Головна Увійти Про сайт
★4.9

КП ЛУЦЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК


рейтинг: 4.9, відгуків: 21
КП ЛУЦЬКИЙ КЛІНІЧНИЙ ПОЛОГОВИЙ БУДИНОК
Адреса:Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, будинок 18
Телефон:+380 68 370 7741
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години

Мій відгук

code

24.05.23
Хотіла би залишити відгук про курси відповідального батьківства, які проходять при жіночій консультації. Надзвичайно корисна річ для кожної вагітної пари: багато сучасної інформації стосовно вагітності, самих пологів та післяпологового періоду. Дуже .. Читати далі »
05.02.23
Рекомендую Луцький пологивий будинок
14.09.22
Найкращі пологовий, є з чим порівняти, забула написати в попередньому коментарі ‼️
12.09.22
Перебувала в Пологовому тиждень тому, лежала на збереженні та народжувала. Поки лежала на збереженні відвідувала школу Щасливе материнство, ну дуже сподобалося - рекомендую, багато необхідної інформації. Годують чотири рази в день, все дуже смачно, н.. Читати далі »
19.02.22
Народжували з дружиною минулого тижня - ВСЕ на найвищому рівні. Дякую
13.02.22
Ми з дружиною дякуємо за здорового синочка лікарям Луцького пологового будинку - ви професіонали. Прийдемо до Вас ще за донечкою. Будьте здорові
12.02.22
Пологовий на вокзалі, вроді би вулиця Гулака-Артемовського, була там тиждень тому. Народжувала в Марії Володимирівна, шкода прізвища не пам'ятаю, лікар супер. Пологи пройшли на одному диханні. Дитячій лікар та медсестри все розказали про догляд .. Читати далі »
11.02.22
Народжувала в січні, все чудово? Кесарив Ярослав Токарчук, лікар ?, всім рекомендую. Анестезіолог, не пам'ятаю як звати, молодий не високий ?. На подяку ніхто не натякав. Кесарський набір за рахунок закладу. Палати комфортні. Здивувало харчуван.. Читати далі »
11.01.22
Все змінмлося в наші часи Народжувала в грудні 2021 року... акушерам деякім пора на пенсію дівчинка першородка 21 рік,після пологів акушерка повела себе дуже по хамські... Було сказано... встала і пішла митися сама...Я разую,що це взагалі не арофес.. Читати далі »
28.12.21
Саме відділення пологів - чудове! Медсестри, персонал - ввічливі та людяні. Хочу подякувати Федосюку І. А і його медсестрі нажаль забула як її звати що допомогли родитися нашій донечці. Дякую ?
08.08.21
Народжувала в серпні 2021 р. Приємно вражена професіоналізмом лікарів, медсестер і якістю наданих послуг, умовами в родовому і після пологовому відділенні. Дякую!
08.06.21
Персонал дуже чемний, від лікаря до медсестри, всі позитивні, намагаються допомогти і навчити всьому.., відношення на найвищому рівні!
13.04.21
В зв'язку з неприємною подією у своєму житті (завмерла вагітність) перебувала у цьому закладі. Хочу ЩИРО ПОДЯКУВАТИ та відмітити чуйність та професіоналізм персоналу, з яким стикнулася. Приємно вразила чистота, налагодженість усіх процесів від п.. Читати далі »
21.03.21
Мені дуже сподобалось відношення Сорочинськоі Оксани до пацієнток. Вона дуже ввічлива і фаховий спеціаліст своєї справи. Після народження двох діток, я надалі на прийом ходжу тільки до неї.
16.01.21
Дякую Белкіній Аллі Василівні що дала життя моєму синочку П.С хороший роддом ???
23.12.20
Найкраще місце, де я лише був. Приємні лікарі, професіонали своєї справи. Усім рекомендую!!!
17.08.20
Доброї пори доби, дружина родила в цьому пологовому. Також вдячні за школу батьківства, де нас навчили та дали базу знань, як нам бути та що робити з нашим дитям. Приємний персонал, окрема вдячність акушерці Ірині та лікарю Ользі Володимирівній, які .. Читати далі »
16.07.20
Сьогодні найщасливіший день у моєму житті-я стала мамою!!!! У ЛКПБ працюють найкращі лікарі, професіонали своєї справи, завдяки яким на світ з'явився мій синочок. Особливо хочу відзначити Бєлкіну Аллу Василівну, лікаря з неймовірно добрим серце.. Читати далі »
13.04.19
Народжували в березні 2019. Я задоволена відношенням та професійним рівнем бригади. О 12 годині я приїхала в пологовий перевірити чи не тренувальні в мене перейми, перевели в пологовий зал, приїхав чоловік і ми народили о 20:00 доцю. Акушер Неля Миха.. Читати далі »
26.04.18
Саме відділення пологів - чудове! Медсестри, персонал - ввічливі та людяні. У пологовій - дуже сподобалася медсестра. Нажаль не знаю як її звати. Але, вона і душ включала, допомагала дійти до нього, налила воду у ванній, стежила за нами, відгукнулас.. Читати далі »
31.03.17
Дорогі жіночки! Раджу Вам скористатися послугаи Луцького клінічнічного пологового будиноку. Тут народжувала друге маля. Поступила набагато раніше, тому що відчула т.з. "Передвісники". Мене поклали в патологію де провела 9-ть днів до пологів.. Читати далі »

© Луцьк24