Головна Увійти Про сайт
★3.4

Какаду


рейтинг: 3.4, відгуків: 5
Какаду
Адреса:Луцьк, вул. Карбишева, 1

Мій відгук

code

07.02.22
Святкували день народження. Найбільше мені несподобалась швидкість. 15-20хв виносили торт🤪. Дуже довго нарізали фрукти, дуже довго готувалася піца. Таке враження що працювала одна офіціантка і вона ж готувала. За барою стійкою шарились ще 3 офіціанти.. Читати далі »
25.10.21
Раджу відвідати це чудове кафе! Смачна кухня за доступними цінами. Привітний персонал, дівчата усміхнені виховані та приємні. Дуже дякуємо Вам.
25.10.21
Святкували день народження перший раз в ресторанчику КАКАДУ раніше його не відвідувала.Дуже високий рівень обслуговування. Мої гості та я були дуже задоволенні.Офіціанти були дуже тактовні та вчасно подавали страви. Хочу відмітити що страви були ду.. Читати далі »
23.10.21
Дуже приємно провели час усією родиною! Діти були зайняті у дитячому куточку, а дорослі мали час поспілкуватися.Обслуговування на найвищому рівні: ненав’язливо, тактовно, вчасно подали, вчасно замінили , смачна кухня!Рекомендую відвідати!
29.09.21
НЕ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ! Жахливе місце, як зовнішній вигляд, так і сервіс. Чекали на офіціанта більше 10 хвилин, сидячи поряд із барною стійкою. Меню довелось брати самостійно. Час готування тарілки м'яса більше 30хв. Хотіли замовити.. Читати далі »

© Луцьк24