Головна Увійти Про сайт

Клініка сімейної медицини "Біхелсі" ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 17
klinika-simeynoyi-medytsyny-maybutnogo-bihelsi
Адреса:Луцьк, вул. Декабристів, 25
Телефон:+380 800 337 414
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–15:00 неділя: Зачинено
"Клініка сімейної медицини "Біхелсі" є медичним закладом, який нерідко стикається з негативними відгуками щодо якості своїх послуг та рівня обслуговування. Багато клієнтів скаржаться на неможливість зв'язатися з клінікою по телефону та безвідповідальність персоналу. Деякі заявки на сайті та повідомлення у соціальних мережах залишаються без уваги та відповідей. Це викликає незадоволення серед пацієнтів, які хотіли б скористатися послугами клініки. Негативне враження посилюється також через непривітність та непрофесійне ставлення адміністраторів клініки.

Також є відгуки про незадовільний рівень спілкування та професіоналізму окремих лікарів. Клієнти зазначають, що їх скарги та питання ігноруються, а деякі лікарі навіть проявляють грубість у спілкуванні з пацієнтами. Це викликає розчарування серед клієнтів та додає незадоволення щодо якості медичних послуг.

Однак, деякі пацієнти зауважують, що адміністратори та персонал клініки на Коперника проявляють ввічливість та добр.. Читати далі »

Мій відгук

code

30.10.23
Мирослава Задовська
Хороші та приємні спеціалісти, які надають якісні послуги. Особисто я ходила на лазерну епіляцію. Мені дуже все сподобалось, а особливо результат, котрий став помітним вже навіть після першої процедури. З кожним разом все менше і менше небажаного вол.. Читати далі »
25.08.23
Anya Shevchuk
Неможливо додзвонитись туди практично ніколи??‍♀️ Безвідповідальність якась,не перший раз вже таке.
23.06.23
Julia Boyko
Які мої враження від даної клініки? Не знаю. Мені так і не вдалось там побувати. Дві заявки на сайті та повідомлення у Facebook залишились без уваги та відповідей. Можу тільки щиро порадіти, що у Behealthy немає відбою від клієнтів.
30.01.22
Катя Шевчук
Незадоволена манерою спілкування дівчини на реєстратурі. Коли прийшла повторно здавати плр тест, на реєстратурі дівчина в грубій формі ледь нах… не послала. Попередньо сімейний лікар (з якою заключений договір у Вашій клініці) сказала прийти і.. Читати далі »
18.01.22
Вікторія Александрук
Була на прийомі в невролога Омельчук Інни Анатоліївни. Прийшла зі знімком МРТ, на який лікар навіть не глянула, вона просто переписала ОДИН із діагнозів із заключення та назначила лікування препаратами, які я і так приймала вже протягом 2 років безре.. Читати далі »
15.01.22
tina baryshnikova
Ще не була там, а йти не хочеться, дуже непривітна і непрофесійна адміністратор Оксана. Шановна адміністрація клініки, Ви або навчіть її розмовляти з людьми або Вам просто "наплювати" на людей і на Ваш рейтинг.
15.01.22
Roma Ua
Повні коридори людей! Страшні черги! В комунальних лікарнях людей менше!Лікарня без чергй це лише слоган!!! В країні Covid а ніякого дотримання карантинних вимог!!!
11.01.22
Аня Пахолюк
Обслуговування на найвищому рівні, ніхто не приділяє уваги людям працівники зайняті своїми справами і їм не до вас, прийом лікаря взагалі ні про що мовчки просиділа 20 хв усі ліки інструкції ліків читала з інтернету це просто жах. Не рекомендую!!!!
11.11.21
Радистка Кэт
Відвідувала заклад на Коперника - невеликий, кілька кабінетів, є рецепція, сімейні лікарі, процедурна. Привітний персонал, перезаключила тут декларацію із сімейним лікарем Хомич Ольгою Петрівною, яка позиціонується як доказовий лікар (тому на ній і з.. Читати далі »
19.10.21
Эдуард Белов
Подзвонили на Львівську на рецепцію щоб записатися на прийом,сказали що передзвоніть щоб сказати на який день і час, вже пару днів нічого (((. Але це не головне, дівчина розмовляла з нами по телефону і зі своїми подружка ми одночасно на свої теми. Ду.. Читати далі »
06.09.21
SweettyNatali Volja
Доброго дня, хочу написати відгук за відділення на Коперніка 13в,моє прізвище Безверхнева Наталія, ставлення до пацієнта - повна байдужість, лікар відправляє в стаціонар на лікування без довідки на ковід, мене повернули назад, здала на наступний день.. Читати далі »
19.08.21
Анастасія Соколова
Результати аналізів чекала тиждень , довго не відправляли , ігнор . Склалося неприємне враження про приватну клініку , обслуговування??
13.07.21
Olena Pylypiak
Уважний, привітний персонал, можна пройти огляд, здати аналізи в клініці, без черг.
12.07.21
Vika Kvitka
Гарна клініка! Отримала професійну консультацію.
12.07.21
Yulia Petsko
Була на прийомі у гінеколога. Все сподобалось. Швидко та професійно. Основне, що вирішила своє питання. Рекомендую. А до речі, класні акції. Думають про людей.
11.07.21
Rusa Marusa
Дуже сумно. Обираючи приватну клініку розраховуєш на економію часу. А отримуєш очікування в черзі, затримку лікаря. І це все за власні кошти.
20.06.21
Юлия Пецко
Була в цій клініці. Дуже сподобалось! Персонал привітний, лікарі - професіонали своєї справи. Швидко потрапила на прийом, що для мене є важливо. Питання, яке турбувало - вирішено! Буду рекомендувати цю клініку рідним та друзям!

© Луцьк24