Головна Увійти Про сайт

Луцька міська клінічна лікарня ★2.1


рейтинг: 2.1, відгуки: 27
lutska-miska-klinichna-likarnya
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 3322 51201
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Луцька міська клінічна лікарня - це медичний заклад, де працює великий колектив професіоналів. Згідно з відгуками, здається, що лікарі нейрохірургії та реанімаційного відділення заслуговують особливого визнання. Один з пацієнтів особливо зазначив лікаря Колихана Володимира Петровича, який його поставив на ноги. Відгуки також відзначають дружнє, щире та відповідальне ставлення медичного персоналу. Зважаючи на дякувальні коментарі, здається, що ця лікарня надає якісні послуги своїм пацієнтам. Окрім того, відгуки вказують на організацію роботи лікарні, а також на професіоналізм та людяність у відділенні гінекології та діагностичному відділенні. Проте, деякі відгуки також висловлюють негативну думку про деяких лікарів та медсестер, які не відповідали на очікування пацієнтів, або не проявляли достатньої поваги та людяності. Загалом, Луцька міська клінічна лікарня має як позитивні, так і негативні відгуки, і вибір пацієнта залежатиме від його власного досвіду та уподобань.

Мій відгук

code

11.09.23
Велике дякую. Медичному колективу . Нейрохірургії . Усім лікарям . Лікарям реанімаційного відділення . Особливе велике дякую. Лікарю з великої букви. Колихан Володимир Петрович. Що поставили мене на ноги. Дружні . Щирі . Відповідальні. Дякую. Бер.. Читати далі »
24.07.23
Сьогодні ввечері звернувся на приймальне відділення з приступом тахікардії.І був надзвичайно приємно здивований.Відразу зробили всі процедури.медсестра і лікарі на висоті.Таке враження було що прийшов в приватну установу.Дуже людське відношення .Дуже.. Читати далі »
22.07.23
22.07.2023 року СУБОТА! Не місцевий з Ужгороду! Привіз дітей на змагання до Луцьку. приїхав до приймальної 8.00 ранку, прошу як потрапити до хірурга щоб зробив перев'язку обробивши кутасептом та офлокаїном. Дівчата у приймальні кажуть йти до пол.. Читати далі »
18.07.23
Хочу висловити слова щирої вдячності персоналу діагностичного відділення під керівництвом Комарницької І.В.. Я звернулась до Ірини Валеріївни зі скаргами на болі в животі. Завдяки правильній діагностиці був виставлений діагноз та призначено лікуванн.. Читати далі »
01.06.23
Хочу висловити щиру подяку усьому колективу відділенню гінекології. Я була щиро здивована високим рівнем професіоналізму та людяності! Також, дуже дякую фельдшерам швидкої та приймальні, які оперативно допомогли. Вперше за увесь свій свідомий вік я п.. Читати далі »
28.04.23
Маю багато відгуків про цю "лікарню", але поки напишу один. Мене це не те що обурило, мене це прибило до підлоги. Я прийшла ввечері провідати маму, в дверях на першому поверсі був маленький затор, як виявилося, дідусь в інвалідному кріслі н.. Читати далі »
25.04.23
Зайшов в приймальне, з чотирьох віконець працює одне. Чекав 2 години чергу. Відправили до лікаря - немає, у відпустці. На запитання що робити, почув відповідь від лікаря: -" Ідіть, шукайте собі лікаря, ніхто вас тут лікувати не буде ". Якос.. Читати далі »
23.03.23
Ковальчук Степан Григорович лікар невропатолог,не прийняв на прийом бо не дав хабаря
30.12.22
Жах!!!Є там Сімейний лікар якщо можна так назвати до людей ставиться як до бидла!А в неї медсестра яку потрібно відправити на пенсію корчить себе Головного лікаря працюють тільки за дяку ну хто що принесе Сирко Анастасія ти давала клятву Гіппократа і.. Читати далі »
21.11.22
17.11.22 звернулася у травпункт міської лікарні по травмі ноги,я не є мешканкоїю Луцька,мені була надана допомога,зроблен ренген,дані всі рекомендації по лікуванню.Висловлюю подяку лікарю травмотологу Шпетону І Є,лікарю ренгенологу,і всюму колективу .. Читати далі »
24.08.22
В морзі з людини, яка засмучена горем після втрати, медсестра взяла взятку у розмірі 1500 грн, за те що просто вдягнуть і забальзамують тіло. Жодних квитанцій надано не було. Збагачуються на чужому горі
17.05.22
Мене турбували болі в животі, я звернулась в приймальне, мене довго оглядали, мені було ще гірше, в результаті терапевт Смокович Олена, сказала що мені потрібно до психіатра, що нічого більше робити вони не будуть! Не написала діагноз! Нічого не зроб.. Читати далі »
14.12.21
Як показали останні події медицина спрямовую свої сили не на лікування людей, а на заробляння грошей. Зазвичай не чесним шляхом, користуючись людським горем і неосвідченністю. Ця клініка, на жаль, не є виключенням!!!
14.11.21
Поступаєш: Ідіть купіть експрес тест на ковід, пішов, немає в аптеці прийшов кажу, що немає, "добре безкоштовно зробимо". Тобто їх ними забезпечують, але вони їх продають! УЗД 2 хвилини 200 в карман давай, так і кажуть. Аналізи кров з паль.. Читати далі »
15.10.21
12.10.2021 р. ми з чоловіком звернулись в центр вакцинації на вул. Бенделіані, 7 для отримання другої дози Pfizer. Приємно вражені організацією проведення щеплень, коректним, ввічливим відношенням персоналу та чіткими поясненнями щодо вакцинації та м.. Читати далі »
10.08.21
Щиро дякуємо всім медичним працівникам відділення детоксикації та відділення травматології за клопітку працю, за любов до своєї роботи, емоційну підтримку, за сердечне та уважне ставлення до кожного пацієнта. За позитивний вихід зі складної ситуації .. Читати далі »
06.07.21
Таке відчуття, що в цю лікарню відправляють лікарів, які в чомусь провинились. Але цих свиней і лікарями назвати тяжко. Хочу відмітити особливо сьогоднішню зміну невідкладної допомоги, яка образилась, що в неї відвідувачі, а її морозиво розтає і в не.. Читати далі »
22.06.21
Відгук на Січкарук Ірину Миколаївну від Кушнірука Василя Мироновича.( Я сидів поруч на лавці, слухав компліменти за лікаря і запропонував написати відгук зі свого аккаунта, так як в них його немає) «Бажаю здоров‘я, благополуччя, щастя. З.. Читати далі »
21.06.21
Навчіть ваших лікарів в приймальній говорити з людьми,такого хамства давно не бачила(((дуже прикро
12.08.20
Некомпетентні лікарі поняття не мають що роблять. калічать людей!! Стверджують що ви здорові що все класно житимете довго і щасливо а ви попадаєте під скальпель через два місяці через хворобу яка прогресує п’ятий місяць!!! З таким ставленням м.. Читати далі »
01.08.20
Хамство тут на 1 місці, але що дивуватися від державної лікарні і наших людей. Краще переплатити і до приватної якоїсь звернутись вже.
09.02.19
Погане відношення як до хворих які перебувають на лікуванні так і до родичів не лікарня а цілий квест по поверхах лікарка ендокренолог передала хворій вколоти прострочений інсулін будьте пильні що вам приносять медсестри фото
04.02.19
Не можу зрозуміти для чого робити до відкове бюро в яке ВЗАГАЛІ нереально додзвонитись!Або не беруть слухавку взагалі або просто вибивають...ви що знущаєтесь?!
18.12.18
Щоб прийти на першу перев'язку з довідкою від травматолога, пройшли цілий квест по поверхах... І все ж нам в кінці сказали, платите 200грн за консультацію хірурга і вам зроблять перев'язку... Це при тому що весь матеріал ми купили... Перед .. Читати далі »
10.10.18
Лікувався в урологічному відділенні. Виписали з болями та підвищеною температурою, не зробивши аналізи при виписці. Пояснення - "ми курс лікування провели". Змушений був у той же день йти в обласну лікарню, щоб продов жити лікування. Особл.. Читати далі »
27.08.18
Дозвонитись взагалі не реально! Таке враження що просто зняли трубку з телефону щоб ніхто не дозвонився.
25.04.16
В лікарні карточок не має, а є історія хвороби...
17.03.16
Була сьогодні у 2-ій міській лікарні і емоції просто б*ють через край!!! Мені відмовились видати мою карточку і прийняти,поки я не заплачу в касу 31 грн! Я сказала,шо в мене немає грошей,то мені відповіли:"Їдь на місце прописки!" Я б заплат.. Читати далі »

© Луцьк24