Головна Увійти Про сайт

Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» (ЛІРоЛ)


рейтинг: 4, відгуків: 10

Луцький інститут розвитку людини університету «Україна» (ЛІРоЛ)
Адреса:м. Луцьк, вул. Георгія Гонгадзе, 5
Телефон:+380 332 780 429
Години:
Матеріально-технічна база: 9-ти і 3-х поверхові адміністративні приміщення, 43 навчальні аудиторії на 1900 місць, 6 лекційних залів на 370 місць, 5 комп’ютерних класів, бібліотека, читальний зал, електронна бібліотека, спортивний зал, студентська їдальня на 150 місць, 8 лаборатоpій, лінгафoнний кабінeт, мeдичний цeнтр «Нaдія», відділeння рeабілітаційного супpоводу тa адаптaції дo навчальногo супpоводу тa навчaння студeнтів з оcобливими потрeбами.

Мій відгук

code


фекла
29.03.12

Валентиныч, а что ты "классный" специалист,а подрабатывал в ЛИРОЛе, большому....кораблю большое....болото. Где дают деньги на хлеб, того -не гадят, не опускайся ниже....

Вова
13.10.11

Я вчився в ЛІРоЛі і тепер маю досвід,який дякуючи викладачам я почав здобувати з третього курсу. вже 3 роки як закінчив і радий, що вчився в ньому. досвід пригодився і втілюю його по сьогоднішній день! Найшов роботу з 4 курсу і продовжую працювати по.. Читати далі »

Яна
13.10.11

Я вчилася в цьому інституті і хочу сказати, що знання отримала у повній мірі, хороші викладачі, ніхто від нас не вимагав хабарів за здачу екзамену чи заліку, як у інших державних університетах Луцька. Для мене це найкращий інститут, я поважаю і люблю.. Читати далі »

Валентиныч
13.10.11

Пришлось пару лет подрабатывать в этом ВУЗе. Качество выпускников на 90% ниже плинтуса. Если на 1-2 курсе люди еще появляются на парах, то дальше стандартный вариант, когда из группы стационара в 30 человек больше 6-7 не появляеться. Зачетки большей .. Читати далі »

Володимир
13.10.11

Я почав підпрацьовувати ще на 3 курсі навчання. дякуючи контактам своїх викладачів я здобув оствіту і практику 2 в1. тепер працюю без проблем! головне хотіти навчитися! тут не школа шо тобі будуть в голову пхати то шо ти не хочеш!!! тут дають хорошу .. Читати далі »

Оля
13.10.11

Жахливий професіоналізм та безвідповідальність викладачів, жахливі умови навчання...... але не дорого!!!

Даша
13.10.11

Дуже хороший навчальний заклад, чудові викладачі і високий рівень освіти. Я жодного разу не пожалкувала, що поступила в цей інститут!!!

Вадим
13.10.11

Чудовий навчальний заклад, викладачі професіонали ...хто хоче чогось навчитись і мати переспективну професію поступайте і не задумуйтесь . А за корупцію скажу так, якщо студент сам приходить і починає пхати гроші - оце корупція. Сам там навчаюсь, пла.. Читати далі »

Юля
13.10.11

Я закінчила, цей навчальний заклад, і працюю в досить пристойній фірмі, на хорошій посаді. І при пошуку роботи не дивляться що ти закінчував, а оцінюють твій професіоналізм.

Мася
13.10.11

Мені подобається цей університет, адже не кожен має гроші вчитися в державних унів. а тут можна за малі гроші отримати достойну освіту.

© Луцьк24