Головна Увійти Про сайт

IT Step school, Lutsk ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 5
it-step-school-lutsk
Адреса:Луцьк, вул. Данила Галицького, 1А
Телефон:+380 95 609 5838
Години:понеділок: 09:00–17:00 вівторок: 09:00–17:00 середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Школа IT Step, розташована в самому центрі міста Луцьк, - це ідеальне місце для отримання комп'ютерної грамотності. Багато позитивних відгуків свідчать, що вибір цієї школи був повністю оправданий. Діти з радістю відвідують заняття, навіть тоді, коли їм доводиться приходити вихідними днями. Педагоги та організатори завжди готові допомогти та співпрацювати, відповідають на всі питання, пов'язані з навчанням.

Школа також має чудові класи та зони для відпочинку і прийому їжі, їх інтер'єр є сучасним та привабливим. Гнучкий підхід до навчання та привітний персонал зробили школу дуже популярною серед учнів. Місцерозташування в центрі міста є додатковою зручністю для тих, хто доїжджає.

Крім того, школа пропонує можливість дистанційного навчання, що також є великим плюсом. Вчителі завжди надають свої телефони для підтримки учнів та оперативно розв'язують всі питання, що виникають.

Один з учнів поділився своїм враженням про школу, зазначивши, що він відчуває себе т.. Читати далі »

Мій відгук

code

29.02.24
Vova
Як батько 7-річного хлопчика, я не можу бути більш задоволеним від навчання мого сина у комп'ютерній школі IT Step. З самого початку цей навчальний досвід виявився захоплюючим та плідним для мого сина і для нашої родини в цілому. IT Step надає .. Читати далі »
29.11.23
Артем
Мені дуже подобається навчатися в академії ШАГ.Викладачі доступно пояснюють матеріал ,та мають підхід до кожного учня. Домашні завдання я виконую з задоволенням, тому що вони є творчими і дуже цікавими(навіть батьки в захваті)!Я впевнений що знання .. Читати далі »
22.11.21
Володимир
Коли обирали it-школу для сина, то вирішили спробувати здобувати знання комп'ютерної грамотності саме тут. Ні разу про це не довелось пошкодувати. Дитина з задоволенням відвідує заняття, хоча доводиться у вихідний прокидатись як на заняття в ш.. Читати далі »
30.01.21
Олена
Дуже гнучкий підхід, привітний персонал. В Луцьку розташування в центрі міста, що дуже зручно для тих хто доїжджає. Чудові аудиторії, чисті та теплі. Є місце для прийому їжі на перерві між парами. Можливість навчатись дистанційно. Діткам дууже подоба.. Читати далі »
24.08.20
Necromastery
Мене звати Нестор. Я учень 6-го класу IT'S SCHOOL яка відкрилась зовсім недавно у нашому місті Луцьк, мені дуже подобається там навчатись.З першого дня я зрозумів що моє місце саме тут, а не в старій звичайній школі. Вчителі дуже хороші та приві.. Читати далі »

© Луцьк24