Головна Увійти Про сайт

Клініка сімейної медицини BEHEALTHY ★2.9


рейтинг: 2.9, відгуки: 21
klinika-simeynoyi-medytsyny-maybutnogo-bihelsi
Адреса:Луцьк, вул. Свободи, 25
Телефон:+380 800 337 414
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–15:00 неділя: Зачинено
"Клініка сімейної медицини "Біхелсі" є медичним закладом, який нерідко стикається з негативними відгуками щодо якості своїх послуг та рівня обслуговування. Багато клієнтів скаржаться на неможливість зв'язатися з клінікою по телефону та безвідповідальність персоналу. Деякі заявки на сайті та повідомлення у соціальних мережах залишаються без уваги та відповідей. Це викликає незадоволення серед пацієнтів, які хотіли б скористатися послугами клініки. Негативне враження посилюється також через непривітність та непрофесійне ставлення адміністраторів клініки.

Також є відгуки про незадовільний рівень спілкування та професіоналізму окремих лікарів. Клієнти зазначають, що їх скарги та питання ігноруються, а деякі лікарі навіть проявляють грубість у спілкуванні з пацієнтами. Це викликає розчарування серед клієнтів та додає незадоволення щодо якості медичних послуг.

Однак, деякі пацієнти зауважують, що адміністратори та персонал клініки на Коперника проявляють ввічливість та добр.. Читати далі »

Мій відгук

code

30.04.24
Катя
Додзвонитися не реально Записатися також, вони не знаю коли лікар може записати в них графіка нема😅👍🏻
26.03.24
Кульпач
"Декларуйтеся" в Біхелсі і буде Вам щастя! Підписав декларацію ще 2 роки тому - повністю задоволений!
22.03.24
Настя
Рекомендую, роблю лазерну епіляцію все супер, результат маю після 2 відвідування, майже безболізно, раджу👍🏼
22.03.24
Олег
Чудовий сімейний лікар, виписує ліки лише по суті, нічого лишнього, завжди на звʼязку що для мене важливо. Тому рекомендую.
30.10.23
Мирослава
Хороші та приємні спеціалісти, які надають якісні послуги. Особисто я ходила на лазерну епіляцію. Мені дуже все сподобалось, а особливо результат, котрий став помітним вже навіть після першої процедури. З кожним разом все менше і менше небажаного вол.. Читати далі »
25.08.23
Anya
Неможливо додзвонитись туди практично ніколи??‍♀️ Безвідповідальність якась,не перший раз вже таке.
23.06.23
Julia
Які мої враження від даної клініки? Не знаю. Мені так і не вдалось там побувати. Дві заявки на сайті та повідомлення у Facebook залишились без уваги та відповідей. Можу тільки щиро порадіти, що у Behealthy немає відбою від клієнтів.
30.01.22
Катя
Незадоволена манерою спілкування дівчини на реєстратурі. Коли прийшла повторно здавати плр тест, на реєстратурі дівчина в грубій формі ледь нах… не послала. Попередньо сімейний лікар (з якою заключений договір у Вашій клініці) сказала прийти і.. Читати далі »
18.01.22
Вікторія
Була на прийомі в невролога Омельчук Інни Анатоліївни. Прийшла зі знімком МРТ, на який лікар навіть не глянула, вона просто переписала ОДИН із діагнозів із заключення та назначила лікування препаратами, які я і так приймала вже протягом 2 років безре.. Читати далі »
15.01.22
tina
Ще не була там, а йти не хочеться, дуже непривітна і непрофесійна адміністратор Оксана. Шановна адміністрація клініки, Ви або навчіть її розмовляти з людьми або Вам просто "наплювати" на людей і на Ваш рейтинг.
15.01.22
Roma
Повні коридори людей! Страшні черги! В комунальних лікарнях людей менше!Лікарня без чергй це лише слоган!!! В країні Covid а ніякого дотримання карантинних вимог!!!
11.01.22
Аня
Обслуговування на найвищому рівні, ніхто не приділяє уваги людям працівники зайняті своїми справами і їм не до вас, прийом лікаря взагалі ні про що мовчки просиділа 20 хв усі ліки інструкції ліків читала з інтернету це просто жах. Не рекомендую!!!!
11.11.21
Радистка
Відвідувала заклад на Коперника - невеликий, кілька кабінетів, є рецепція, сімейні лікарі, процедурна. Привітний персонал, перезаключила тут декларацію із сімейним лікарем Хомич Ольгою Петрівною, яка позиціонується як доказовий лікар (тому на ній і з.. Читати далі »
19.10.21
Эдуард
Подзвонили на Львівську на рецепцію щоб записатися на прийом,сказали що передзвоніть щоб сказати на який день і час, вже пару днів нічого (((. Але це не головне, дівчина розмовляла з нами по телефону і зі своїми подружка ми одночасно на свої теми. Ду.. Читати далі »
06.09.21
SweettyNatali
Доброго дня, хочу написати відгук за відділення на Коперніка 13в,моє прізвище Безверхнева Наталія, ставлення до пацієнта - повна байдужість, лікар відправляє в стаціонар на лікування без довідки на ковід, мене повернули назад, здала на наступний день.. Читати далі »
19.08.21
Анастасія
Результати аналізів чекала тиждень , довго не відправляли , ігнор . Склалося неприємне враження про приватну клініку , обслуговування??
13.07.21
Olena
Уважний, привітний персонал, можна пройти огляд, здати аналізи в клініці, без черг.
12.07.21
Vika
Гарна клініка! Отримала професійну консультацію.
12.07.21
Yulia
Була на прийомі у гінеколога. Все сподобалось. Швидко та професійно. Основне, що вирішила своє питання. Рекомендую. А до речі, класні акції. Думають про людей.
11.07.21
Rusa
Дуже сумно. Обираючи приватну клініку розраховуєш на економію часу. А отримуєш очікування в черзі, затримку лікаря. І це все за власні кошти.
20.06.21
Юлия
Була в цій клініці. Дуже сподобалось! Персонал привітний, лікарі - професіонали своєї справи. Швидко потрапила на прийом, що для мене є важливо. Питання, яке турбувало - вирішено! Буду рекомендувати цю клініку рідним та друзям!

© Луцьк24