Головна Увійти Про сайт

Гуртожиток ВоК НУХТ ★2.5


рейтинг: 2.5, відгуки: 17
hostel-vok-nuht
Адреса:Луцьк, вул. Даньшина, 16А
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Гуртожиток ВоК НУХТ має дуже незадовільні умови проживання. Тут зустрічаються проблеми з наявністю тараканів, мишей та неприємних запахів. Кімнати вжеші, ніж сільські туалети, а упаковують в п'ятимісну кімнату шістьох студентів, хоча в інших кімнатах є вільні місця. Тут завжди шумно, часто виникають бійки. У зимовий період дуже холодно, а душ доступний лише два дні на тиждень на обмежений час. Крім того, є безліч інших негативних моментів.

Комендантша викликає страх своїми безпідставними звинуваченнями та часто вимагає гроші на свої потреби. Якщо не виконати її вимоги, то в кінці року можуть виникнути проблеми з отриманням обхідного листа. Крім того, персонал не забезпечує належного контролю, іноді навіть самі вахтери п'ють разом зі студентами. Гуртожиток не надає достатньої уваги контролю над безпекою та поведінкою мешканців.

Хоча умови проживання жахливі, кілька людей відзначили, що гуртожиток ВоК НУХТ є дешевим варіантом проживання. Також деякі студенти відзначили .. Читати далі »

Мій відгук

code

26.02.24
Danger
не погані умови за свою ціну, хороший персонал
26.02.24
Олександр
Хороші умови для проживання та невисока ціна. Для проживання студентам непоганий варіант
27.12.23
Ілля
Холод не виносімий,опалення немає,сусіди буйні) А потім кричать шо пліснява в комнаті хотя самі опалення не включають
12.10.23
Оля
Умови жахливі, нікому не бажаю сюди заселятись, краще відразу шукайте квартиру!! Ставлення працівників гуртожитку до студентів неприйнятне. Особливо вихователів, які невиконують своїх обов'язків, принижують студентів, не дають особистого простор.. Читати далі »
08.10.23
Kuro
Охоронці були простими алкашами без здатності логічно мислити і обдумувати свої слова та дії.
02.10.23
Ілона
Умови просто жах. Нічого не має, все поломане. За 650 грн на місяць воно того не варте. Все з часів СРСР, ліжка пружини, що коли лягаєш можна дістати до землі, у вікнах дірки з яких дує. Зимою батереї майже не гріють в кімнаті максимум 18°C. Туал.. Читати далі »
10.01.22
TAJIK
Умови жахливі!!Таракани,миші,алкаші,туалет гірше сільського,в п'ятимісну кімнату нас заселили шістьох,хоч в інших кімнатах є місця,постійний шум,бійки,запах жахливий,зимою холодно,в душ дозволяють тільки два дні на тиждень (понеділок,середа)з 18.. Читати далі »
23.12.21
Анастасія
Комендантша жахлива може звинувачень безпідставних приписати мільйон ! І дуже часо їй потрібно було здавати кошти на її забаганки , а якщо ні , то в кінці року не підпише обхідний лист ! Умови жахливі , сморід нестерпний, є таргани і миші ! І дея.. Читати далі »
19.11.21
Влад
Сам тут жив умови жахливі, постійні пянкі старшокурсів, жахлива комендантша, ніколи перед заселенням не показують кімнати потім багато дивуються чому тут так погано. Але єдиний + дешево жити.
23.08.21
Вега
Туалети жахливі, а так жити можна
20.08.21
Сергій
За життя такого не бачив, в мене собака краще живе. Я як батько не можу допустити щоб моя дитина тут жила. Знайшли квартиру, буде там жити. Гроші оплачені за гуртожиток будуть повернуті.
08.04.21
Ірина
Хотілося б кращого)
13.02.20
ВеселАя
Персонал найкращий❤️❤️❤️
13.02.20
Easy
Живеться класно?Персонал просто лапочки ?(пацан в червоній кофті просто клас?)
11.09.19
Софія
Немає слів, подивитися на все що робиться там, його просто дешевше буде знести і построїти новий
18.06.19
Ihor
В СІЗО норми площі на особу більші. ремонт подекуди є. 2⭐ за ціну і такий собі порядок.
02.06.19
truests_things
То п.здець. приходиш з роботи а там таке... + Лягаєш спати із тараканами а просинаєшся від криків комендантів, і їх абсолютно не хвилює чи тобі на першу пару, чи тобі в другу зміну чи на роботу, бо поки "все не повигрібаєте" нікуди не підет.. Читати далі »

© Луцьк24