Головна Увійти Про сайт

КП ЛУЦЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК ★4.7


рейтинг: 4.7, відгуки: 24
lutskyy-klinichnyy-pologovyy-budynok
Адреса:Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, будинок 18
Телефон:+380 68 370 7741
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
Описуючи КП Луцький клінічний пологовий будинок, можна сказати, що це місце, де надається високоякісна медична допомога вагітним жінкам і новонародженим. Клінічний пологовий будинок отримав багато позитивних відгуків від пацієнтів.

Одним з позитивних аспектів, на який вказували багато людей, є проведення курсів відповідального батьківства в жіночій консультації. Ці курси надають багато корисної інформації стосовно вагітності, пологів та післяпологового періоду. Викладач Касіян Оксана Володимирівна відзначена за професіоналізм та гумористичну подачу матеріалу.

Також зазначається, що персонал пологового будинку ввічливий, доброзичливий та професійний. Акушери, лікарі та медсестри допомагають пацієнтам у складних та важких моментах пологів. Люди відзначають, що їх добре годують та комфортно утримують у палатах. Після пологів медсестри пояснюють та демонструють, як доглядати за новонародженим. Дитячий лікар допомагає з налагодженням грудного вигодовування.

Також .. Читати далі »

Мій відгук

code

26.11.23
Інна
Народжувала в пологовому в листопаді 2023 року, була в шоці!! Акушерка одразу після пологів сказала про гроші, я все розумію, але такої наглості я ще не бачила!!
04.11.23
Олена
Народжувала два рази, 9 років тому та 2 місяці тому. Все пройшло на вищому рівні. Однозначно рекомендую))
31.10.23
Tania
Приємні враження від пологового будинку. Лікарі доброзичливі, чуйні. Сябрук Сергій Григорович це лікар і людина з величезної букви!!! Медсестри, лікарі, акушерки теж чудові. Що було незрозуміло, то все пояснювали і розказували. Якщо народжувати, то т.. Читати далі »
14.05.23
Леся
Хотіла би залишити відгук про курси відповідального батьківства, які проходять при жіночій консультації. Надзвичайно корисна річ для кожної вагітної пари: багато сучасної інформації стосовно вагітності, самих пологів та післяпологового періоду. Дуже .. Читати далі »
26.01.23
Гість
Рекомендую Луцький пологивий будинок
04.09.22
Пацієнт
Найкращі пологовий, є з чим порівняти, забула написати в попередньому коментарі ‼️
02.09.22
Оксана
Перебувала в Пологовому тиждень тому, лежала на збереженні та народжувала. Поки лежала на збереженні відвідувала школу Щасливе материнство, ну дуже сподобалося - рекомендую, багато необхідної інформації. Годують чотири рази в день, все дуже смачно, н.. Читати далі »
09.02.22
Олег
Народжували з дружиною минулого тижня - ВСЕ на найвищому рівні. Дякую
03.02.22
Дмитро
Ми з дружиною дякуємо за здорового синочка лікарям Луцького пологового будинку - ви професіонали. Прийдемо до Вас ще за донечкою. Будьте здорові
02.02.22
Наташа
Пологовий на вокзалі, вроді би вулиця Гулака-Артемовського, була там тиждень тому. Народжувала в Марії Володимирівна, шкода прізвища не пам'ятаю, лікар супер. Пологи пройшли на одному диханні. Дитячій лікар та медсестри все розказали про догляд .. Читати далі »
01.02.22
Вікторія
Народжувала в січні, все чудово? Кесарив Ярослав Токарчук, лікар ?, всім рекомендую. Анестезіолог, не пам'ятаю як звати, молодий не високий ?. На подяку ніхто не натякав. Кесарський набір за рахунок закладу. Палати комфортні. Здивувало харчуван.. Читати далі »
01.01.22
Олена
Все змінмлося в наші часи Народжувала в грудні 2021 року... акушерам деякім пора на пенсію дівчинка першородка 21 рік,після пологів акушерка повела себе дуже по хамські... Було сказано... встала і пішла митися сама...Я разую,що це взагалі не арофес.. Читати далі »
18.12.21
Люда
Саме відділення пологів - чудове! Медсестри, персонал - ввічливі та людяні. Хочу подякувати Федосюку І. А і його медсестрі нажаль забула як її звати що допомогли родитися нашій донечці. Дякую ?
29.07.21
olga
Народжувала в серпні 2021 р. Приємно вражена професіоналізмом лікарів, медсестер і якістю наданих послуг, умовами в родовому і після пологовому відділенні. Дякую!
29.05.21
Танита
Персонал дуже чемний, від лікаря до медсестри, всі позитивні, намагаються допомогти і навчити всьому.., відношення на найвищому рівні!
03.04.21
Іванна
В зв'язку з неприємною подією у своєму житті (завмерла вагітність) перебувала у цьому закладі. Хочу ЩИРО ПОДЯКУВАТИ та відмітити чуйність та професіоналізм персоналу, з яким стикнулася. Приємно вразила чистота, налагодженість усіх процесів від п.. Читати далі »
11.03.21
Танюшка
Мені дуже сподобалось відношення Сорочинськоі Оксани до пацієнток. Вона дуже ввічлива і фаховий спеціаліст своєї справи. Після народження двох діток, я надалі на прийом ходжу тільки до неї.
06.01.21
Діма
Дякую Белкіній Аллі Василівні що дала життя моєму синочку П.С хороший роддом ???
13.12.20
Nazar
Найкраще місце, де я лише був. Приємні лікарі, професіонали своєї справи. Усім рекомендую!!!
07.08.20
Євген
Доброї пори доби, дружина родила в цьому пологовому. Також вдячні за школу батьківства, де нас навчили та дали базу знань, як нам бути та що робити з нашим дитям. Приємний персонал, окрема вдячність акушерці Ірині та лікарю Ользі Володимирівній, які .. Читати далі »
06.07.20
Анна
Сьогодні найщасливіший день у моєму житті-я стала мамою!!!! У ЛКПБ працюють найкращі лікарі, професіонали своєї справи, завдяки яким на світ з'явився мій синочок. Особливо хочу відзначити Бєлкіну Аллу Василівну, лікаря з неймовірно добрим серце.. Читати далі »
03.04.19
Elena
Народжували в березні 2019. Я задоволена відношенням та професійним рівнем бригади. О 12 годині я приїхала в пологовий перевірити чи не тренувальні в мене перейми, перевели в пологовий зал, приїхав чоловік і ми народили о 20:00 доцю. Акушер Неля Миха.. Читати далі »
16.04.18
Mariia
Саме відділення пологів - чудове! Медсестри, персонал - ввічливі та людяні. У пологовій - дуже сподобалася медсестра. Нажаль не знаю як її звати. Але, вона і душ включала, допомагала дійти до нього, налила воду у ванній, стежила за нами, відгукнулас.. Читати далі »
21.03.17
Ольга
Дорогі жіночки! Раджу Вам скористатися послугаи Луцького клінічнічного пологового будиноку. Тут народжувала друге маля. Поступила набагато раніше, тому що відчула т.з. "Передвісники". Мене поклали в патологію де провела 9-ть днів до пологів.. Читати далі »

© Луцьк24