Головна Увійти Про сайт

Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" ★4.3


рейтинг: 4.3, відгуки: 24
lutskyj-instytut-rozvytku-lyudyny-universytetu-ukrayina-lirol
Адреса:Луцьк, вул. Георгія Гонгадзе, 5
Телефон:+380 332 780 429
Години:понеділок: 08:30–17:00 вівторок: 08:30–17:00 середа: 08:30–17:00 четвер: 08:30–17:00 пʼятниця: 08:30–17:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Матеріально-технічна база: 9-ти і 3-х поверхові адміністративні приміщення, 43 навчальні аудиторії на 1900 місць, 6 лекційних залів на 370 місць, 5 комп’ютерних класів, бібліотека, читальний зал, електронна бібліотека, спортивний зал, студентська їдальня на 150 місць, 8 лаборатоpій, лінгафoнний кабінeт, мeдичний цeнтр «Нaдія», відділeння рeабілітаційного супpоводу тa адаптaції дo навчальногo супpоводу тa навчaння студeнтів з оcобливими потрeбами.

Мій відгук

code

28.10.23
Анатолій
Мене привабили ціни, атмосфера, та відгуки моїх знайомих. Відношення персоналу, що працює у Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна"будо дуже доброзичливим та приємним. Це дуже вплинуло на мій вибір, де саме я буду навчатис.. Читати далі »
22.05.21
Denis
Здавав тут зно, страшні туалети, не рекомендую
19.12.20
Богдан
Є чудова ювелірна майстерня, І ювелір Роман, швидко якісно і з докладанням душі ювелірні прикраси, і ціни просто супер
04.05.20
Zheka
Я студент 2 курсу факультету: Право. З впевненістю можу сказати, що в цьому інституті працюють прекрасні викладачі. Тут Ви, зможете здобуту високу освіту, на вищому рівні! Також, у інституті зможете знайти багато нових знаймоств, та друзів. Коли пост.. Читати далі »
04.05.20
Vadim
Дуже хроший інститут привітний та кваліфікований викладацький склад.Весела та дружня студенська родина.Я дуже радий що обрав цей інститут
04.05.20
Інна
Я студентка 3 курсу Луцького Інституту Розвитку Людини Університету " Україна" спочатку навіть не планувала сюди поступати, але дуже рада, що вибрала саме цей інститут тут дуже позитивні викладачі студенти які зрадістю приймають у свою сім&.. Читати далі »
04.05.20
Даша
Луцький інститут розвитку людини Університету "Україна" став для мене стартом, він навчив мене та вказав вірний шлях; у його стінах я мала змогу виявити себе та впевнитись,що зробила правильний вибір!, Хочу висловити слова вдячності професо.. Читати далі »
04.05.20
Оксана
Закінчивши школу стало питання «куди ж далі?» Будло багато варіантів факультетів, університеті ,проте запав в душу лише один. ЛІРоЛ -це своя , така рідна і досить незвична атмосфера. Привітні студенти , розуміючи викладачі . Кожен протяне.. Читати далі »
04.05.20
Діана
Дуже хороший інститут, в ньому створені всі умови для отримання хороших знань.Якби повернути час назад я б всерівно обрала саме цей навчальний заклад ?Викладачі дуже круті?
04.05.20
irina
На перший погляд це досить таки самий звичайний університет. Коли я зайшла в нього, мені відразу сподобалася сама атмосфера університету, все так круто розташоване, відразу хочеться там залишитися надовго. Нас водили по багатьох аудиторіях, усі ауди.. Читати далі »
04.05.20
Аліна
Я студентка 2 курсу Луцького інституту розвитку людини Університету "Україна" при вступі не думала що все буде на стільки крутоо.Викладачі в інституті досвіченні майсти своєї справи ,вони завжди допоможуть і поділяться своїм досвідом з студ.. Читати далі »
04.05.20
Vlad
В Луцькому інституті розвитку людини Університету "Україна" отримуєш все що потрібно для студента (освіту,друзів і незабутні емоції в процесі навчання).
04.05.20
Наталя
Обравши ЛІРоЛ місцем навчання, я отримала все те, чого тільки може бажати студент: чудових друзів та одногрупників, цікавих та унікальних викладачів, різнобічні знання та вміння їх використовувати, а також активне студентське життя. Хочеться подяку.. Читати далі »
04.05.20
Назар
Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. Луцький інститут розвитку людини університету " Україна " став для мене стартом, він навчив мене та вказав .. Читати далі »
19.03.12
фекла
Валентиныч, а что ты "классный" специалист,а подрабатывал в ЛИРОЛе, большому....кораблю большое....болото. Где дают деньги на хлеб, того -не гадят, не опускайся ниже....
03.10.11
Вова
Я вчився в ЛІРоЛі і тепер маю досвід,який дякуючи викладачам я почав здобувати з третього курсу. вже 3 роки як закінчив і радий, що вчився в ньому. досвід пригодився і втілюю його по сьогоднішній день! Найшов роботу з 4 курсу і продовжую працювати по.. Читати далі »
03.10.11
Яна
Я вчилася в цьому інституті і хочу сказати, що знання отримала у повній мірі, хороші викладачі, ніхто від нас не вимагав хабарів за здачу екзамену чи заліку, як у інших державних університетах Луцька. Для мене це найкращий інститут, я поважаю і люблю.. Читати далі »
03.10.11
Валентиныч
Пришлось пару лет подрабатывать в этом ВУЗе. Качество выпускников на 90% ниже плинтуса. Если на 1-2 курсе люди еще появляются на парах, то дальше стандартный вариант, когда из группы стационара в 30 человек больше 6-7 не появляеться. Зачетки большей .. Читати далі »
03.10.11
Володимир
Я почав підпрацьовувати ще на 3 курсі навчання. дякуючи контактам своїх викладачів я здобув оствіту і практику 2 в1. тепер працюю без проблем! головне хотіти навчитися! тут не школа шо тобі будуть в голову пхати то шо ти не хочеш!!! тут дають хорошу .. Читати далі »
03.10.11
Оля
Жахливий професіоналізм та безвідповідальність викладачів, жахливі умови навчання...... але не дорого!!!
03.10.11
Даша
Дуже хороший навчальний заклад, чудові викладачі і високий рівень освіти. Я жодного разу не пожалкувала, що поступила в цей інститут!!!
03.10.11
Вадим
Чудовий навчальний заклад, викладачі професіонали ...хто хоче чогось навчитись і мати переспективну професію поступайте і не задумуйтесь . А за корупцію скажу так, якщо студент сам приходить і починає пхати гроші - оце корупція. Сам там навчаюсь, пла.. Читати далі »
03.10.11
Юля
Я закінчила, цей навчальний заклад, і працюю в досить пристойній фірмі, на хорошій посаді. І при пошуку роботи не дивляться що ти закінчував, а оцінюють твій професіоналізм.
03.10.11
Мася
Мені подобається цей університет, адже не кожен має гроші вчитися в державних унів. а тут можна за малі гроші отримати достойну освіту.

© Луцьк24