Головна Увійти Про сайт

Луцькспецкомунтранс ★1.0


рейтинг: 1, відгуки: 5
lutskspetskomuntrans
Адреса:Луцьк, вул. Дубнівська, 64
Телефон:+380 3322 45451
"Луцькспецкомунтранс" - це організація, яка займається наданням комунальних послуг у місті Луцьку. Згідно з відгуками, деякі клієнти стикаються з проблемами щодо виписки рахунків. Крім того, деякі скаржаться на труднощі з дозвоном до організації.

Також зазначається, що на деяких вулицях не виконується регулярне прибирання снігу, що ускладнює рух транспорту і пересування пішоходів. Деякі люди також вказують на проблеми з поведінкою водіїв компанії, які можуть бути неуважними або навіть агресивними.

Інші скарги стосуються невчасного вивезення сміття і не належного функціонування сміттєвих контейнерів у приватному секторі. Деякі люди стверджують, що вони платять за послуги, які не надаються в повному обсязі, і запропонували встановити штрафні санкції у договорі.

Враховуючи ці відгуки, можна зробити висновок, що "Луцькспецкомунтранс" потребує поліпшення в організації своєї роботи, включаючи комунікацію з клієнтами, регулярне прибирання снігу і ефективне в.. Читати далі »

Мій відгук

code

12.05.23
Марина
Яким таким чином мені виставили рахунок ще й з боргом за 1,5 року, якщо я не заключала договору??? В мене проживає 2 людей, а рахунок на 4 особи. Це що? Дозвонитися неможливо
02.02.21
Богдан
На вулиці Стефаника не заберають сниг не можна вийхати з двору уже бо засипало даже машини. пригнати звонимо щоб почистили сниг але вони нейдуть и сьодни звону вибивають бо мабуть уже забанили наши номера Таже само до 3полікнини не можна зайхати бо.. Читати далі »
14.02.19
Andriy
Сьогодні близько 9.00 виїзжаючи з вулиці ветеранів водій мало того що не включив поворот ,то ще вийшов з машини нахамив,з ним було ще двоє,зробили пробку ,почали простягати руки,погрожували,прошу прийняти міри,інакше буду позиватись в суді!!!!!!!!Ваш.. Читати далі »
30.10.18
Мирослава
Жах, робота не налагоджена, сміття не забирають, а якщо їхня величність приїжджають, то коли їм заманеться. Графіку ніякого. Сміття стоїть вже другий тиждень. Змінити керівника!!!! Не вмієте керувати то шукайте іншу роботу, за що ми платимо, за вивіз.. Читати далі »
26.03.18
Олександр
вже з рік повний капець з вивезенням сміття з приватного сектору ( вул Підгаєцька. Почали спізнюватись спочатку не по графіку їздили, а тепер взагалі, хочуть їздять, хочуть ні. Собаки бродячі все розтягують приходиться по пів вулиці замітати! не може.. Читати далі »

© Луцьк24