Головна Увійти Про сайт

Курси польської мови у Луцьку Inozemna Mowa ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 12
kursy-polskoyi-movy-u-lutsku-inozemna-mowa
Адреса:Луцьк, буд. 24, офіс 32, просп. Відродження
Телефон:+380 50 227 8376
Години:понеділок: 14:00–20:00 вівторок: 14:00–20:00 середа: 14:00–20:00 четвер: 14:00–20:00 пʼятниця: 14:00–20:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Курси польської мови у Луцьку в Іноземній Мові заслуговують на похвалу. За допомогою професійних викладачів, які є носіями мови, студенти швидко засвоюють матеріал і отримують глибоке розуміння мови. Організація курсів також заслуговує на велику похвалу, оскільки заняття проводяться вечерами і час підбирається з урахуванням потреб студентів. Також, на курсах забезпечена всебічна практика мови, включаючи читання, письмо, слухання і розмовну практику. Це дозволяє студентам швидко стати впевненими в спілкуванні на польській мові. Окрім того, курси Іноземної Мови мають ліцензію на проведення офіційного екзамену з польської мови, який дозволяє отримати сертифікат, що підтверджує рівень знань мови. Загалом, курси польської мови у Луцьку в Іноземній Мові є відмінним вибором для тих, хто бажає швидко і якісно вивчити мову.

Мій відгук

code

14.05.24
Natali
Моя донька вивчала польську мову в школі Inozemna Mowa. Враження від навчання лише позитивні. У цій школі навчають викладачі-поляки, носії мови, і з першого уроку звучить польська, що є великою перевагою. Спочатку було важко звикати до нової мови, ал.. Читати далі »
14.05.24
Маша
Курси дуже ефективні і за короткий час можливо вивчити мову на високому рівні та отримати сертифікат державного зразка. Тут також нададуть допомогу вашій дитині із вступом в навчальні заклади Польщі. Щиро рекомендую школу!
14.05.24
Oleg
Син навчається з січня і ось вчора здавав внутрішній іспит в університеті в Познані з польської мови для підтвердження на рівень B1. Це звичайно легше ніж паньствовий іспит, але все-таки... Він здав і пройшов на наступний етап) Хотів би подякувати в.. Читати далі »
14.05.24
Дмитро
Хороші курси польської. Навчався тут рік тому. Дають велику базу знань мови. На заняттях цікаво, вчителі-поляки чудово пояснюють матеріал. Все навчання проходить виключно польською і це є великим плюсом, бо вже за два-три тижні, ти як риба у воді - .. Читати далі »
12.05.24
Леся
Моя племінниця вчилася на цих курсах, як тільки вони розпочали свою роботу. Курси серйозні. На ті, що при консульстві Польщі, племінниця не хотіла ходити, бо там у групі були студенти з різним рівнем знання польської, там не було систематичності: до .. Читати далі »
24.09.23
Марианна
Хочу звернути увагу на те, що в групах по 15 осіб, за лекцію ви можете відповідати і 1 раз. Гроші за заняття вам не повернуть, тому варто подумати заздалегідь чи готові ви до такого.
25.03.21
Олександр
Прекрасна школа! Навчаюся зараз, і навчання дуже подобається. Детально і зрозуміло пояснюється весь матеріал. Різносторонній та професійний підхід до освітнього процесу, а також викладання носіями забезпечують розуміння мови, а не просте заучування п.. Читати далі »
10.05.18
Оксана
Довгий час вибирала курси польською мови і думаю знайшла для себе ідеальний варіант. Організація курсів перевищує всі сподівання. Всі заняття проходять вечері, час був підібрано особисто для мене, щоб я могла вільно встигати приходити. З перших днів.. Читати далі »
10.05.18
Alex
За пудсумками проходження курсів польської мови в ІМ відмітив для себе високий професійний рівень викладачів з Польщі та України, які використовують сучасні методики навчання, які значно спрощують та прискорюють цей процес. Особливо це важливо для лю.. Читати далі »
21.05.17
Галина
1.Заняття відбуваються дома по скайпу. Це дуже зручно і комфортно. 2.Комплектація груп з урахуванням індивідуальних можливостей по часу і зайнятості кожного учня. 3.Заняття 3 рази на тиждень, з постійним повторенням вже вивченого матеріалу. 4.. Читати далі »
21.05.17
Денис
Вибрав дані курси по гарному співвідношенню ціна/якість і не помилився. Великими плюсами є невеликі групи для навчання, викладання з першого дня носіями мови, постійні домашні завдання, тести з наступною обов'язковою перевіркою тримають ритм нав.. Читати далі »
15.05.17
Asketss
Коли зрозумів що самому складно вчити польську мову, то вирішив піти на курси ІМ. За пів року навчання і спілкування з польським викладачем було здано екзамен на сертифікат рівня В1. Всі матеріали надаються в ході навчання і їх цілком достатньо. Тепе.. Читати далі »

© Луцьк24