Головна Увійти Про сайт

iDrive Автошкола Луцька ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 13
idrive-avtoshkola-lutska
Адреса:Луцьк, вул. Словацького, 7
Телефон:+380 99 161 7473
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Автошкола iDrive у Луцьку отримала чудові відгуки від своїх учнів. Вони відзначають якісне та доступне викладання теорії, яку проводить викладач Григорій Валерійович. Заняття з теорії завжди цікаві та зрозумілі, де викладач пояснює матеріал з легкістю і використовує приклади з власного досвіду.

Учні також хвалять практичні заняття, де займаються з викладачами Володимиром Миколайовичем та Романом Володимировичем. Вони оцінюють їх кваліфікацію та спокійну атмосферу, яка допомагає швидко освоїти навички водіння. Також вони зазначають, що автошкола має хороші автомобілі та тривалість занять - 1 година замість 45 хвилин.

Учні також відзначають привітних адміністраторів, які завжди готові допомогти з будь-якими питаннями та забезпечують якісну організацію навчання. Всі іспити здаються з першого разу, що свідчить про професійну підготовку учнів. Загалом, автошкола iDrive відзначається своїм професіоналізмом, якістю наданих послуг та приємною атмосферою, що робить процес нав.. Читати далі »

Мій відгук

code

08.04.24
Наталія
Дуже рекомендую автошколу iDrive! Ні разу не пошкодувала, що обрала саме їх. Пан Григорій цікаво та доступно викладає теоретичні заняття, якщо щось не зрозуміло - залюбки показує на прикладах. Інструктор Володимир Володимирович дуже професіонально пі.. Читати далі »
24.02.24
Марина
Проходила навчання в грудні -лютий 2023. Максимально не задоволена навчанням в цей період. Теорія -сухо,нецікаво, ніяких відео прикладів тоді не було, а малюночки на дошці.. Практика на механіці. Жодного заняття на майданчику, при тому що навиків вод.. Читати далі »
16.02.24
Владислава
Сьогодні їздила з Володимиром Володимировичем, я максимально задоволення😍 Він інструктор від Бога) Кожне заняття проходить дуже позитивно та інформативно) Чесно, найкраще, що може бути - це виїзди з ним Дуже Вам дякую🫶🏻 Автошкола IDrive- найкраща у Л.. Читати далі »
30.01.24
Olga
Хто шукає автошколу - то вам сюди!)) Викладач, Григорій Валерійович, проводив заняття цікаво, доступно з використанням випадків з життя, що дуже важливо!!! Зручне місце розташування, привітні адміністратори,!!!❤️ Однозначно рекомендую!!!!))))👍 Успі.. Читати далі »
25.01.24
Юлія
Хочу подякувати автошколі iDrive за якісне навчання, особливо викладачу Антону, який дуже доступно все пояснював, з різними нюансами та реальними прикладами. Завдяки ньому здала іспит з теорії 1 разу🎉. Зараз я на етапі практичних виїздів. Дуже пережи.. Читати далі »
20.01.24
Соломія
Дуже вдячна автошколі за навчання. Найкраща автошкола❤️ Якщо навчатися то тільки в iDrive🥹 Практичний іспит здала з першого разу завдяки Віталію Володимировичу😌
07.01.24
Олександра
Я склала практичний іспит! Дуже дякую Леоніду Петровичу за якісні заняття, які проходили завжди інформативно та цікаво. Він професіонал своєї справи, плюс дуже хороша людина, яка завжди підтримувала в не давала вішати носа, коли щось не виходило. Дяк.. Читати далі »
06.10.23
Маша
Дуже рада, що обрала саме IDrive. Теорію викладав Григорій Валерійович, чудовий викладач? доступно пояснює, заняття завжди цікаві та зрозумілі. Інструктор Володимир Миколайович супер ??, врівноважений, спокійний і завжди на позитиві! Загалом навчання.. Читати далі »
26.09.23
Игорь
Навчався в автошколі iDrive і ні разу не пошкодував! Здав з першого разу теорію 20 з 20!!! Я мега щасливий був і відразу розпочав виїзди з інструктором Віталієм на механіці! Виїзди проходили на кайфі! Дуже задоволений підготовкою до іспиту і здав йог.. Читати далі »
26.09.23
Андрей
Від першого заняття з теорії до отримання водійських прав меньше 3-х місяців, і це не жарт. Дуже вдячний за якісне навчання iDrive!
26.09.23
Ilona
Обирала iDrive між кількома автошколами міста і лишилася дууже задоволена вибором! У пріоритеті спочатку були ціна та нові авто, та зараз сюди ще б додала професіоналізм (від адмінів до інструкторів) і якість наданих послуг. Заняття з теорії відвіду.. Читати далі »
26.09.23
Nail
Автошкола чудова, можна трішки збільшити термін навчання на теорію, але загалом все прекрасно, практику по механіці проходжу у Володимира Володимировича, з першого разу все прекрасно, я задоволена
25.09.23
Tanya
Чудова автошкола! Привітні адміністратори, викладачі з теорії та з практичних занять викладають дуже доступно. Всі іспити здала з першого разу?

© Луцьк24