Головна Увійти Про сайт

Казка ★3.8


рейтинг: 3.8, відгуки: 8
kazka
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 29А
Телефон:+380 96 999 7171
Салон краси "Казка" в Луцьку - одне з найкращих місць, де можна не тільки піклуватися про своє волосся, нігті та шкіру, а й насолоджуватися приємною атмосферою та комплексним задоволенням від процедур. Стильний та гарний дизайн салону з радістю зустріне вас, а привітний персонал зробить усе можливе, щоб ви почувалися комфортно. "Казка" співпрацює з відомою маркою професійної продукції для волосся Moroccanoil, що гарантує вам використання найкращих матеріалів для процедур. Професійні майстри забезпечать якісне виконання будь-якої послуги - манікюру, педикюру, косметологічних процедур, перукарських послуг та багато іншого. Клієнти відзначають високу компетентність і ввічливість працівників, а також використання якісних продуктів. Ціни можуть бути трохи вищими, але сервіс відповідає їх якості. Однак, декотрі клієнти відзначають також проблеми з якістю послуг. Деякі зазначають, що некваліфіковані робітники виконують процедури не дуже якісно, особливо нарощування нігтів, яке може займати до.. Читати далі »

Мій відгук

code

26.07.21
Инна
Стильно,гарно,приємний персонал. Продукція для волосся від марки Moroccanoil.
22.03.21
Roksolana
один з найкращих салонів Луцька, де турбуються не лише про твоє волосся, нігті, лице, а й про настрій, про задоволення комплексне від відвудування б/я процедур. Професійні майстри і найкращі матеріали.
20.02.20
Oksana
Там працюють не кваліфіковані працівники!! Нарощення нігтів робили до 3 годин, яке не дуже акуратно зроблено. Вартість не відповідає якості!!!!!!!!!!!
04.05.19
Tania
Ціни високі, але сервіс відповідний. Якісні продукти, компетентні і ввічливі працівники. Манікюр, педикюр, косметолог, перукар - всім задоволена, обов'язково повернусь
03.05.19
Catherine
Хороша лазерна епіляція в салоні)
07.02.19
Natalia
Ходила спочатку на фото-, а потім на лазерну епіляцію обличчя. Волосся, яке я хотіла видалити, майстри салону збривають насухо, одного разу зробили мені поріз над губою. А я маю проблемну шкіру і до того всього мала ще й подразнення від сухого голінн.. Читати далі »
28.09.18
Ксюша
Там працює неввічлива майстер педикюру, яка неприємно розмовляла і не гарно поводилась з клієнткою!
03.08.17
Iryna
Найкращий салон краси в Луцьку. Приємний персонал, невимушена атмосфера, професійні майстри, але і ціни відповідно високі

© Луцьк24