Головна Увійти Про сайт

Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка ★2.4


рейтинг: 2.4, відгуки: 30
lutska-miska-klinichna-stomatologichna-poliklinika
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 39, філіал, вул. Степана Бандери, 6
Телефон:+380 3322 40560
Години:понеділок: 07:45–20:45 вівторок: 07:45–20:45 середа: 07:45–20:45 четвер: 07:45–20:45 пʼятниця: 07:45–20:45 субота: 07:45–20:45 неділя: 10:00–16:18
Луцька міська клінічна стоматологічна поліклініка - це медичний заклад, який надає стоматологічні послуги у місті Луцьку. Відгуки пацієнтів про клініку різні. Багато хто зауважує, що спеціалісти цього закладу є кваліфікованими і виконують свою роботу якісно. Зокрема, ортопед Гаврилюк Галина Володимирівна і терапевт Антонюк Андрій Іванович отримали позитивні відгуки і визнання за свою професійну компетенцію.

Однак, деякі пацієнти відзначили незадовільне ставлення до них з боку персоналу клініки. Є згадки про неввічливість та непрофесіоналізм деяких реєстратурних працівників. Також зазначено, що роботники адміністрації не завжди комунікабельні і не демонструють достатнього рівня культури спілкування. Деякі пацієнти також зазначили, що виявилися змушені звернутися до приватних закладів, оскільки в полікліниці не змогли отримати необхідну медичну допомогу.

Матеріальна база поліклініки вважається задовільною, проте є думки, що є певний потенціал для її покращення. Відноше.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.06.24
Olha
Увага! Зверніть увагу! Будьте обережні! Ігноруйте! Обходьте стороною КОНДРАТЮК Людмилу Романівну!!! Це просто помилка у цій поліклініці. Вибачте, лишити пусту порожнину під своєю зробленою пломбою! І лишити біля своєї зробленої пломби незапломбовану.. Читати далі »
18.03.24
Шенгаут
В цій клініці зустріла найкращого стоматолога у моєму житті. Лікар Довжанін дуже професійний і обережний, вперше під час лікування карієсу взагалі не було кровотечі чи болю. Не шкодую, що пішла саме сюди (відділення на Волі 39)
30.01.24
Анна
Сьогодні рвала зуб мудрості в міській стоматології в 5 кабінеті не знаю прізвище лікаря , але лікар дуже неприємний. Зуб вирвав за хвилину ніяких ускладнень, крові майже не було. Коли запитала скільки і де платити бо вперше була в них. Сказав йому, .. Читати далі »
11.01.24
Оксана
Взагалі ,я навіть не оплатила таке хамське виконування своїх обов'язків. Прилизно місяць назвд ариходила вже десь по моєму до солодої стомвтологші ,зліва від каси г зразу наступна дверь справа. Не пвмятаю вже прізвища біля вікна працює. У мене б.. Читати далі »
18.12.23
Olha
Не часто пишу відгуки, але... Напишу просто подяку лікарю-хірургу Ліштвану(перепрошую якщо не правильно запам'ятала прізвище). Видаляла 2 вісімки, одна з котрих була з сюрпризом(складні корені), робота була дуже акуратна і якісна, думаю навіть з.. Читати далі »
11.12.23
Anonim
Хірург Лазор дуже хороший спеціаліст. Видаляв місяць тому зуб мудрості. Випадок надзвичайно складний але все пройшло ідеально! Задоволений на всі 100. Швидко та обережно.
13.10.23
Татьяна
Лікувала зуб у лікаря Антонюка. Все ок. Дякую
02.08.23
люда
Ніколи не пишу відгуки, але тут не можу стриматися! Нещодавно мала можливість відвідати стоматполіклініку по вулиці Бандери. Хотіла потрапити просто на профілактичний огляд. Такого халатного відношення до людей давно не бачила, чекали на прийом майже.. Читати далі »
08.06.23
Гість
Видалення предмета під мікроскопом!!!! Але мікроскопа чомусь не було, можливо, бігає по.... орендах! Ганьба!
02.05.23
Олег
Ортопед Гаврилюк Галина Володимирівна. Сказати просто, що хороший лікар - це нічого не сказати... Це, профі з даром Божим. Божого благословення, здоров'я та сили цій чуйній, чудовій людині.
02.05.23
Руслана
Вчора хірург Лазор ненадав мені мед допомогу.небуло в нього часу,хоча в мене був талончик.мене направила черговий лікар для встановлення дренажу.люди йшли йшли.,а я чекала з гострим болем.і недочекалась.
20.08.22
Денис
Терапевт Антонюк Андрій Іванович: справжній професіонал. Тільки позитив.
01.03.22
Сергій
Незнаю чи ще працює Маціборко,але дядько класний,ставлення до пацієнта позитивне і якісно робить свою роботу,нажаль не у всіх лікарів таке відношення як у нього
23.01.22
Василь
Хороші спеціалісти, непогана матеріальна база, проте немає межі для покращення, все ж таки державна медицина програє в якості сервісу приватній.
31.12.21
Світлана
Клініка не погана і лікарі "деякі" добре виконують свою роботу, але на реєстратурі є дівчата які хамлять для пацієнтів, не очікувала такої поведінки (
22.11.21
V
пацієнти змушені чекати під кабінетом поки рентгенолог Вознюк жалілася бухгалтерії на вчителів, але себе звичайно зі сторони не видно і час на балачки є... невихована жінка, яка не вміє розмовляти, а тільки верещит ... розпущений персонал якому не ві.. Читати далі »
22.07.21
Roman
Якщо на вихідних у вас заболів зуб, який треба видалити, не надійтесь що тут допоможуть.
24.05.21
Layla
лікарі чудові, але адміністрація і їх манера спілкування - якийсь сюр. нахамили за відвідування туалету бо "він лише для персоналу" - хоча жодної позначки що він "для персоналу" на ньому не було. опісля намагались звинуватити, що .. Читати далі »
11.04.21
Serhii
Лікувався в 10-му кабінеті у Клепарської - все чудово, нарікань нема
11.03.21
Ivanka
Видаляла зуб в лікаря Бричук. За хвилину роботи - 400 грн, як виявилось пізніше -зіпсував ще один зуб, про що навіть не повідомив. Ще через кілька днів помітила, що до кінця не вирвав сам зуб. Не рекомендую!!!
10.12.20
Марія
Антонюк Андрій Іванович (терапевт) чудовий лікар. Швидко, якісно і не дорого. Ходила багато до кого, Антонюк-найкращий. Завдяки Солдачук і Козенко маю замість здорових, нормальних зубів коронки. Безмежно їм «вдячна». Всі зуби, які лікува.. Читати далі »
13.09.20
Robbi
В цю стоматологія варто звертатись хіба лише до Матюшенка. Хоорший і компетентний хірург. Видаляла у нього 8мого зуба. Все пройшло швидко і без болісно. Рекомендую! Все інше - як і у всіх держ лікарнях. Застаріла техніка, хамлувате відношення(
16.08.20
Настя
Дуже погане ставлення до пацієнтів! Черговий лікар спочатку приймав своїх пацієнтів (не по запису) а тільки після цього людей з дуже сильним зубним болем, мама простояла у черзі понад 3 години. Жах.
15.08.20
V
пацієнти змушені чекати під кабінетом поки рентгенолог Вознюк жалілася бухгалтерії на вчителів, але себе звичайно зі сторони не видно і час на балачки є... невихована жінка, яка не вміє розмовляти, а тільки верещит, ще й до того рентген зуба не взмо.. Читати далі »
03.08.20
DIGGER
Ортопед відсутній хоча повинен бути на місці,стоїть черга з 5-ти людей рух зупинився(((((погано,дуже погано!
21.12.18
Вася
Лікую зуби тільки тут,ціни помірні,колектив привітний,підлаштовують графік відвідування для вас можна вибрати коли саме вам виходить прийти Приміщення знаходиться майже в центрі міста,можна дістатись будь-якою маршруткою або тролейбусом Працівники ди.. Читати далі »
23.10.18
Анатолий
Відкриваються в 7.45, а на прийом приймають ~ 8.30! Ганьба!!!
27.08.18
Тина
У мене склалась неприємна ситуація у цій стоматології. Не пам'ятаю лікаря, який був досить молодим. На груди поклали пеленку. Після наркозу тузав, що мав сили.Потім на прийомі у іншого лікаря дізналась, що мій зуб запломбований, а кінець корня з.. Читати далі »
15.06.18
Сергій
Зателефонував до Солдачук за тиждень записався на 19:00, прийшов там жива черга простояв більше години зуби так і не полікував!! Рекомендую...
20.03.18
Олександр
Незнаю як всі лікарі але хірург Клітинський жахливий лікар яб навіть сказав це не лікар а просто неук для чого "воно" там сидить і калічить людей?

© Луцьк24