Головна Увійти Про сайт

LK Dental Center ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 6
lk-dental-center
Адреса:Луцьк, вул. Шопена, 12а
Телефон:+380 95 911 0088
Години:понеділок: 09:00–19:00 вівторок: 09:00–19:00 середа: 09:00–19:00 четвер: 09:00–19:00 пʼятниця: 09:00–19:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
LK Dental Center - це стоматологічна клініка, яка відзначається своїм чистим і стильним інтер'єром. Керівник центру також відомий своєю доброзичливістю та привітним ставленням до клієнтів. Однак, деякі відгуки згадують про негативний досвід через деякі проблеми.

Один з відгуків вказує на те, що дитина мала карієс, але запис на прийом в клініку був можливий лише через два тижні. При приході на прийом, лікар вирішив, що дитина не готова до лікування, коли спробував нахилити крісло в горизонтальне положення. Це призвело до розчарування та роздратування батьків, оскільки він втративи два тижні та повинен був шукати інший заклад для швидкого лікування. Крім того, вони також зазначають, що були змушені заплатити 500 гривень заздалегідь, що стало неприємним сюрпризом. Відгук виражає обурення та вважає, що лікар мав би спробувати переконати дитину та показати їй процедуру перед прийомом.

Не зважаючи на цей негативний відгук, інші клієнти залишають позитивні коментарі про LK D.. Читати далі »

Мій відгук

code

03.05.24
V
Хочу подякувати чудовій людині та фахівцю Гуричу Анатолію. У мене склалася така ситуація, що у 37 тижнів вагітності почав боліти зуб і його потрібно було видаляти. Всі лікарі відмовляли, говорили ходіть до пологів, навіть такі дурниці, що дитина заги.. Читати далі »
07.01.24
Аліна
В LK прекрасне все🤩Починаючи від посмішки адміністратора, привітності асистентів і завершуючи професійним лікуванням у стоматологів в зручному кріслі з приємною музикою. Неодноразово були в лікаря Гурича, і приїдемо ще, бо рівень наданих послуг варт.. Читати далі »
01.01.24
Roman
Вікторія збрехала, на жаль, підставна. Я клієнт цієї клініки до війни, і я можу сказати, що це одне з кращих місць на планеті, де можна зробити зуби. Зараз у Канаді, Ванкувер, і їм ще повзти та повзти до рівня здавалося б якогось Луцька в якійсь Укра.. Читати далі »
06.08.23
Вікторія
За інтер'єр і охайність клініки - плюс. Керівник теж гарна людина. Але ось за що одна зірка. Побачила в дитина карієс. Запис в клініці був аж за два тижні. Ми чекаємо два тижні і приходимо. Це перший візит 5 річної дитини до стоматолога. І коли.. Читати далі »
27.10.21
Bs
Кожен день там лікую свої зубки???
13.12.20
Natalia
Найкраща стоматологія! Найкращий лікар Микола Вікторович:) Сучасне обладнання та дбайливе ставлення до пацієнтів! Люблю тут лікувати зуби!)

© Луцьк24