Головна Увійти Про сайт

Луцький слідчий ізолятор ★2.2


рейтинг: 2.2, відгуки: 5
lutskyy-slidchyy-izolyator
Адреса:Луцьк
Луцький слідчий ізолятор є закладом, де знаходяться засуджені особи. Згідно з відгуками, одна з засуджених, Брусь Богдана Русланівна, має телефон і її номер - 0985539570. Вона також зазначається як вагітна і просить людей доставити їй наркотики. Відгуки згадують, що вона часто телефонує та не випускає його з рук. Це викликає здивування, оскільки виходить, що засуджені користуються мобільними телефонами, і, можливо, про це варто повідомити начальництво і розібратися в цьому питанні.

Також у відгуках згадується, що в ізоляторі можна мати телефон на хаті, особливо в номері 4.9, яким володіє Богдана Брусь. Вона також активно шукає наркотики через телефонні дзвінки. Відгуки висловлюють здивування, чому поліція не звертає уваги на її дії. Здається, вона не заспокоюється, незважаючи на вже наявні статі проти неї.

Деякі відгуки характеризують ізолятор як чудовий заклад з трьохразовим харчуванням і апартаментами. Вони рекомендують його корупціонерам. Однак, інші відгуки не р.. Читати далі »

Мій відгук

code

15.12.22
Оля
Брусь Богдана Русланівна має телефон,хата 4.9,це номер її 0985539570,чи то для неї закон не писаний а позавчора щей просила у людей щоб ті наркотіки пихнули якось,вагітна називається,достала вона своїми дзвінками телефон з рук не випускає,чи то вже н.. Читати далі »
05.11.22
Каріна
А що вже в сізо на хаті можна трубку мати особливо хата,4.9 богдана брусь,і наркоту рішає далі заїбала вона вже дзвінками щоб хтось їй закинув на що дивиться поліція чи смотрящі як там правильно.чи їй мало тих статів які має не угомониться ніяк.
26.11.21
Василь
Чудовий заклад, трьохразове харчування, апартементи, рекомендовано корупціонерам
12.10.21
Ike
Хостел з триразовим дієтичним харчуванням, є номери з покращеним плануванням від Molliuska group LTD, прибирання раз в тиждень
30.07.20
Anatolii
Не рекомендую! Хамовитий персонал, не належне утримання людей!

© Луцьк24