Головна Увійти Про сайт

КАМІНИ ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 3
kaminy-bogolyubska-121
Адреса:Луцьк, Боголюбська, 121
Телефон:+380 98 173 6479
"КАМІНИ" - це фахівці з будівництва камінів "під ключ". За відгуками клієнтів, їхні послуги надаються якісно та оперативно. Клієнтам надається повний супровід і щоденний фотозвіт про хід робіт. Володимир, головний фахівець, є грамотним консультантом, який організовує роботу, забезпечує необхідні матеріали і пояснює переваги та недоліки різних варіантів. Клієнти відзначають виконання робіт відповідно до їхніх вимог щодо якості, часу та використовуваних матеріалів. Загалом, родина задоволена і рекомендує цього фахівця. Однак, є також відгуки про невнятне пояснення вимог клієнтів та пропозиції про дешеві польські вклади, які не влаштовували деяких замовників.

Мій відгук

code

15.05.20
Петрович Петрович
Звернувся із питанням будівництва каміна під ключ у приватному будинку. Питання вирішили швидко. Камін побудовано якісно. По ходу отримувавсупровід та щоденний фотозвіт.Володимир досить грамотно надав необхідні консультації, організував роботу, забез.. Читати далі »
24.06.19
Volodymyr Ostapyuk
Замовляв камін з монтажем димохода "під ключ" .Дуже задоволений - швидко,якісно,дружелюбно !
06.01.19
Денис Марчук
Якось дуже невнятно розказали про те, що нам було потрібно, пропонували дешеві польські вклади, хоч ми хотіли якісні і економні.Не сподобалось

© Луцьк24