Головна Увійти Про сайт

Вокзал Луцьк ★4.2


рейтинг: 4.2, відгуки: 5
lutsk
Адреса:Луцьк
Луцький залізничний вокзал вражає своєю красою та чистотою. Зовнішній вигляд будівлі приваблює погляди мандрівників. Усередині вокзалу також панує порядок і чистота, це вразило відвідувачів. В холі очікування є безкоштовні зали, де можна знайти розетки для підзарядки електронних пристроїв. На першій платформі є безкоштовний туалет, але його стан залишає бажати кращого. Інформація про розклади подається вчасно і зрозуміло. Загалом, вокзал здається затишним і доглянутим, але деяким відвідувачам може не вистачати інфраструктури, такої як кафе або магазини. Також варто зазначити, що не вистачає годинників у кожній залі і оголошень про прибуття поїздів. Але в цілому, вокзал викликає позитивні емоції та задоволення від його відвідування.

Мій відгук

code

06.10.21
Анна Борисенко
Нормальний чистий вокзал всередині. Зовні дуже красивий. Поряд є Кликун, який вас зустрічає :) Якби був вайфай, ціни б йому не було :)
31.10.19
Дмитрий Курпас
Вокзал дуже красивий зовні і дуже маленький в середні. Є безкоштовні зали очікування де можно знайти і розетки 220 для підзарядки ваших електронних пристроїв. Поряд, на 1 платформі є безкоштовний туалет, але його стан жахливий... Інформація подається.. Читати далі »
04.04.19
Вікторія Семенюк
Симпатична будівля. Інфраструктури малувато. Була тут один раз, детально описати не вдасться.
02.03.18
СВІДОМИЙ я
Залізничний вооккзал декілька років тому реконструювали. З того часу це місце милує оокоо своєю красою лучан та гостей нашого чарівного міста.
12.10.17
Aryéh Marnyánsky
Видно, що за будівлею доглядають. Вокзал не великий, але затишний. Хіба що годинників не вистачає у кожній залі. І, до речі не чути оголошень про прибуття поїздів(

© Луцьк24