Головна Увійти Про сайт

Луцька центральна районна лікарня ★3.0


рейтинг: 3, відгуки: 15
lutska-tsentralna-rayonna-likarnya
Адреса:100, вулиця Теремнівська, Липини
Телефон:+380 3322 02019
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Луцька центральна районна лікарня - це медичний заклад, який отримав як позитивні, так і негативні відгуки від пацієнтів. За словами одного з відгуків, сімейний лікар Алімов Ю.В. дуже швидко вислухав скарги по телефону і відправив електронне направлення до травматолога Телебей Р.В.. Пацієнт висловив подяку травматологу та медсестрі за увагу і чуйність.

Однак, деякі пацієнти відзначили погане ставлення медсестер, які скололи руку дитині в 5 місцях та неправильно взяли кров для аналізів. Інший відгук засвідчує, що лікар Куменда чи Коменда поставив неправильний діагноз та призначив неправильне лікування, що призвело до потреби звернутись до іншого лікаря. Процес запису до лікаря також отримав критику, оскільки пацієнти вимушені вистояти в довгих чергах, які часто відбуваються в душних і погано провітрюваних коридорах.

Втім, деякі пацієнти відзначили позитивні зміни, які сталися в лікарні. Є відгук, що один з лікарів, Володимир Давидович Шевчук, провів прийом дітей швидко.. Читати далі »

Мій відгук

code

24.02.24
ДяДя
До окуліста записують на одну і ту саму годину 2 різних людей, записаний був на 15.30 а зайшов о 16.40 повний бардак!
02.02.24
Ірина
Маємо заключені декларації з сімейним лікарем та педіатром. Можна записатися в реєстратурі і прийти по часу, не чекати в черзі, що дуже зручно. Спеціалісти молоді, але досить компетентні. Все безкоштовно, дають направлення, якщо потрібно.
02.02.24
Vera
дуже хороша лікарня. з хорошими лікарями всі лікарі компетентні, заклад розвивається. записи на прийом через реєстратуру по телефону.
22.10.23
Юлія
Потрапила сюди з головним болем від закладеного носа, по знімку висновок що гострий гайморит. Лор Монашко вирішив підзаробити і зробити пункцію пазух за: «3000 операція і десь 1500 на ліки». В той же день пішла в 2 лікарню, де направили н.. Читати далі »
11.12.21
Ольга
Треба було на прийом до травматолога,сімейний Алімов Ю.В.вислухав скарги по телефону і зразу надіслав електронне направлення. Дякую травматологу Телебей Р.В. і медсестрі за увагу і чуйність.
20.11.21
Тьома
Ремонт зробили, на цьому всі плюси закінчились. Медсестри руки дитині скололи в 5 місцях, попрокоювали вени. Прийшли кров брати, взяли не в того в кого треба, ой каже не в того взяла, а як би не перепитали лікували б за аналізами іншого! жах, в жодні.. Читати далі »
09.10.21
Маринка
Були приємно вражені змінами в лікарні, бажаю рухатися в цьому напрямку
26.09.21
Olena
Чертюк Оксана Петрівна, яка платила собі 180 тис ЗП, а ніхрєна не робила на посаді диреХтора.
20.08.21
Діма
Дякую Володимиру Давидовичу Шевчуку за швидкий прийом дітей все професійно і швидко всіх благ.
23.06.21
Юлия
Запису до сімейного лікаря фактично не існує - ти стоїш в загальній черзі у вузькому коридорі під кабінетом, де понад тобою ходять натовпи людей і в цьому коридорі немає жодної вентиляції - задуха і взимку і влітку, Влітку це ще й спека. В умовах пан.. Читати далі »
05.06.21
Олександр
Довгий прийом у вузьких спеціалістів, не організована електронна черга.
11.05.21
Іра
Надали професійну консультацію.Безкоштовно лише з направленням сімейного лікаря.
13.04.21
Ірина
Лежала з дитиною. Діагноз пневмонія. Приміщення з ремонтом, але є пліснява і грибок. Харчування дуже "дієтичне". (Рекомендую одразу домовитись з кимось аби доставляли їжу) Лежали в палаті на три ліжка. Діти різного віку, але старалися клас.. Читати далі »
30.03.21
Сергій
Приїхав в поліклініку ниє зуб а їм всеодно треба по запісі сьогодні на сьогодні сказали неможна!
28.02.18
Xiaomi
Єдиним плюсом порівняно з іншими роками є присутність чотирьох осіб в реєстратурі,що трохи економить час. Бюрократія нікуди не поділася. Але особливою,,фішкою" чи то пак "ізюминкою" для мене став пандус, який навіть не знаю для яких ві.. Читати далі »

© Луцьк24