Головна Увійти Про сайт

Леді ★4.8


рейтинг: 4.8, відгуки: 5
ledi-kovelska-1
Адреса:Луцьк, Ковельська вул., 1
Телефон:+380 332 724 419
Перукарня "Леді" - це дуже класне місце, де ви можете насолодитися високим рівнем обслуговування і якістю послуг. Відношення персоналу до клієнтів тут на високому рівні, а якість стрижки не залишає бажати кращого. Варто відзначити приємну атмосферу, яку створює перукарка, а також те, що одна з майстринь стриже біля вікна. Ви можете насолодитися розмовою з нею під час стрижки. Також варто зазначити, що в цій перукарні можна прийти без попереднього запису, а вартість стрижки досить доступна - всього 100 грн. В закладі зроблений свіжозроблений ремонт, що надає йому стильний і охайний вигляд. Всі перукарі тут дуже приємні в спілкуванні і стрижуть добре. Ціни є адекватними, адже вони одні з найнижчих у місті. Тож, якщо ви шукаєте місце, де можна отримати якісну стрижку за доступну ціну і насолодитися приємною атмосферою, перукарня "Леді" - ідеальний вибір для вас.

Мій відгук

code

22.01.22
Андрій
Дуже класна перукарня!! Відношення на високому рівні якість так само дякую всім рекомендую ????
28.07.21
Volodar
Приємна перукарка та що біля вікна стриже (білява невисока). І розмову підтримає, і стриже добре
09.07.21
Bag
Проста перукарня без попереднього запису, в чоловічому залі два майстра. Вартість стрижки 100 грн. В закладі зробили ремонт, усе так просто, стильно, акуратно.
10.06.21
Сергій
Приємні перукарі, стрижуть добре, ціни адекватні
18.06.20
Роман
Свіжозроблений ремонт та прекрасні навички стрижки місцевих майстринь чудово поєднуються в цьому закладі. Та й ціни одні з найнижчих в місті!

© Луцьк24