Головна Увійти Про сайт
★ 2.2

Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка


рейтинг: 2.2, відгуків: 19
Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 39, філіал, вул. Степана Бандери, 6
Телефон:+380 3322 40560
Години:понеділок: 07:45–20:45 вівторок: 07:45–20:45 середа: 07:45–20:45 четвер: 07:45–20:45 пʼятниця: 07:45–20:45 субота: 07:45–20:45 неділя: 10:00–16:18
Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка – це лікувально-профілактичний заклад вищої акредитаційної категорії. Міська стоматполіклініка є базовим закладом по підготовці лікарів-інтернів, студентів медичних ВУЗів та практикантів медичних училищ. З 1993 року на базі поліклініки функціонує кафедра загальної стоматології факультету післядипломної освіти лікарів Львівського національного медичного університету ім. Д.Галицького.

Очолює поліклініку Кобись Олександр Юхимович, лікар-стоматолог-ортопед з вищою кваліфікаційною категорією.

Поліклініка забезпечує прийом хворих терапевтичного, хірургічного, ортопедичного та ортодонтичного профілів. Функціонують рентгенологічний та фізіотерапевтичний кабінети. Поліклініка обслуговує населення міста і області. З 2002 року постійно втілюються нові методики надання стоматологічної допомоги.

На сьогодні міська поліклініка потужністю у 900 відвідувань в день, складається з 6 відділень: 3 ортопедичних відділення на спецрахунку; 2 – терапевтичних і 1 хірургічне відділення на бюджеті. В установі працює 84 лікаря, з яких 80% лікарів з вищою та першою кваліфікаційними категоріями. В 1999 році рішенням обласної та міської ради Волинська обласна клінічна стоматологічна поліклініка була переведена в підпорядкування управління охорони здоров’я Луцької міської ради і перейменована з обласної в міську клінічну стоматологічну поліклініку.

За останні роки повністю оновлена матеріально-технічна база поліклініки: сучасне стоматологічне обладнання, прогресивна цифрова рентгендіагностика, лікувально-діагностичні апарати для лікування твердих та м’яких тканин ротової порожнини, ливарні установки та обладнання для виготовлення усіх існуючих на сьогоднішній день ортопедичних конструкцій. Доброзичливе ставлення, комфортні умови, висококваліфікована стоматологічна допомога – основні принципи роботи нашої установи.

Все це разом дозволяє установі на високому технологічному і професійному рівні, успішно витримувати жорстку конкуренцію з численими приватними стоматологічними кабінетами.

Мій відгук

code

30.08.22
Терапевт Антонюк Андрій Іванович: справжній професіонал. Тільки позитив.
11.03.22
Незнаю чи ще працює Маціборко,але дядько класний,ставлення до пацієнта позитивне і якісно робить свою роботу,нажаль не у всіх лікарів таке відношення як у нього
02.02.22
Хороші спеціалісти, непогана матеріальна база, проте немає межі для покращення, все ж таки державна медицина програє в якості сервісу приватній.
10.01.22
Клініка не погана і лікарі "деякі" добре виконують свою роботу, але на реєстратурі є дівчата які хамлять для пацієнтів, не очікувала такої поведінки (
02.12.21
пацієнти змушені чекати під кабінетом поки рентгенолог Вознюк жалілася бухгалтерії на вчителів, але себе звичайно зі сторони не видно і час на балачки є... невихована жінка, яка не вміє розмовляти, а тільки верещит ... розпущений персонал якому не ві.. Читати далі »
01.08.21
Якщо на вихідних у вас заболів зуб, який треба видалити, не надійтесь що тут допоможуть.
03.06.21
лікарі чудові, але адміністрація і їх манера спілкування - якийсь сюр. нахамили за відвідування туалету бо "він лише для персоналу" - хоча жодної позначки що він "для персоналу" на ньому не було. опісля намагались звинуватити, що .. Читати далі »
21.04.21
Лікувався в 10-му кабінеті у Клепарської - все чудово, нарікань нема
21.03.21
Видаляла зуб в лікаря Бричук. За хвилину роботи - 400 грн, як виявилось пізніше -зіпсував ще один зуб, про що навіть не повідомив. Ще через кілька днів помітила, що до кінця не вирвав сам зуб. Не рекомендую!!!
20.12.20
Антонюк Андрій Іванович (терапевт) чудовий лікар. Швидко, якісно і не дорого. Ходила багато до кого, Антонюк-найкращий. Завдяки Солдачук і Козенко маю замість здорових, нормальних зубів коронки. Безмежно їм «вдячна». Всі зуби, які лікува.. Читати далі »
23.09.20
В цю стоматологія варто звертатись хіба лише до Матюшенка. Хоорший і компетентний хірург. Видаляла у нього 8мого зуба. Все пройшло швидко і без болісно. Рекомендую! Все інше - як і у всіх держ лікарнях. Застаріла техніка, хамлувате відношення(
26.08.20
Дуже погане ставлення до пацієнтів! Черговий лікар спочатку приймав своїх пацієнтів (не по запису) а тільки після цього людей з дуже сильним зубним болем, мама простояла у черзі понад 3 години. Жах.
25.08.20
пацієнти змушені чекати під кабінетом поки рентгенолог Вознюк жалілася бухгалтерії на вчителів, але себе звичайно зі сторони не видно і час на балачки є... невихована жінка, яка не вміє розмовляти, а тільки верещит, ще й до того рентген зуба не взмо.. Читати далі »
13.08.20
Ортопед відсутній хоча повинен бути на місці,стоїть черга з 5-ти людей рух зупинився(((((погано,дуже погано!
31.12.18
Лікую зуби тільки тут,ціни помірні,колектив привітний,підлаштовують графік відвідування для вас можна вибрати коли саме вам виходить прийти Приміщення знаходиться майже в центрі міста,можна дістатись будь-якою маршруткою або тролейбусом Працівники ди.. Читати далі »
02.11.18
Відкриваються в 7.45, а на прийом приймають ~ 8.30! Ганьба!!!
06.09.18
У мене склалась неприємна ситуація у цій стоматології. Не пам'ятаю лікаря, який був досить молодим. На груди поклали пеленку. Після наркозу тузав, що мав сили.Потім на прийомі у іншого лікаря дізналась, що мій зуб запломбований, а кінець корня з.. Читати далі »
25.06.18
Зателефонував до Солдачук за тиждень записався на 19:00, прийшов там жива черга простояв більше години зуби так і не полікував!! Рекомендую...
30.03.18
Незнаю як всі лікарі але хірург Клітинський жахливий лікар яб навіть сказав це не лікар а просто неук для чого "воно" там сидить і калічить людей?

© Луцьк24