Головна Увійти Про сайт

Літак Іл-18Б ★3.7


рейтинг: 3.7, відгуки: 11
litak-il-18b
Адреса:Луцьк, просп. Молоді
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Літак Іл-18Б - це пам'ятка, яка зараз знаходиться в не дуже привабливому стані. Розташований на платній парковці, доступ до самого літака закритий. Однак, деякі відгуки зазначають, що є можливість пройти повз і сфотографуватись біля нього. Літак виглядає дещо поржавілим і недоглянутим. Колись він служив як дитячий кінотеатр та розважальний заклад, але зараз просто залишився закинутим і нікому не потрібним. Є думки про те, що було б краще відновити його і дати нове життя. Охоронники можуть дозволити пройти поближче до літака, але всередину зайти неможливо. Ця пам'ятка знаходиться в декількох хвилинах ходьби від вокзалу.

Мій відгук

code

10.05.23
SDOBINS • ХАЗЯЇН ХАРИЗМИ
Наразі 20.05.23 доступ до літака закритий, тому поки немає можливості роздивитись його більш детальніше
23.09.21
Тетяна Кузіч
В середину зайти не можна. Бабулька яка дивиться за парковкою,не дає навіть доторкнутись до літака. Строго тільки по сходах і назад. Літак поржавівший. Один раз подивитись можна.
11.06.21
Serg Volk
Круте місце!!!
20.05.21
Golden Mems
Краще б зробили музей. Толку немає. Навіщо на платній парковці - літак?
26.02.21
Vladimir Antipov
Колись це був дитячий кінотеатр, потім розважальний заклад. Нині просто закинутий і нікому не потрібний літак. На невеликій території, огородженій парканом розташовується платна стоянка для авто. Доступ на парковку вільний, але в літак не потрапиш - .. Читати далі »
06.01.21
Ярик Дубина
Класна пам'ятка міста Единий мінус що за ним ніхто не доглядає
02.08.20
Alex Ozarko
Класна штука по серед двору. Класно було б якби відреставрували і дали нове життя.
08.01.20
MARIAN UDOVIK
Нажаль все у досить не презентабельному стані... Хоча раніше тут було кафе чи ресторанчик... А зараз тут банальна парковка... Єдина що вражає, це літак у житловому місці... М.
03.10.19
Viktoriia Butska
Зараз там стоянка, але жінка охоронник,люб'язно нас впустила подивитись і сфотографуватись. Літак старий, всередину зайти не можна тож дивитись майже немає на що. Але якщо будете проходити повз - зайдіть.
03.10.19
Mykola Nedoboiev
Досить велика і цікава пам'ятка) Знаходиться в 15хв від вокзалу)
10.09.18
Darth Vader
Автостоянка.Загороджена.Щоб підійти до літака,треба заспокоїти сторожа) По словах бабки,літак стоїть ще хз з якого часу...тоді навіть будинків і дерев не було)

© Луцьк24