Головна Увійти Про сайт

Луцька міська клінічна лікарня ★2.6


рейтинг: 2.6, відгуки: 35
lutska-miska-klinichna-likarnya
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 332 741 447
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Луцька міська клінічна лікарня - це медичний заклад, де працює великий колектив професіоналів. Згідно з відгуками, здається, що лікарі нейрохірургії та реанімаційного відділення заслуговують особливого визнання. Один з пацієнтів особливо зазначив лікаря Колихана Володимира Петровича, який його поставив на ноги. Відгуки також відзначають дружнє, щире та відповідальне ставлення медичного персоналу. Зважаючи на дякувальні коментарі, здається, що ця лікарня надає якісні послуги своїм пацієнтам. Окрім того, відгуки вказують на організацію роботи лікарні, а також на професіоналізм та людяність у відділенні гінекології та діагностичному відділенні. Проте, деякі відгуки також висловлюють негативну думку про деяких лікарів та медсестер, які не відповідали на очікування пацієнтів, або не проявляли достатньої поваги та людяності. Загалом, Луцька міська клінічна лікарня має як позитивні, так і негативні відгуки, і вибір пацієнта залежатиме від його власного досвіду та уподобань.

Мій відгук

code

05.04.24
Ol
Щирі і величезні слова подяки хочу висловити Лікарю (саме так - з великої літери) Ярмолюку Андрію Олександровичу! Професіонал, уважний, чуйний, завжди готовий вислухати і допомогти! І головне, Андрій Олександрович не лише прекрасний лікар, а й добра .. Читати далі »
08.03.24
Гість
Хочу висловити щиру подяку хірургу Христюк Олександру Васильовичу за чудово проведену лапороскопічну холецистектомію,Демчук Володимиру Миколайовичу-анестезіологу за високу професійність,інтерну-Вадиму Миколайовичу.Дякую Вам за увагу,професійність, ві.. Читати далі »
13.02.24
Anna
В електронній системі некоректно відображаються контакти лікарів: зазначено одну адресу лікарні, по факту приймають за іншою абсолютно адресою, в 30 хв їзди від лікарні, яка зазначена в системі. Іноді територіально знайти лікаря, до якого записаний, .. Читати далі »
09.02.24
Oksana
Приємно вражена професіоналізмом та людяністю лікарів та усіх медпрацівників швидкої, реанімації та відділу кардіології! На початку лютого у мами стався інфаркт і вона на швидкій потрапила у відділ реанімації. Вже у швидкій маму капали і рятували (щи.. Читати далі »
01.02.24
Nataliia
Зразу хочу сказати, що не варто хворіти і старіти. Швидка забрала маму 87років з підозрою на інфаркт. Прийомна швидкої це санітарка, яка замість допомоги рознервує члена сім'ї пацієнта вимогами везти каталку, одягати памперс, та справитись із рв.. Читати далі »
13.01.24
Олена
Щиро висловлюю подяку лікарю гінекологу Мариняк Тетяні Олександрівні за її виняткову працю та врятоване життя моєї мами,за лікування особисто мене,за правильний встановлений діагноз. "Лікар-гінеколог - людина з надзвичайною чутливістю та тепл.. Читати далі »
22.10.23
Юлія
Потрапила з гострим гайморитом в ЛОРвідділення на стаціонар. Я була приємно вражена, бо чисто,гарно, хороші медсестри і прекрасні лікарі! Щиро дякую лікарю Крисюк І.М! Вона справді професіоналка своєї справи! Пункція пазух, ліки та перебування в стац.. Читати далі »
01.09.23
Гість
Велике дякую. Медичному колективу . Нейрохірургії . Усім лікарям . Лікарям реанімаційного відділення . Особливе велике дякую. Лікарю з великої букви. Колихан Володимир Петрович. Що поставили мене на ноги. Дружні . Щирі . Відповідальні. Дякую. Бер.. Читати далі »
14.07.23
ігор
Сьогодні ввечері звернувся на приймальне відділення з приступом тахікардії.І був надзвичайно приємно здивований.Відразу зробили всі процедури.медсестра і лікарі на висоті.Таке враження було що прийшов в приватну установу.Дуже людське відношення .Дуже.. Читати далі »
12.07.23
George
22.07.2023 року СУБОТА! Не місцевий з Ужгороду! Привіз дітей на змагання до Луцьку. приїхав до приймальної 8.00 ранку, прошу як потрапити до хірурга щоб зробив перев'язку обробивши кутасептом та офлокаїном. Дівчата у приймальні кажуть йти до пол.. Читати далі »
08.07.23
Гість
Хочу висловити слова щирої вдячності персоналу діагностичного відділення під керівництвом Комарницької І.В.. Я звернулась до Ірини Валеріївни зі скаргами на болі в животі. Завдяки правильній діагностиці був виставлений діагноз та призначено лікуванн.. Читати далі »
22.05.23
Julia
Хочу висловити щиру подяку усьому колективу відділенню гінекології. Я була щиро здивована високим рівнем професіоналізму та людяності! Також, дуже дякую фельдшерам швидкої та приймальні, які оперативно допомогли. Вперше за увесь свій свідомий вік я п.. Читати далі »
18.04.23
валерія
Маю багато відгуків про цю "лікарню", але поки напишу один. Мене це не те що обурило, мене це прибило до підлоги. Я прийшла ввечері провідати маму, в дверях на першому поверсі був маленький затор, як виявилося, дідусь в інвалідному кріслі н.. Читати далі »
15.04.23
Сергій
Зайшов в приймальне, з чотирьох віконець працює одне. Чекав 2 години чергу. Відправили до лікаря - немає, у відпустці. На запитання що робити, почув відповідь від лікаря: -" Ідіть, шукайте собі лікаря, ніхто вас тут лікувати не буде ". Якос.. Читати далі »
13.03.23
Гість
Ковальчук Степан Григорович лікар невропатолог,не прийняв на прийом бо не дав хабаря
20.12.22
Микола
Жах!!!Є там Сімейний лікар якщо можна так назвати до людей ставиться як до бидла!А в неї медсестра яку потрібно відправити на пенсію корчить себе Головного лікаря працюють тільки за дяку ну хто що принесе Сирко Анастасія ти давала клятву Гіппократа і.. Читати далі »
11.11.22
Бабич
17.11.22 звернулася у травпункт міської лікарні по травмі ноги,я не є мешканкоїю Луцька,мені була надана допомога,зроблен ренген,дані всі рекомендації по лікуванню.Висловлюю подяку лікарю травмотологу Шпетону І Є,лікарю ренгенологу,і всюму колективу .. Читати далі »
14.08.22
Дар‘я
В морзі з людини, яка засмучена горем після втрати, медсестра взяла взятку у розмірі 1500 грн, за те що просто вдягнуть і забальзамують тіло. Жодних квитанцій надано не було. Збагачуються на чужому горі
07.05.22
Аля
Мене турбували болі в животі, я звернулась в приймальне, мене довго оглядали, мені було ще гірше, в результаті терапевт Смокович Олена, сказала що мені потрібно до психіатра, що нічого більше робити вони не будуть! Не написала діагноз! Нічого не зроб.. Читати далі »
04.12.21
allladinlibra
Як показали останні події медицина спрямовую свої сили не на лікування людей, а на заробляння грошей. Зазвичай не чесним шляхом, користуючись людським горем і неосвідченністю. Ця клініка, на жаль, не є виключенням!!!
04.11.21
Тьома
Поступаєш: Ідіть купіть експрес тест на ковід, пішов, немає в аптеці прийшов кажу, що немає, "добре безкоштовно зробимо". Тобто їх ними забезпечують, але вони їх продають! УЗД 2 хвилини 200 в карман давай, так і кажуть. Аналізи кров з паль.. Читати далі »
05.10.21
Людмила
12.10.2021 р. ми з чоловіком звернулись в центр вакцинації на вул. Бенделіані, 7 для отримання другої дози Pfizer. Приємно вражені організацією проведення щеплень, коректним, ввічливим відношенням персоналу та чіткими поясненнями щодо вакцинації та м.. Читати далі »
31.07.21
anxs220
Щиро дякуємо всім медичним працівникам відділення детоксикації та відділення травматології за клопітку працю, за любов до своєї роботи, емоційну підтримку, за сердечне та уважне ставлення до кожного пацієнта. За позитивний вихід зі складної ситуації .. Читати далі »
26.06.21
Олег
Таке відчуття, що в цю лікарню відправляють лікарів, які в чомусь провинились. Але цих свиней і лікарями назвати тяжко. Хочу відмітити особливо сьогоднішню зміну невідкладної допомоги, яка образилась, що в неї відвідувачі, а її морозиво розтає і в не.. Читати далі »
12.06.21
Mykhailo
Відгук на Січкарук Ірину Миколаївну від Кушнірука Василя Мироновича.( Я сидів поруч на лавці, слухав компліменти за лікаря і запропонував написати відгук зі свого аккаунта, так як в них його немає) «Бажаю здоров‘я, благополуччя, щастя. З.. Читати далі »
11.06.21
Ирина
Навчіть ваших лікарів в приймальній говорити з людьми,такого хамства давно не бачила(((дуже прикро
02.08.20
Василь
Некомпетентні лікарі поняття не мають що роблять. калічать людей!! Стверджують що ви здорові що все класно житимете довго і щасливо а ви попадаєте під скальпель через два місяці через хворобу яка прогресує п’ятий місяць!!! З таким ставленням м.. Читати далі »
22.07.20
Simba
Хамство тут на 1 місці, але що дивуватися від державної лікарні і наших людей. Краще переплатити і до приватної якоїсь звернутись вже.
30.01.19
Мария
Погане відношення як до хворих які перебувають на лікуванні так і до родичів не лікарня а цілий квест по поверхах лікарка ендокренолог передала хворій вколоти прострочений інсулін будьте пильні що вам приносять медсестри фото
25.01.19
Марина
Не можу зрозуміти для чого робити до відкове бюро в яке ВЗАГАЛІ нереально додзвонитись!Або не беруть слухавку взагалі або просто вибивають...ви що знущаєтесь?!
08.12.18
Сергій
Щоб прийти на першу перев'язку з довідкою від травматолога, пройшли цілий квест по поверхах... І все ж нам в кінці сказали, платите 200грн за консультацію хірурга і вам зроблять перев'язку... Це при тому що весь матеріал ми купили... Перед .. Читати далі »
30.09.18
Владимир
Лікувався в урологічному відділенні. Виписали з болями та підвищеною температурою, не зробивши аналізи при виписці. Пояснення - "ми курс лікування провели". Змушений був у той же день йти в обласну лікарню, щоб продов жити лікування. Особл.. Читати далі »
17.08.18
Тетяна
Дозвонитись взагалі не реально! Таке враження що просто зняли трубку з телефону щоб ніхто не дозвонився.
15.04.16
Нік
В лікарні карточок не має, а є історія хвороби...
07.03.16
Відвідувачка
Була сьогодні у 2-ій міській лікарні і емоції просто б*ють через край!!! Мені відмовились видати мою карточку і прийняти,поки я не заплачу в касу 31 грн! Я сказала,шо в мене немає грошей,то мені відповіли:"Їдь на місце прописки!" Я б заплат.. Читати далі »

© Луцьк24