Головна Увійти Про сайт

Луцький монастир Святого Василія Великого УГКЦ ★4.4


рейтинг: 4.4, відгуки: 8
lutskyy-monastyr-svyatogo-vasyliya-velykogo-ugkts
Адреса:Луцьк, вул. Карпенка-Карого, 5
Телефон:+380 332 729 909
Луцький монастир Святого Василія Великого УГКЦ - це особливе місце для духовного зростання у вірі. Заснований у 1995 році, активний етап будівництва триває вже з 1998 року. Наразі завершено святилище храму і монастирські приміщення. У монастирі проводяться різноманітні заходи для дітей та дорослих, такі як катехизації, подружні курси, майстерня сімейного дозвілля, аматорський театр, біблійний гурток та багато інших. Цей монастир з прекрасною духовною атмосферою привертає увагу мешканців Луцька своєю красою та щиросердною молитвою.

Хоча будівництво ще не закінчилося, місце вже зарекомендувало себе приємною локацією з привітними людьми. У монастирі добре всім: як дітям, так і дорослим. Тут кожна духовна особа займає своє місце. Цей храм не просто будівля, він є справжнім духовним центром. Коли будівництво та ремонт закінчаться, монастир стане ще однією окрасою Луцька, і нехай Бог допомагає їм у цьому.

Також, варто зазначити, що монастир має свої недоліки. Багато рок.. Читати далі »

Мій відгук

code

07.04.22
Читаю, коментар, що церква московська в Кіровограді закликає молитися за солдат російських, які воюють в Україні. В коментарях люди вимагають закрити цю церкву. Я чого це пишу. Сьогодні на богослужінні 7 квітня 2022року священник закликав теж прощати.. Читати далі »
26.11.21
Тут моя душа спокійна
14.06.20
Дуже люблю це місце, ходимо туди з донькою. Але є один суттєвий мінус, там на подвір'ї, в клітці, утримують білого павича, який несамовито кричить, уже багато років. Це заважає жителям будинків навколо. А що робити людям, які приходять з нічної .. Читати далі »
02.01.20
Це моя ЦЕРКВА - і так може сказати кожен, хто до неї приходить. Тут зустрічаєшся з Богом у Святих Тайнах, серед Отців Василіян та вірних. "Прийдіть і подивіться")))
01.07.19
Ставлю 4 з 5-ти балів, бо ще не закінчився рнмонт. Місце з приємними людьми. Там добре усім: і дітям і дорослим. Всі духовні особи на своєму місці. Не просто храм, а духовний центр. Коли закінчться будівництво та ремонтні роботи - стане що однією окр.. Читати далі »
09.02.19
Тут ще багато роботи до завершення будівництва, але як монастир так і храм привертають увагу мешканців міста своєю духовною красою та щирою молитвою!
12.11.18
Особливе місце для духовного зростання у вірі! Тут проводяться катехизації для дітей та дорослих, подружніх пар, є майстерня сімейного дозвілля, аматорський театр, біблійний гурток та багато інших напрямків роботи...
13.04.18
Церква і монастир св. Василя Великого засновані 1995 року. Активний етап будівництва триває від 1998. Завершено святилище храму і монастирські (житлові і нежитлові) приміщення навколо. У нежитлових приміщеннях проводяться збори громадських організаці.. Читати далі »

© Луцьк24