення працівників гуртожитку до студентів неприйнятне. Особливо вихователів, які невиконують своїх обов'язків, принижують студентів, не дають особистого простор.. Читати далі »
08.10.23
Kuro
Охоронці були простими алкашами без здатності логічно мислити і обдумувати свої слова та дії.
02.10.23
Ілона
Умови просто жах. Нічого не має, все поломане. За 650 грн на місяць воно того не варте. Все з часів СРСР, ліжка пружини, що коли лягаєш можна дістати до землі, у вікнах дірки з яких дує. Зимою батереї майже не гріють в кімнаті максимум 18°C. Туал.. Читати далі »
21.03.23
Гість
це піздєц блет я там жив півроку штукатурка і плитка сипется якшо сильніше вдариш параша в плесені стіни і шумоізоляція взагалі ніяка коменда взагалі гавно собаче на канікулах двері вибивають і крадуть вєщі і в комнату заходять хуй пойми хто як прохо.. Читати далі »
10.01.22
TAJIK
Умови жахливі!!Таракани,миші,алкаші,туалет гірше сільського,в п'ятимісну кімнату нас заселили шістьох,хоч в інших кімнатах є місця,постійний шум,бійки,запах жахливий,зимою холодно,в душ дозволяють тільки два дні на тиждень (понеділок,середа)з 18.. Читати далі »
19.11.21
Влад
Сам тут жив умови жахливі, постійні пянкі старшокурсів, жахлива комендантша, ніколи перед заселенням не показують кімнати потім багато дивуються чому тут так погано. Але єдиний + дешево жити.
23.08.21
Вега
Туалети жахливі, а так жити можна
08.04.21
Ірина
Хотілося б кращого)
13.02.20
Easy
Живеться класно?Персонал просто лапочки ?(пацан в червоній кофті просто клас?)
11.09.19
Софія
Немає слів, подивитися на все що робиться там, його просто дешевше буде знести і построїти новий
18.06.19
Ihor
В СІЗО норми площі на особу більші. ремонт подекуди є. 2⭐ за ціну і такий собі порядок.
02.06.19
truests_things
То п.здець. приходиш з роботи а там таке... + Лягаєш спати із тараканами а просинаєшся від криків комендантів, і їх абсолютно не хвилює чи тобі на першу пару, чи тобі в другу зміну чи на роботу, бо поки "все не повигрібаєте" нікуди не підет.. Читати далі »

© Луцьк24