Головна Увійти Про сайт

Гуртожиток ВоК НУХТ ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 11
hostel-vok-nuht
Адреса:Луцьк, вул. Даньшина, 16А
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: 00:30–01:00 пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Гуртожиток ВоК НУХТ має дуже незадовільні умови проживання. Тут зустрічаються проблеми з наявністю тараканів, мишей та неприємних запахів. Кімнати вжеші, ніж сільські туалети, а упаковують в п'ятимісну кімнату шістьох студентів, хоча в інших кімнатах є вільні місця. Тут завжди шумно, часто виникають бійки. У зимовий період дуже холодно, а душ доступний лише два дні на тиждень на обмежений час. Крім того, є безліч інших негативних моментів.

Комендантша викликає страх своїми безпідставними звинуваченнями та часто вимагає гроші на свої потреби. Якщо не виконати її вимоги, то в кінці року можуть виникнути проблеми з отриманням обхідного листа. Крім того, персонал не забезпечує належного контролю, іноді навіть самі вахтери п'ють разом зі студентами. Гуртожиток не надає достатньої уваги контролю над безпекою та поведінкою мешканців.

Хоча умови проживання жахливі, кілька людей відзначили, що гуртожиток ВоК НУХТ є дешевим варіантом проживання. Також деякі студенти відзначили .. Читати далі »

Мій відгук

code

20.01.22
Умови жахливі!!Таракани,миші,алкаші,туалет гірше сільського,в п'ятимісну кімнату нас заселили шістьох,хоч в інших кімнатах є місця,постійний шум,бійки,запах жахливий,зимою холодно,в душ дозволяють тільки два дні на тиждень (понеділок,середа)з 18.. Читати далі »
02.01.22
Комендантша жахлива може звинувачень безпідставних приписати мільйон ! І дуже часо їй потрібно було здавати кошти на її забаганки , а якщо ні , то в кінці року не підпише обхідний лист ! Умови жахливі , сморід нестерпний, є таргани і миші ! І дея.. Читати далі »
29.11.21
Сам тут жив умови жахливі, постійні пянкі старшокурсів, жахлива комендантша, ніколи перед заселенням не показують кімнати потім багато дивуються чому тут так погано. Але єдиний + дешево жити.
02.09.21
Туалети жахливі, а так жити можна
30.08.21
За життя такого не бачив, в мене собака краще живе. Я як батько не можу допустити щоб моя дитина тут жила. Знайшли квартиру, буде там жити. Гроші оплачені за гуртожиток будуть повернуті.
18.04.21
Хотілося б кращого)
23.02.20
Персонал найкращий❤️❤️❤️
23.02.20
Живеться класно?Персонал просто лапочки ?(пацан в червоній кофті просто клас?)
21.09.19
Немає слів, подивитися на все що робиться там, його просто дешевше буде знести і построїти новий
28.06.19
В СІЗО норми площі на особу більші. ремонт подекуди є. 2⭐ за ціну і такий собі порядок.
12.06.19
То п.здець. приходиш з роботи а там таке... + Лягаєш спати із тараканами а просинаєшся від криків комендантів, і їх абсолютно не хвилює чи тобі на першу пару, чи тобі в другу зміну чи на роботу, бо поки "все не повигрібаєте" нікуди не підет.. Читати далі »

© Луцьк24