Головна Увійти Про сайт
★ 3.8

Кіт Леопольд


рейтинг: 3.8, відгуків: 10

Кіт Леопольд
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 11
Телефон:+380 98 243 7787
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години

Мій відгук

code


Анна Колядко
31.10.21

Цю клініку ми знайшли коли моїй першій киці стало дуже погано, це був вихідний день, коли жодна клініка не працювала. Тому дуже великий плюс є в тому що ця клініка працює цілодобово та у вихідні дні. Ми зателефонували сюди, нас проконсультували по .. Читати далі »

Leo Baglaj
18.10.21

Допомагають нам вже другий рік. Нарікань немає, все супер

Елеонора Ведринська
17.08.21

Звертаємося зі своїми котика ми вже не вперше, щоразу ефективна й результативна допомога. Вдячні працівникам за професіоналізм і щире ставлення до тваринок! Дуже добре, що в будь-який день і годину можна отримати допомогу.

міксі піксі міксі піксі
08.08.21

Шановні власники, не блокуйте негативні відгуки про вашу клініку! Ваша відповідь на відгук була неправдива. Так як перший раз звернулися ми після відпустки 18.07 21, і ви сказали, що це перегрів дали їй 2 уколи та сказали зателефонувати на наступний .. Читати далі »

Машуня Дацюк
06.08.21

Повне розчарування. Привезли кішку на лікування, після того, коли ми описли симптоми і проблеми які нас турбували, лікар неправильно встановила діагноз. Номер мій записали неправильно!!! Відповідно не перетелефонували як обіцяли. Неуважні. На привели.. Читати далі »

Лія Кравчук
27.07.21

Лікуємо кішку, і кожен похід до до цієї ветклініки викликає лише одне бажання, щоб так як тут ставляться до тваринок - так само ставилися лікарі до людей у медичних закладах. Дадуть відповідь на всі запитання. Дбайливо ставляться до тварин, тварин т.. Читати далі »

Heleon
26.07.21

Довелося трішки почекати в черзі, але потім оглянули, розповіли що до чого і на диво не взяли коштів (був лише огляд)

Anybody I Am
17.07.21

Дуже зверхній молодий хлопчина ветеринар. Нашого песика дуже рідко возим в машині ще й далеко від дому. Пес був наляканий та знервований тому не дався одягнути намордника. На питання чи є якійсь лайфхак для таких випадків, ветеринар відповів що нам д.. Читати далі »

Світлана Гаврилків
08.07.21

Велечезне дякую!Врятували мою кішку.Я не догледіла,кішка з'їла листя з квітки отруйного люпину(тому будьте обережні хто не знає,що фіолетовий люпин-це смерть для ваших улюбленців),на ранок напів-живу віднесла в Леопольд.За кілька днів поставили .. Читати далі »

Viktor Kovalchuk
29.06.21

Мабуть єдина ветлікарня, яка працює цілодобово. Коли собаці стало погано у свято то всі, кому телефонував, казали : "ну дайте таблетку і приходьте завтра" - а тут в любий момент можна приїхати і отримати допомогу

© Луцьк24