Головна Увійти Про сайт

Музей Лесі Українки ★4.9


рейтинг: 4.9, відгуки: 22
literaturno-memorialnyy-muzey-sadyba-lesi-ukrainky
Адреса:вулиця Лесі Українки, 53, Колодяжне
Телефон:+380 3352 90224
Години:понеділок: Зачинено вівторок: Зачинено середа: 09:00–17:00 четвер: 09:00–17:00 пʼятниця: 09:00–17:00 субота: 09:00–17:00 неділя: 09:00–17:00
Музей Лесі Українки - це чудове місце, що вражає своєю красою та історичним значенням. Хоча відвідувачів тут не так багато, екскурсоводи досконало знають життя та творчість Лесі Українки і зможуть розповісти про неї все, що вас цікавить. Крім того, на території музею є велика парковка, що спрощує приїзд сюди. Завдяки гарній дорозі з траси, до музею можна легко дістатися. Також у музеї можна придбати сувенірчики на згадку про відвідування. Музей дуже цікавий і пізнавальний, тому його однозначно рекомендують всім. В даний час також проводиться реставрація будиночків та проводиться ремонт. Це може бути цікаво для відвідувачів, оскільки можна побачити, що вийде в результаті. В цілому, експозиція трохи більше душевності, але дозволяє сприймати Лесю Українку як живу людину завдяки супроводу екскурсовода. Також на території музею є чарівне озерце серед дерев, що створює неповторну атмосферу. Музей також підходить для відвідування з дітьми, оскільки цікава розповідь про життя Лесі Українки зах.. Читати далі »

Мій відгук

code

13.07.23
Весь комплекс красивий безперечно, але людей мало. Екскурсоводи спрпвді "живуть" Лесею і можуть про неї розказати все
29.06.23
Цікаве місце, є велика парковка. Від траси метрів 700, дорога хороша. Можна придбати сувенірчики.
23.01.22
Неймовірно цікаво і пізнавально. Однозначно рекомендуватиму всім знайомим та друзям.
05.11.21
Роблять реставрацію будиночків та ремонт. Буде цікаво подивитися, що вийде. В цілому непогано. Трохи більше душевності хотілося від експозиції, а то сухувато. А Лесю через експозицію та супровід екскурсовода хочеться сприймати не як музеєфіковану п.. Читати далі »
22.10.21
Чудове місце! Чарівне озерце серед дерев. Усім рекомендую відвідати та прогулятись цими місцями.
12.10.21
Бімба. Раджу музей для відвідин, цікава розповідь про життя Лесі Українки. Діти в захваті. Музей в дуже гарному стані, привітний персонал, та затишна атмосфера.
24.08.21
Вражаюча робота працівників і надзвичайне місце, дякую вам!
14.08.21
Садиба Лесі та батьківська хата на капітальному ремонті. Обіцяють закінчити до вересня
13.08.21
Місце яке однозначно потрібно відвідати щоб пізнати хоч частинку життя видатної української поетеси. По часу потрібно розраховувати на кілька годин.
03.08.21
Цікаве місце, але нажаль, в музей ми так і не попали, через пізній час. Раджу відвідати, дорогою від Луцька до Карпат.
28.07.21
Маленький музей, але такий насичений історією! Дуже атмосферний. Залюбки відвідала б ще раз.
22.07.21
Щиро дякую усім працівникам літературно-меморіального музею- садиби Лесі Українки.
04.07.21
Цей музей залишали з відчуттям вдячності за те що такий музей існує.Дуже вдячні дівчині екскурсоводу ,яка з великою шаною і цікаво розповідала про нашу Лесю Українку.Було б добре,щоб учні шкіл відвідували цей музей.Має дуже гарний і великий гобелен ... Читати далі »
30.06.21
Музей розміщений у трьох приміщеннях: хати, де мешкала поетка, хати батьків та пізніше зведеному будинку спеціально для основної експозиції. В хатах збережений автентичний антураж. Музей дає глибше уявлення про життя Лесі Українки і її родини та допо.. Читати далі »
27.06.21
Не дуже люблю музеї такого плану (присвячені видатним особам). Проте цей досить цікавий. Велика колекція матеріалу про життя Лесі Українки.
07.06.21
Відвідали музей Лесі Українки діти 4 класу. Задоволені всі, стільки цікавої інформації ескурсовод розказав, в підручниках не знайдеш. Дуже гарна територія. Раджу всім відвідати
30.05.21
Не дивлячись на брак фінансування зі сторони держави працівники стараються утримувати музей та терріторію у гаргому стані. Подяка персоналу за гостинність та терпляче ставлення до групп дітей.
26.08.20
Місце, після відвідання якого виходиш з піднесеним почуттям та вдячністю за цікаві розповіді (обов’язково візьміть екскурсію) та почуттям вдячності за гостинний прийом. А ще далі за музеєм є ставок і скульптури, як у Лісовій пісні #мандруйукраї.. Читати далі »
27.04.19
Чудова садима з реальними хатинками, в яких жила і творила Л.Українка та її батьки. Експонати в двох будинках реалістичні і дуже гарно збереглися до наших днів. Сподобалась змістовна та пізнавальна екскурсія!
14.04.19
Була тут ще в дитинстві але коли більше ніж за 20 років повернулась то побачила чистий парк, прибрані вулиці з рівними дорогами. Все як раніше тільки краще) пам'ятаю цікаву екскурсію та багато цікавих фактів про поетесу
22.07.18
Чудовий музей і цікава екскурсія, привітні працівники. Багато збережених пам'яток і інформації про життя видатної української поетеси. Раджу брати екскурсію, щоб більш детально ознайомитись з життям Лесі Українки та місцевими пам'ятками.
31.05.18
Один із найкращих музеїв, які доводилося побачити. Екскурсовод настільки захопленно розповідав, що хотілося слухати та слухати. Дізнались багато маловідомих та доволі цікавих фактів. Дитина (8 років) всю дорогу до Луцька була підвраженням. Рекомендую.. Читати далі »

© Луцьк24