Головна Увійти Про сайт

Ідея Банк ★4.5


рейтинг: 4.5, відгуки: 21
ideya-bank
Адреса:Луцьк, м, вул. Лесі Українки, 54
Телефон:+380 332 774 368
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Ідея Банк є банком, який здобуває позитивні відгуки за своїми умовами і привітним персоналом. Касири, такі як Зоряна, відзначаються своєю ввічливістю, вихованістю та професіоналізмом. Клієнти підкреслюють хорошу якість обслуговування та консультацій, отримуючи вичерпні відповіді на свої питання. Деякі навіть особливо відзначають спеціалістів, таких як Наталія і Кравчук Наталія, як компетентних і приємних співробітників. Однак, також є відгуки, де зазначаються незадовільне обслуговування та хамство з боку деяких менеджерів банку. Загалом, Ідея Банк отримує позитивну оцінку за своє обслуговування та умови, але існують і негативні відгуки, що свідчать про проблеми в деяких випадках.

Мій відгук

code

07.12.23
Олег Воробей
Обслуговування в банку приємне і професійне на 100%. Швидко вирішили мої питання. Тепер буду рекомендувати друзям лише Ідеябанк. Бажаю персоналу успіхів в роботі.
18.11.23
Петроа Кузьмик
Дуже хороший персонал на віділенні і гарні умови кредитування. Залишився задоволеним. Всім знайомим буду рекомендувати!
13.11.23
Михайло Рощук
Робота банку на високому рівні. Дуже дякую за допомогу у вирішенні всіх питань. Особливо менеджер Яна, справжній професіонал, рекомендую.
12.11.23
Olga Fedoniuk
Приємно вражена обслуговуванням, прекрасний сервіс, ввічливий та компетентний персонал. Щиро вдячна менеджеру та касиру за вичерпну змістовну консультацію та швидке і якісне обслуговування.
07.11.23
Людмила Гресь
Дуже сподобалося у відділенні, ввічливий і компетентний персонал. Вдячна за змістовну консультацію. Допомогли у вирішенні питання,залишилась задоволена
04.09.23
Гість
День добрий. Залишився задоволений умовами та привітним персоналом. Дуже дякую)
07.05.23
Інна Грищук
Доброго дня. Зайшла зробити платіж, дуже сподобалося обслуговування касира Зоряни (привітна, вихованна, та професіонал своєї справи).
07.05.23
Alena Lena
Хороший, привітний, кваліфікований персонал. Дякую Зоряні за допомогу і консультацію.
05.05.23
Людмила БРЗ
Привітні працівники, обслуговування на високому рівні! На всі питання дали вичерпні відповіді. Консультацією задоволена!
08.02.22
Артур Колосов
Не перший рік обслуговуюсь у цьому відділенні.Завжди отримую грамотну консультацію від співробітниць банку, дівчата кваліфіковані спеціалісти з якими приємно спілкуватися.Особливо хтілось би відзначити і подякувати Кравчук Наталії, хорошому спеціаліс.. Читати далі »
07.02.22
Marina Domalchuk
Сьогодні вперше скористалася послугами Ідея Банк у Луцьку і залишилася задоволена. Пані Наталія же гарно проконсультували та допомогла. Рекомендую.
23.01.22
Lilja Khomjak
Дуже задоволена якісним, оперативним та професійним обслуговуванням, дівчата завжди привітні та раді домогти, окрім цього дуже вигідні тарифи для підприємців і завжди швидко приймають рішення по кредитуванні!
23.01.22
Паша Мельник
Дуже хороше обслуговування клієнтів, зробили документи дуже швидко, проконсультували! Задоволений тому що все треба було в най коротші терміни оформити. Ввічливі, компетентні працівники. Рекомендую!
22.01.22
Павло
Я просидів 1-ну годину в черзі з двох осіб щоб попасти до працівників банку, працюють як в армії ніхто некуди неспішить☹️? і пофіг що люди сидять чекають!!! Це капець повний..... Жалко що немає змоги поставити ( - ) 5-ть зірок
10.07.21
Андрій Новосад
Рівень сервісу - ДНО. Менеджери дозволяють собі хамство, не орієнтуються в переліку послуг банку, на постійній основі телефонують та пропонують різні послуги. На усні прохання припи нити це робити - не реагують ! ! ! Шарашкіна контора. НЕ РЕКОМЕНДУЮ .. Читати далі »
20.06.21
Лариса Кравчук
Дуже хороший банк. Дуже задоволена роботою працівників, професінали у банківський справі. Усім рекомендую .
24.05.21
Alina Peretiatko
Робота банку на високому рівні. Працівники Банку поводяться чемно, на питання відповідають оперативно і обслуговують швидко, без особливих затримок і втрати часу. Величезна подяка усім, хто організовує таку роботу. Вони заслуговують на заохочення і п.. Читати далі »
23.05.21
Marina Zaniuk
Професійне обслуговування. Дуже задоволена багаторічною роботою з Idea bank. Особливо спеціаліст Наталія, завжди допоможе і підкаже, як особисто так і онлайн.
10.04.21
Роман Мусійчук
Приємний персонал, усміхнений! Головне все швидко зробили картку перевипустили по всім питанням які виникали давали конструктивну професійну відповідь. Зразу було зрозуміло, ввесь персонал в даному відділені має за мету донести до клієнта зручність ш.. Читати далі »
23.03.21
Anna Konni
Для ФОПів саме то. ВІдкрили рахунок за один день, проти Привату - 9 днів. Були відсутні деякі документи - підказали, пояснили. А не відповідають стандартними фразами: "Не весь список документів". Як бухгалтер декількох ФОПів приємно здивова.. Читати далі »
01.12.20
IURII ROMANIUK
Приміщення відділення банку дуже маленьке. Якщо буде велика черга, то є ймовірність, що доведеться чекати на вулиці, бо два невеличких диванчика не здатні вмістити всіх бажаючих. Коли я там був, черга була маленька, обслуговували клієнтів досить швид.. Читати далі »

© Луцьк24