Головна Увійти Про сайт

ЛАКІ ДРУК - швидкий та якісний друк поліграфічної продукції ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 7
laki-druk-shvydkyy-ta-yakisnyy-druk-poligrafichnoyi-produktsiyi
Адреса:Луцьк, вул. Єршова, 11 (ТЦ "Глобус"), 2-й поверх, офіс 1
Телефон:+380 99 171 1197
Години:понеділок: 08:00–17:00 вівторок: 08:00–17:00 середа: 08:00–17:00 четвер: 08:00–17:00 пʼятниця: 08:00–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
ЛАКІ ДРУК - швидкий та якісний друк поліграфічної продукції є послуговним підприємством, яке пропонує широкий спектр друкарських робіт. З одного боку, багато клієнтів задоволені оперативністю та якістю наданих послуг. Це підтверджують позитивні відгуки, де зазначають, що замовлення виконуються в терміни, а продукція є якісною. Крім того, співробітники компанії виявляють високий професіоналізм та ввічливе ставлення до клієнтів.

З іншого боку, деякі клієнти відзначають недоліки у роботі ЛАКІ ДРУК. Зокрема, були випадки низької якості друку, коли на друкованій продукції з'являлися ворсинки, пилюка або подряпини. Деякі клієнти також вказують на затримки з виконанням замовлень, що може бути пов'язано з великою кількістю замовлень у компанії.

Загалом, думки клієнтів щодо ЛАКІ ДРУК розходяться. Деякі люди високо оцінюють оперативність, якість та сервіс компанії, вважаючи їх відмінними. У той же час, інші зазначають неприємні ситуації, такі як недоліки у друку та затримки з.. Читати далі »

Мій відгук

code

28.03.24
Kos_
Команда "ЛАКІ ДРУК", допомогла та пішла на зустріч у виробництві подарунку, книги моєї мами.Персонал приємний! Результат крутезний!Ще раз дякую,сам співпрацюватиму,і всім рекомендую!!!
22.03.24
Наталія
Дуже сподобався сервіс, допоможуть у підборі продукції, та завжди пропонують нові цікаві ідеї дизайну! Ціна відповідає якості.
05.12.20
Dolinskij
Недуже якісний та недуже швидкий друк. Друкував стікери блисько десяти разів. Спочатку було все добре але останні три рази під ламінацією були ворсинки та пилюка. Зараз ще якісь подряпини під ламінацією. Також друк бувало займав до тижня часу. Я розу.. Читати далі »
12.10.19
Марина
Не знаю як правильно до Вам звернутися, оскільки не знаю імен Ваших, тому напишу так: Шановна поліграфія Lucky, я забрала своє відправлення і я вже хвилин 10 як під враженнями ! Все настільки круто , що не вистачає слів описати мої емоції Оперативніс.. Читати далі »
12.03.18
Андрій
Звертаюсь не перший раз. Все швидко і якісно. Професійні працівники і чудовий керівник, які завжди йдуть на зустріч клієнту. Рекомендую 100%!
11.03.18
Ольга
Вже не перший раз користуюсь послугами цієї поліграфії. Дуже задоволена результатом. Замовлення роблять в терміни, завжди якісна продукція та ввічливе відношення. Особлива подяка дизайнеру за розуміння та втілення моїх думок.
09.12.17
Іван
Не рекомендую до співпраці. Не дотримуються домовленостей - ціна з першочергової пропозиції зросла більш як на 15%. Спочатку казали, що це ми неправильно почули. Після того як ми надіслали їхній лист як доказ - пісня змінилась... - "це зріс ку.. Читати далі »

© Луцьк24