Головна Увійти Про сайт

Луцький Центр Айкідо Айкікай/Lutsk Aikido Aikikai Center ★4.9


рейтинг: 4.9, відгуки: 11
lutskyy-tsentr-aykido-aykikay-lutsk-aikido-aikikai-center
Адреса:Луцьк, просп. Молоді, 14
Телефон:+380 99 636 8203
Години:понеділок: Зачинено вівторок: 18:00–21:00 середа: Зачинено четвер: 18:00–21:00 пʼятниця: Зачинено субота: Зачинено неділя: Зачинено
Луцький Центр Айкідо Айкікай (Lutsk Aikido Aikikai Center) є відмінним спортивним закладом, який пропонує заняття для дорослих і дітей. Тут є спеціальна група для дорослих, де тренування продумано після робочого дня, що дуже зручно для багатьох. Сенсей центру є ввічливим, терплячим і дуже компетентним у своїй справі.

Один з переваг центру - можливість спробувати заняття протягом першого тижня без передоплати, щоб зрозуміти, чи це цікаво для вас. Зала з татамі, хоча не нова, але все ж пристойна. Якщо ви шукаєте альтернативу модному та агресивному ММА, але вас цікавлять бойові мистецтва, то айкідо буде прекрасним вибором для дітей, підлітків і дорослих.

Дуже важливо, що дитина з нетерпінням запитує, чи йде сьогодні на айкідо. Це свідчить про правильний вибір спортивної секції і про створення кола друзів.

Центр айкідо не просто тренує силу та витривалість, але також навчає філософії цього виду спорту і стилю життя. Тренер заражає всіх дітей любов'ю до айкідо,.. Читати далі »

Мій відгук

code

15.01.24
Nastya
Мені найбільше подобається , що ця техніка не виховує агресію. Тобто людина більше вчится самозахисту та повазі до суперника. Добрі заняття. Рекомендую
09.01.22
Валентина
Відмінний спортивний заклад! Дуже круто, що є доросла група, і для неї так продумано заняття після робочого дня. Для більшості це буде зручно. Сенсей ввічливий, терплячий і максимально компетентний в своїй справі. Є можливість прийти та спробувати по.. Читати далі »
28.10.21
Катя
Найголовніше, що дитина щодня питає : Мама, а я сьогодні йду на АЙКІДО?", для мене це найкращий показник того, що зроблено правильний вибір спортивної секції. Це не просто спорт, це коло друзів!
28.09.21
Людмила
Це місце, де не лише тренують силу та витривалість, але й навчають філософії цього виду спорту, а точніше стилю життя. Безмежна любов всіх дітей до тренера- доказ того, що ця людина на своєму місці і заражає любов’ю до айкідо. Якщо ви шукаєте м.. Читати далі »
28.09.21
M3
Суперовий центр айкідо, заняття для дітей та дорослих. Професійні та талановиті сенсеї. Дітям дуже подобається.
27.04.21
Inna
Доці 4 рочкі,відвідує тренування з задоволенням ,тренер прекрасний, гарний підхід до діток, професіонал. Дякуємо.
12.11.20
Anna
Дівчаткам дуже подобаються заняття/тренування в центрі айкідо і супер- тренер Богдан Петрович з великим серцем, посвятою та любов'ю до дітей і своєї справи!!!!
20.10.20
V
Один з небагатьох видів спорту, де задіюється все тіло та паралельно працює мозок. Дитині дуже подобається, компетентний тренер, який має підхід до дітей!)
12.11.19
Inna
Дуже гарний клуб Айкідо. Мій син займається кілька років. З дитячої групи перейшов в дорослу. Сила духу, концентрація уваги, постійне духовне та фізичне зростання - те, що дає айкідо. Це не просто спорт, це філософія, стиль життя. Приєднуйтесь до т.. Читати далі »
12.11.19
Liudmyla
У дитячій групі надзвичайно позитивний тренер, професіонал своєї справи, діти йдуть на заняття з превеликим задоволенням і вчаться не тільки технікам, а й філософії, вчаться розуміти себе і оточуючих, поважати один одного і підтримувати. Цей вид спор.. Читати далі »
12.11.19
Дмитро
Надзвичайно позитивні люди!!! Колись зрозумів, що хочу займатись айкідо. Цікавило все - і техніка і філософія. Саме тут знайшов те, що потрібно. Словом - ПОВНА ГАРМОНІЯ. На жаль, через реабілітацію після операції, на певний час змушений забути про т.. Читати далі »

© Луцьк24