Головна Увійти Про сайт
★ 1.9

Луцька міська клінічна лікарня


рейтинг: 1.9, відгуків: 13

Луцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарняЛуцька міська клінічна лікарня
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 3322 51201
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Луцька міська клінічна лікарня – лікувально-профілактичний заклад та організаційно-методичний центр, що надає первинну, спеціалізовану, висококваліфіковану медичну допомогу мешканцям міста Луцька та жителям Волинської області.

Історія лікарні починається 13 червня 1951 року з об’єднання міської лікарні та поліклініки і утворення Луцької міської лікарні з поліклінічним відділенням та здоровпунктами. В 1958 році лікарня мала 130 ліжок і обслуговувала 55 тисяч міського населення. В кінці 1959 року була відкрита друга міська лікарня на 200 ліжок.

Станом на 1965 рік центральна лікарня знаходилась на вулиці Галана 4, працювало в ній 68 лікарів.

Сучасна історія Луцької міської лікарні починається в 1980 році, коли було введено в дію новий стаціонар на 570 ліжок, який зараз розміщений за адресою проспект Відродження 13. На сьогоднішній день це потужний стаціонар на 700 лікарняних ліжок озброєний новітньою діагностичною базою.

Мій відгук

code


anxs220
10.08.21

Щиро дякуємо всім медичним працівникам відділення детоксикації та відділення травматології за клопітку працю, за любов до своєї роботи, емоційну підтримку, за сердечне та уважне ставлення до кожного пацієнта. За позитивний вихід зі складної ситуації .. Читати далі »

Олег Редько
06.07.21

Таке відчуття, що в цю лікарню відправляють лікарів, які в чомусь провинились. Але цих свиней і лікарями назвати тяжко. Хочу відмітити особливо сьогоднішню зміну невідкладної допомоги, яка образилась, що в неї відвідувачі, а її морозиво розтає і в не.. Читати далі »

Mykhailo Sluchyk
22.06.21

Відгук на Січкарук Ірину Миколаївну від Кушнірука Василя Мироновича.( Я сидів поруч на лавці, слухав компліменти за лікаря і запропонував написати відгук зі свого аккаунта, так як в них його немає) «Бажаю здоров‘я, благополуччя, щастя. З.. Читати далі »

Ирина Ярощук
21.06.21

Навчіть ваших лікарів в приймальній говорити з людьми,такого хамства давно не бачила(((дуже прикро

Василь Гороховський
12.08.20

Некомпетентні лікарі поняття не мають що роблять. калічать людей!! Стверджують що ви здорові що все класно житимете довго і щасливо а ви попадаєте під скальпель через два місяці через хворобу яка прогресує п’ятий місяць!!! З таким ставленням м.. Читати далі »

Simba GO
01.08.20

Хамство тут на 1 місці, але що дивуватися від державної лікарні і наших людей. Краще переплатити і до приватної якоїсь звернутись вже.

Мария Лагода
09.02.19

Погане відношення як до хворих які перебувають на лікуванні так і до родичів не лікарня а цілий квест по поверхах лікарка ендокренолог передала хворій вколоти прострочений інсулін будьте пильні що вам приносять медсестри фото

Марина Сарапін
04.02.19

Не можу зрозуміти для чого робити до відкове бюро в яке ВЗАГАЛІ нереально додзвонитись!Або не беруть слухавку взагалі або просто вибивають...ви що знущаєтесь?!

Сергій Назарук
18.12.18

Щоб прийти на першу перев'язку з довідкою від травматолога, пройшли цілий квест по поверхах... І все ж нам в кінці сказали, платите 200грн за консультацію хірурга і вам зроблять перев'язку... Це при тому що весь матеріал ми купили... Перед .. Читати далі »

Владимир Т
10.10.18

Лікувався в урологічному відділенні. Виписали з болями та підвищеною температурою, не зробивши аналізи при виписці. Пояснення - "ми курс лікування провели". Змушений був у той же день йти в обласну лікарню, щоб продов жити лікування. Особл.. Читати далі »

Тетяна Лищук
27.08.18

Дозвонитись взагалі не реально! Таке враження що просто зняли трубку з телефону щоб ніхто не дозвонився.

Нік
25.04.16

В лікарні карточок не має, а є історія хвороби...

Відвідувачка
17.03.16

Була сьогодні у 2-ій міській лікарні і емоції просто б*ють через край!!! Мені відмовились видати мою карточку і прийняти,поки я не заплачу в касу 31 грн! Я сказала,шо в мене немає грошей,то мені відповіли:"Їдь на місце прописки!" Я б заплат.. Читати далі »

© Луцьк24