Головна Увійти Про сайт

Клініка сімейної медицини BEHEALTHY ★3.4


рейтинг: 3.4, відгуки: 5
klinika-simeynoyi-medytsyny-bihelsi-kopernyka-13v
Адреса:Луцьк, вул. Коперника, 13в
Телефон:+380 50 237 4470
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–15:00 неділя: Зачинено
"Клініка сімейної медицини Біхелсі" - це заклад, який має свої переваги і недоліки. За деякими відгуками, спеціалісти клініки не завжди виявляють високий рівень професіоналізму, що може вплинути на якість медичних послуг. Деякі пацієнти стикалися з відмовою в отриманні направлень на аналізи, які є безкоштовними через державну підтримку. При цьому, деякі медичні працівники можуть виражати незадоволення на такі запити, вважаючи їх бажанням отримати все безкоштовно. Отже, деякі пацієнти вважають таку поведінку позором для клініки.

У той же час, деякі пацієнти зауважують зручність розташування клініки в центрі міста, що дозволяє зручно дістатися до неї. Також, деякі відгуки вказують на привітний персонал, який старається надати максимальну увагу та забезпечити комфортний прийом. Деякі пацієнти залишилися задоволеними якістю медичних послуг, оглядом та назначеним лікуванням. Вони відзначають, що в клініці вони почуваються добре, а процедури проводяться безболісно та з розумінням. Д.. Читати далі »

Мій відгук

code

04.09.23
Вікторія
Спеціалісти рівня 0. Вже майже місяць не можуть збити температуру. Попросили направлення на аналізи ( котрі в нашій державі є безкоштовними, через направлення) відмовилися. І так публічно лікар на рецепшині, казала, що хочемо все безкоштовно. Позор а.. Читати далі »
29.01.22
Сергій
Раз в рік треба було звернутися до сімейного лікаря. Записався за тиждень, прийшов за 5 хв раніше. Адміністратор сказав черга змістилась. В результаті очікував в приміщені де дуже багато хворих і за 30 хв так і не попав на прийом. Не розумію навіщо ц.. Читати далі »
11.11.21
Dragon-fly
Заклад на Коперника невеликий, кілька кабінетів, є рецепція, сімейні лікарі, процедурна. Привітний персонал, перезаключила тут декларацію із сімейним лікарем Хомич Ольгою Петрівною, яка позиціонується як доказовий лікар (тому на ній і зупинилась). За.. Читати далі »
22.10.21
Анна
Завжди мліла, коли брали кров з вени, але тут вперше за все життя в мене взяли її безболісно, з сміхом, розмовою і розумінням! Дякую! Найкращий сервіс в медичному закладі, який я тільки зустрічала!!!
13.09.21
Юлія
Супер! В центрі міста - дуже зручно! сподобалось, що персонал привітний, а лікар оглянув, назначив лікування і на наступний день поцікавився, як моє здоров'я. Приємно вражена!!!

© Луцьк24