Головна Увійти Про сайт

Кафе «Ваш кондитер»


рейтинг: 3, відгуків: 16

Кафе «Ваш кондитер»
Адреса:м. Луцьк, просп. Волі, 15, Волынская, Україна, 43000
Телефон:(0332) 721498
Години:9:00 - 20:00

Мій відгук

code


Юлія Удовицька
04.02.19

Замовляла торт на весілля, мало того що зробили набагато більшим (а значить дорожчим в моєму випадку на 400 грн.) так ще й зовсім негарний і несмачний. Не такого кольору, форми і квіти не такі як я просила були. А смак - відчувались кристалики цукру,.. Читати далі »

Julia Spring
01.01.19

Купили 30 грудня торт Чізкейк, а 31 в новорічну ніч виявили що він з пліснявою, має неприємний запах. Це при тому, що продавець запевняла, що "все сьогодні спечене, свіже". Добре, що діти не їли...дякуємо за спаскуджене свято. Не рекомендую нікому ку.. Читати далі »

Valadislav Osin
23.09.17

Доступна ціна на каву. Приємне обслуговування. Всяка свіжа смакота.

ВАДИМ БОРОВСЬКИЙ
25.05.17

Тут смачна кава і привітне обслуговування.

Якоб
15.01.16

Штучна гидота з поганим обслуговуванням.

павло
26.04.12

напевно це пов'язано з тим, що в тих людей, які зараз займаються цією кондитерською (чи може думають, що займаються),небезпечні бактерії є нормою їх життя. Вони вже один до одного звикли :-)

Саша
22.02.12

я ніяк не думав,що в такому закладі можуть виявити якісь небезпечні бактерії, які не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам та нормам,жах!!!!з чим це цікаво пов'язано!!????

вікторія
21.02.12

Олена я з вами згідна. чистота гігієна правда це не про цей кафе магазин. там просто обдурюють людей!!!!!!!!!!!!!!!!!НАГЛО БРЕШУТЬ!!!!!!!!!!!!!!!

Олена
20.02.12

Я цілком згідна з вищесказаним,брудно,персонал переляканий (якось зайшла на каву, а продавці там миють підлогу,посуд,та прибирають на вулиці столики, яка це гігієна),інтер'єр жахливий, а про випічку взагалі окрема мова!!!Торти зроблені не зрозуміло з.. Читати далі »

катя
10.02.12

обслуговування як і самі торти ГАЛЯК ФЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!! брешуть шо сировина натуральна знайомі носили на експертизу то були не приємно здивовані замість масла був маргарин і коржі з бізе були з поцвілими горішками. як після цого туди ходити?

Воля
12.12.11

Коли Кондитер відкрився кілька років тому — було дійсно непогано. Але ті часи давно минули (можливо змінився власне шеф-кондитер), там стало тепер просто не смачно. А обслуговування там ніколи позитивно не вражало. Хоча лучани за інерцією ще прих.. Читати далі »

Наталя
30.11.11

Може комусь не пощастило, але для мене це улюблена кондитерська вже кілька років. Так, дорого, але все має свою ціну бо торти там найсмачніші в місті. Мій улюблений Естерхазі взагалі більше ніде не бачила.

Анна
30.11.11

Мала необережність прислухатись до рекомендацій продавця, вибрала торт — а він виявився мягко кажучи не дуже свіжим. Погана кондитерська (якщо цей заклад можна так назвати), ціни невиправдано завищені, в асортименті нічого особливого, можна набаг.. Читати далі »

Влад
29.11.11

Весною до них приїзджав якийсь "лівий" технолог-кондитер з Києва, хотів з них "цукерочку" зробити. Видно не вдалося, сильно все запущено. А літом санстанція суворо заборонила їм виробляти та реалізовувати власну продукцію по причині невідповідності л.. Читати далі »

Лєна
07.10.11

Брудний зал, а головне непривітний персонал. Шкода...

Сергей
07.10.11

Вкусные торты и пироженое, сегодня как раз купил свеженького Велюра. Напоминает «Мрію» в миниатюре.

© Луцьк24