Головна Увійти Про сайт

Комп'ютерна Академія ШАГ, Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 9
kompyuterna-akademiya-shag-lutsk
Адреса:Луцьк, вул. Данила Галицького, 1А
Телефон:+380 95 609 5838
Години:понеділок: 09:00–18:00 вівторок: 09:00–18:00 середа: 09:00–18:00 четвер: 09:00–18:00 пʼятниця: 09:00–18:00 субота: 09:00–15:00 неділя: Зачинено
Комп'ютерна Академія ШАГ у Луцьку є навчальним закладом, який відрізняється високим професіоналізмом викладачів і якістю навчання. Студенти відзначають актуальність матеріалів і зрозумілу мову, використовувану викладачами для пояснення складних концепцій. Практичні завдання та можливість отримати реальний досвід роботи на сучасному обладнанні та в реальних проектах роблять навчання цікавим і корисним для студентів. Крім того, унікальна атмосфера спільноти і командного духу сприяє підтримці та співпраці між студентами. Все це робить Комп'ютерну Академію ШАГ прекрасним місцем для отримання високоякісної комп'ютерної освіти і підготовки до кар'єри в інформаційних технологіях.

Мій відгук

code

29.02.24
Vika
Комп'ютерна школа IT Step надає відмінні можливості для дітей вивчити основи програмування, розвивати навички в інформаційних технологіях та набувати корисний досвід у цьому швидкозмінному світі. Викладачі виявилися дуже професійними та доброзич.. Читати далі »
31.01.24
Lika
Мені всього 13 років, але я вже два роки ходжу в IT-академію, і це справжнє пригода для мене. Все почалося, коли мені було 11, і я вирішила спробувати свої сили в світі програмування та технологій. На початку було важко зрозуміти всі ті складні терм.. Читати далі »
30.01.24
Софія
Я - Софія Лавренюк, дуже вдячна моїм батькам за те, що віддали мене на тимчасове навчання в цю академію. Педагогічний колектив "Шаг" вражає своєю відданістю і професіоналізмом. Кожен вчитель виявив велику турботу та зацікавленість у навчан.. Читати далі »
11.01.24
ІРА
Добрий день. Мене звати Іра, мені 11 років. Трішки вражень про академію IT STEP. Я навчаюсь в малій комп’ютерній академії IT STEP вже 2,5 роки. Мені подобається ІТ та програмування. Знайшла собі друзів. Викладачі доступно подають матеріал. Ре.. Читати далі »
14.10.23
iOS/Android
Комп'ютерна Академія "ШАГ" - це освітній заклад, який вразив мене своєю професіоналізмом і рівнем навчання. Моя досвід навчання в цій академії був надзвичайно позитивним, і я бажаю поділитися своїми враженнями. Перше, що мені сподобал.. Читати далі »
03.10.23
Tararuk
Зараз, будучи студенткою, можу впевнено сказати, що я не помилилась з вибором навчального закладу, тому що саме тут у доступній і зручній формі я зможу освоїти професію, яка допоможе мені у житті, викладачі в даному навчальному закладі є професіонала.. Читати далі »
19.09.23
Вікторія
Мій син, поки що, новачок в Малій Академії, відвідує заняття менше місяця. Проте з задоволенням відвідує пари, ділиться лише позитивними враженнями. Цікаво та різноманітно розроблена програма допоможе обрати учням напрям(и) в IT-сфері, який їм буде .. Читати далі »
15.09.23
Ksyushka
Дуже подобається навчання у Комп'ютерній Академії сину. Після відвідування пробного заняття, відразу сказав, що дуже хоче сюди ходити. Чекали більше, ніж пів року, бо графіки гуртків не сходились. І ось, нарешті, з вересня почав відвідувати. Каж.. Читати далі »
04.09.23
Руслана
Нам дуже подобається! Влітку прийшли на пробне безкоштовне заняття, потім записалися у табір. Після закінчення табору син запитав, чи буде ще табір? Отож записалися на навчання. Домашнє завдання робить сам, одразу ж після заняття, як прийде додому, х.. Читати далі »

© Луцьк24