Головна Увійти Про сайт

Кулька Булька Луцьк ★5.0


рейтинг: 5, відгуки: 6
kulka-bulka-lutsk
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 48а
Телефон:+380 95 464 3616
"Кулька Булька Луцьк" - це команда професіоналів, яка надає послуги з організації свят, а саме: ведучих, музику, розваги для дітей та кульки-бульки. Клієнти залишаються в захваті від роботи цієї команди, оцінюючи їх позитивну та професійну атмосферу. Крім того, якість їх послуг завжди на найвищому рівні, а працівники завжди радять найкраще з професійної точки зору. Клієнти також відзначають, що команда Кулька Булька Луцьк завжди вчасно та якісно виконує свої обов'язки, забезпечуючи незабутні свята та задоволення всіх присутніх. Рекомендації клієнтів свідчать про успішну роботу цієї команди та їх готовність надати вам відмінні послуги.

Мій відгук

code

28.08.23
Кульпач
Мега фахівці у розвагах, кульках і бульках!
06.02.22
Zhuk
Мега крутий персонал, дуже позитивні і профі своєї справи! Якість послуг на найвищому рівні) Рекомендую?
03.12.19
Sergei
Круті хлопці, а кульки дуже якісні, одна із таких по сьогодні літає, день народження був 24.11.2019, при тому що пів ночі кулька простояла в авто на холоді!!!
25.05.19
JJ
Хороший веселий колектив , не дорого беруть , роблять все якісно, завжди порадять як краще з проф. точки зору! Рекомендую! Успіхів у всьому!
08.07.18
Юлія
Рекомендую команду Кулька Булька. Замовляли ведучого і музику на весілля, отримали ще й розваги для дітей)) Мені і гостям сподобалося. Також неодноразово замовляла кульки-бульки))
08.07.18
Олена
Рекомендую! І то дуже-дуже. Якісно, вчасно, професійно і весело. Незабутнє свято проведе і організує. Порадить що краще зробити щоб було гарно і незабутньо. Рекомендую!!!

© Луцьк24