Головна Увійти Про сайт

Леля Мед ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 15
lelya-med
Адреса:Луцьк, вул. Сухомлинського, 4а
Телефон:+380 95 444 8022
Години:понеділок: 10:00–15:00 вівторок: 13:00–18:00 середа: 10:00–15:00 четвер: 13:00–18:00 пʼятниця: 10:00–14:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Леля Мед - це медичний центр, де працює прекрасний гінеколог Олена Лукашівна Мороз. Відгуки про неї дуже позитивні. Багато пацієнток висловлюють вдячність йому за глибокі знання та професіоналізм у своїй справі. Вони зауважують, що Олена Лукашівна завжди уважно слухає, ретельно проводить огляд і збирає анамнез, а також інформативно пояснює ситуацію зі здоров'ям. Пацієнтки відзначають, що завдяки їй вони змогли мінімізувати оперативні втручання та успішно народити дитину. Багато хто підкреслює, що Олена Лукашівна - дуже приємна, позитивна та уважна людина, яка завжди створює хороші враження. Відгуки також зазначають, що Олена Лукашівна знає нові методики та ефективні методи лікування. Вона завжди піклується про своїх пацієнток і прагне досягти позитивного результату. Багато жінок рекомендують Олену Лукашівну як відмінного гінеколога, який знає свою справу і допоможе вирішити будь-яку проблему.

Мій відгук

code

04.03.24
Алла
Олена Лукашівна це лікар, який зацікавлений в здоров'ї своїх пацієнтів. Дуже мила, чуйна, як людина і великий професіонал. Дякую вам велике.
25.11.23
Наталія
Чудова клініка.Лікуюсь багато років,Олена Лукашівна професіонал своєї справи.Привітна,чуйна і добра людина спеціаліст якому довірила своє здоров'я і ні разу не пошкодувала.Лікування на високому рівні,величезний досвід роботи.Завжди уважна приємн.. Читати далі »
24.11.23
Юлія
Олена Лукашівна - чудовий лікар, зверталась, все доступно розказала, прописала дієву схему лікування. Дуже рекомендую!
24.11.23
Liudmyla
Щирі слова подяки лікарю гінекологу Олені Лукашівні Мороз.Часто звертаюсь, консультуюсь та щоразу захоплююсь професіоналізмом та вмінням допомогти. Сучасна, компетентна, максимально приємна у спілкуванні . Лікар з досвідом -ЛЮДИНА своєї справи. Реком.. Читати далі »
24.11.23
Тетяна
Чудовий спеціаліст, професіонал своєї справи, чуйна, доброзичлива, відкрита та уважна - це все про акушер-гінеколога Мороз Олену Лукашівну. Багато років пропрацювала у пологовому відділенні, жіночій консультації, кабінеті УЗД, має величезний досвід р.. Читати далі »
17.08.23
Katya
Леля Мед-це любов. Окреме дякую Олені Лукашівні, чудовий гінеколог. Якщо це ваш перший візит , або можливо погані попередні «відносини» з іншим гінекологом, є страх , що буде боляче чи інші казуси -вам до Олени Л. Привітна жінка, проф.сво.. Читати далі »
30.05.23
Гість
Завдяки Олені Лукашівні я змогла мінімізувати оперативні втручання, добре виносити й народити дитину. Дуже уважно проводить огляд і збирає анамнез, інформативно пояснює ситуацію зі здоровʼям й усі можливі альтернативи для її вирішення.
06.06.21
Зоряна
Мороз Олена Лукашівна,лікар гінеколог. Дуже хороший лікар, рекомендую! З 5-и лікарів до яких я зверталася лише вона поставила вірний діагноз і призначила дійсно дієве лікування,яке призначила на 3-місяці,а результат я відчула після першого.? Дуже Ва.. Читати далі »
13.03.21
Олена
В наш час дуже важко знайти хорошого лікаря- професіонала,приємну,позитивну людину!!!Але хто шукає той знаходить!!!! І я знайшла!!!! Щиро дякую, Мороз Олені Лукашівні,за правильно поставлений діагноз та ефективне лікування!!!Ви привітна,щира,добра та.. Читати далі »
14.11.20
Галя
Олена Лукашівна дуже хороший спеціаліст, професіонал своєї справи, їду на прийом за 350 км.
11.11.20
Анатолій
Мороз Олена Лукашівна - лікар від Бога. Це гінеколог, яких у Луцьку небагато: працює і знається на нових методиках, справжній професіонал своєї справи. Олена Лукашівна дуже професійно надає допомогу. Я в захваті від професіоналізму і людяності ці.. Читати далі »
11.11.20
Валентина
Щиро дякую Мороз Олені Лукашівні! Це лікар від Бога ! Компетентний лікар своєї справи, обізнана практично у всьому, Дуже добра та щира людина: МУДРА! КРАСИВА! НАЙКРАЩА! Завжди вислухає та підбере лікування, яке дає результат. Я в захваті від проф.. Читати далі »
11.11.20
Іра
Дуже компетентний та хороший гінеколог Мороз Олена Лукашівна. Вкотре задоволена результатом лікування. Рекомендую!
09.11.20
Олена
Враження за цей медичний центр лише позитивні. Лікар Мороз Олена Лукашівна - професіонал своєї справи, має великий багаж знань і завжди піклується про пацієнта. Раджу всім!
26.07.19
Іра
Була на прийомі в Олени Лукашівни. Вона справді компетентний, турботливий і, що дуже важливо для мене, позитивно налаштований лікар. Я дуже задоволена її підходом до вирішення моєї проблеми. Куди я тільки не зверталась, але тільки тепер побачила резу.. Читати далі »

© Луцьк24