Головна Увійти Про сайт

Квіткова лавка Buton ★4.8


рейтинг: 4.8, відгуки: 6
kvitkova-lavka-buton
Адреса:Луцьк, вул. Шевченка, 11
Телефон:+380 50 718 4787
Квіткова лавка Buton - це магазин, де завжди можна знайти свіжі квіти. Клієнти залишаються задоволені якістю композицій і букетів, які виглядають шикарно. Сервіс в магазині також вражає - персонал завжди готовий порадити і підібрати найкращий варіант. Крім того, великим плюсом є наявність активних сторінок у соціальних мережах, що дозволяє зручно замовляти квіти. Клієнти рекомендують магазин і стверджують, що це найкращий магазин квітів. Відгуки також зазначають, що навіть якщо флористам не вдається точно втілити задуманий букет, вони завжди знаходять варіант, який приємно здивує. Лавка також пропонує додаткові послуги, такі як придбання листівок.

Мій відгук

code

07.04.24
Віра
Дуже задоволена обслуговуванням та сервісом доставки.
07.09.23
Микола
Завжди свіжі квіти. Композиції і букети шикарнючі.Рекомендую.
31.08.23
Бубало
Дуже гарні квіти та сервіс.
12.05.23
Maria
Чудовий сервіс!
03.02.22
Katrin
Найкращий магазин квітів! Не одноразо замовляли букети і завжди залишались задоволені. Дуже приємний персонал, який завжди порадить і підбере найкраще. А ще великий плюс, що мають активні сторінки у соц.мережах! Однозначно раджу всім!
26.11.21
Nelichka
Вже кілька разів купувала тут квіти. Востаннє флористці не вдалося зробити такий букет, який я спершу вигадала. Поекспериментували, вийшов інший, теж досить милий. Головне було вивести цифру 35 (обрали варіант з балончиком). Хоч і не чітко видно, зат.. Читати далі »

© Луцьк24