Головна Увійти Про сайт

Ідея Банк ★4.6


рейтинг: 4.6, відгуки: 26
ideya-bank
Адреса:Луцьк, м, вул. Лесі Українки, 54
Телефон:+380 332 774 368
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Ідея Банк є банком, який здобуває позитивні відгуки за своїми умовами і привітним персоналом. Касири, такі як Зоряна, відзначаються своєю ввічливістю, вихованістю та професіоналізмом. Клієнти підкреслюють хорошу якість обслуговування та консультацій, отримуючи вичерпні відповіді на свої питання. Деякі навіть особливо відзначають спеціалістів, таких як Наталія і Кравчук Наталія, як компетентних і приємних співробітників. Однак, також є відгуки, де зазначаються незадовільне обслуговування та хамство з боку деяких менеджерів банку. Загалом, Ідея Банк отримує позитивну оцінку за своє обслуговування та умови, але існують і негативні відгуки, що свідчать про проблеми в деяких випадках.

Мій відгук

code

19.03.24
Anna
Дуже прогресивний банк,з приємним(делікатно-душевним)обслуговуванням...реально з цікавими пропозиціями для поліпшення життя клієнтів!!!Це банк,з яким не лише можна реалізувати свої ідеї,а й здійснити самі неймовірні мрії!!!Дякую,менеджеру Вікторії С.. Читати далі »
16.03.24
Лариса
Залишилася дуже задоволена роботою працівниками цього відділення. Хороші враження від оформлення. Буду в подальшому рекомендувати знайомим Ідея банк у м. Луцьку. Дякую за гарне обслуговування.
15.03.24
Альона
Обслуговувалась в цьому банку! Все сподобалось😊 сервіс, локація, обслуговування на дуже високому і доступному рівні, найбільше сподобалось чіткість і швидкість вирішення моєї проблеми і нічого зайвого все по суті, як я це люблю 😍 дякую вам щиро і баж.. Читати далі »
13.03.24
Надія
Хочу сказати дякую працівникам Луцького відділення за професіоналізм,розуміння,привітні посмішки та завжди позитивний настрій.Окреме дякую касиру,оскільки переважно обслуговуюсь в неї.Всім дякую і рекомендую.
02.03.24
Анастасія
Обслуговування на вищому рівні, обслуговував менеджер Вікторія, все чітко та зрозуміло пояснила, швидко відкрили картку. Хороше та охайне приміщення, рекомендую!!!
07.12.23
Олег
Обслуговування в банку приємне і професійне на 100%. Швидко вирішили мої питання. Тепер буду рекомендувати друзям лише Ідеябанк. Бажаю персоналу успіхів в роботі.
18.11.23
Петроа
Дуже хороший персонал на віділенні і гарні умови кредитування. Залишився задоволеним. Всім знайомим буду рекомендувати!
13.11.23
Михайло
Робота банку на високому рівні. Дуже дякую за допомогу у вирішенні всіх питань. Особливо менеджер Яна, справжній професіонал, рекомендую.
12.11.23
Olga
Приємно вражена обслуговуванням, прекрасний сервіс, ввічливий та компетентний персонал. Щиро вдячна менеджеру та касиру за вичерпну змістовну консультацію та швидке і якісне обслуговування.
07.11.23
Людмила
Дуже сподобалося у відділенні, ввічливий і компетентний персонал. Вдячна за змістовну консультацію. Допомогли у вирішенні питання,залишилась задоволена
04.09.23
Гість
День добрий. Залишився задоволений умовами та привітним персоналом. Дуже дякую)
07.05.23
Інна
Доброго дня. Зайшла зробити платіж, дуже сподобалося обслуговування касира Зоряни (привітна, вихованна, та професіонал своєї справи).
07.05.23
Alena
Хороший, привітний, кваліфікований персонал. Дякую Зоряні за допомогу і консультацію.
05.05.23
Людмила
Привітні працівники, обслуговування на високому рівні! На всі питання дали вичерпні відповіді. Консультацією задоволена!
08.02.22
Артур
Не перший рік обслуговуюсь у цьому відділенні.Завжди отримую грамотну консультацію від співробітниць банку, дівчата кваліфіковані спеціалісти з якими приємно спілкуватися.Особливо хтілось би відзначити і подякувати Кравчук Наталії, хорошому спеціаліс.. Читати далі »
07.02.22
Marina
Сьогодні вперше скористалася послугами Ідея Банк у Луцьку і залишилася задоволена. Пані Наталія же гарно проконсультували та допомогла. Рекомендую.
23.01.22
Lilja
Дуже задоволена якісним, оперативним та професійним обслуговуванням, дівчата завжди привітні та раді домогти, окрім цього дуже вигідні тарифи для підприємців і завжди швидко приймають рішення по кредитуванні!
23.01.22
Паша
Дуже хороше обслуговування клієнтів, зробили документи дуже швидко, проконсультували! Задоволений тому що все треба було в най коротші терміни оформити. Ввічливі, компетентні працівники. Рекомендую!
22.01.22
Павло
Я просидів 1-ну годину в черзі з двох осіб щоб попасти до працівників банку, працюють як в армії ніхто некуди неспішить☹️? і пофіг що люди сидять чекають!!! Це капець повний..... Жалко що немає змоги поставити ( - ) 5-ть зірок
10.07.21
Андрій
Рівень сервісу - ДНО. Менеджери дозволяють собі хамство, не орієнтуються в переліку послуг банку, на постійній основі телефонують та пропонують різні послуги. На усні прохання припи нити це робити - не реагують ! ! ! Шарашкіна контора. НЕ РЕКОМЕНДУЮ .. Читати далі »
20.06.21
Лариса
Дуже хороший банк. Дуже задоволена роботою працівників, професінали у банківський справі. Усім рекомендую .
24.05.21
Alina
Робота банку на високому рівні. Працівники Банку поводяться чемно, на питання відповідають оперативно і обслуговують швидко, без особливих затримок і втрати часу. Величезна подяка усім, хто організовує таку роботу. Вони заслуговують на заохочення і п.. Читати далі »
23.05.21
Marina
Професійне обслуговування. Дуже задоволена багаторічною роботою з Idea bank. Особливо спеціаліст Наталія, завжди допоможе і підкаже, як особисто так і онлайн.
10.04.21
Роман
Приємний персонал, усміхнений! Головне все швидко зробили картку перевипустили по всім питанням які виникали давали конструктивну професійну відповідь. Зразу було зрозуміло, ввесь персонал в даному відділені має за мету донести до клієнта зручність ш.. Читати далі »
23.03.21
Anna
Для ФОПів саме то. ВІдкрили рахунок за один день, проти Привату - 9 днів. Були відсутні деякі документи - підказали, пояснили. А не відповідають стандартними фразами: "Не весь список документів". Як бухгалтер декількох ФОПів приємно здивова.. Читати далі »
01.12.20
IURII
Приміщення відділення банку дуже маленьке. Якщо буде велика черга, то є ймовірність, що доведеться чекати на вулиці, бо два невеличких диванчика не здатні вмістити всіх бажаючих. Коли я там був, черга була маленька, обслуговували клієнтів досить швид.. Читати далі »

© Луцьк24