Головна Увійти Про сайт

ЛАККІ ТІМ ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 10
lakki-tim
Адреса:Луцьк, Рівненська вул., 76 а
Телефон:+380 66 408 4903
Години:понеділок: 18:00–20:30 вівторок: Зачинено середа: 18:00–20:30 четвер: Зачинено пʼятниця: 18:00–20:30 субота: Зачинено неділя: Зачинено
"ЛАККІ ТІМ" - це дитячий клуб, який пропонує футбольні заняття для дітей віком від 3 до 7 років. Згідно з відгуками, клуб має цікаву програму та доступні ціни. Багатьом батькам сподобалась робота тренерів, які професіонали своєї справи та знають, як знайти спільну мову з дітьми. Заняття відбуваються у ігровій формі, а для дітей проводяться цікаві змагання та ігри у парку. Також, батьки можуть брати участь у турнірах проти тренерів. Проте, деякі батьки відзначають, що приміщення клубу потребує більше сидінь для батьків та ковриків для дітей. Деякі відгуки також вказують на формалізм у роботі клубу, коли немає можливості перенести заняття через негоду або інші причини, крім хвороби. Однак, багато батьків все одно рекомендують клуб "ЛАККІ ТІМ" як гарне місце для активного проведення часу для дітей.

Мій відгук

code

30.11.21
Оля Ільчина
Як мама мені було больно дивитись на свою дитину котра хоче займатись,бігати та грати але нажаль на першому ж занятті мою дитину не зацікавили,не пояснили та не розказали чи вони займаються,що будуть робити і т.д.тим більше що дитині тільки 3,5р.і на.. Читати далі »
04.08.20
Валентина Єфремова
Хочемо, щоб адміністрація чи власники звернули увагу!!! Сьогодні на занятті були присутніми восьмеро дітей, з них один хлопчик все заняття кашляв. Почав кашляти через десять хвилин після початку. Знаючи, що відбувається зараз у світі і як це небезпеч.. Читати далі »
26.06.20
Ірина Данилко
Дуже подобається?Доступні ціни, цікава програма.
03.09.19
Ksyusha Prokopyuk
Чудовий дитячий клуб. Хороші тренери та розуміючий адміністратор
18.07.19
Юрій Маліновський
Тренери професіонали своєї справи,які вміють знайти спільну мову з дітьми.Дитина з задоволенням ходила на футбол.Усі заняття відбуваються у ігровій формі.Для дітей проводились цікаві змагання та ігри у парку.Для батьків турніри проти тренерів. Лаккі .. Читати далі »
09.06.19
Олег Погонюк
вау вау вау ! так як тренують тут діток футболу це просто неймовірно. дивитись одна насолода
08.09.18
Євген,п оом Бріус
Мій синочок з нетерпінням чекає кожне заняття в «лаккі тім». Тренери тут дуже уважні до кожної дитини і в кінці кожного заняття усім старанним футболістам роздають футбольні наклейки.
13.06.18
Саша Бурим
Футбольна школа для дітей віком від 3 до 7 років.Тренери-дуже ввічливі,гарно відносяться як до батьків так і до діток,цікаво і корисно проводять заняття.Адміністратор-ввічливий,завжди вчасно доносять потрібну інформацію до батьків,розуміють все що ві.. Читати далі »
13.03.18
Yulia Korenkova
В загальному хороше місце) але нагадує чимось державний заклад, де все суворо регламентовано, і формально( Наприклад на вулиці лютий мороз і сніг мете, або ж дощ лиє - а іти все одно потрібно, бо пропуск можливий лише з довідкою, що ви хворіли. Інших.. Читати далі »
26.11.17
Олена Пшенична
Дуже добре! Бачу по синові не лише нові спортивні навички, а й зміцнення емоційного стану. Тренується дисципліна і відповідальність. Тренер Юрій, дякуємо!

© Луцьк24