Головна Увійти Про сайт

Луцький центр первинної медичної допомоги №2 ★1.6


рейтинг: 1.6, відгуки: 37
lutskyy-tsentr-pervynnoi-medychnoi-dopomogy-2
Адреса:Луцьк, просп. Відродження, 13
Телефон:+380 3322 51307
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–15:00 неділя: Зачинено
"Луцький центр первинної медичної допомоги №2" отримав змішані відгуки від пацієнтів. Деякі з них скаржаться на незручності, з якими вони стикаються при спробі отримати інформацію про графік роботи лікарів чи викликати медичну допомогу. Вони також вказують на труднощі з отриманням запису на прийом та неадекватну поведінку медичного персоналу.

Інші пацієнти відзначають, що поліклініка має цікаву номенклатуру та інфраструктуру, але вони розчаровані у роботі лікарів. Вони стверджують, що лікарі не проявляють достатньої компетентності, етики та співчуття до пацієнтів. Окремі відгуки зазначають, що психіатр, що працює в центрі, не відповідає вимогам і не має підходу до психічно хворих людей.

Також є скарги на якість обслуговування і поведінку персоналу. Пацієнти стверджують, що вони зустрічаються з хамством, вживанням нецензурних слів та небажанням допомогти. Деякі пацієнти критикують реєстратуру за відсутність реакції на їхні зауваження.

Незважаючи на ці негативн.. Читати далі »

Мій відгук

code

24.03.24
Антон
Звичайна поліклініка з чергами. Але персонал привітний. Хоча звісно, краще не попадати сюди.
16.02.24
Оксана
Додзвонитися в реєстратуру неможливо, включається автовідповідач ще й за це знімаються кошти з рахунку. Така проблема постійно, кожного разу коли потрібно записатися на візит!!!!!!
11.02.24
Гість
З вчорашнього дня мене мучить питання: невже мій чоловік уже два роки перебуває на війні за таку українську медицину, за таке відношення до нас, українців?...Що я зробила неправильно? Почуваю себе незахищеною і приниженою... Вчора, 20 лютого, я намаг.. Читати далі »
11.02.24
Oxana
З вчорашнього дня мене мучить питання: невже мій чоловік уже два роки перебуває на війні за таку українську медицину, за таке відношення до нас, українців?...Що я зробила неправильно? Почуваю себе незахищеною і приниженою... Вчора, 20 лютого, я намаг.. Читати далі »
06.02.24
Леся
Добрий день. Скажіть, будь - ласка, коли закінчиться цей безлад з оплатою послуг готівкою? Планую підготувати запит на податкову, чи поширюється на заклад законодавство про розрахунково-касове обслуговування? І на Луцьку міську раду, наскільки прав.. Читати далі »
03.02.24
Myroslawa
Комунікація відсутня. Якщо треба, приходь і взнавай. На сайті написані номери стаціонарних телефонів. Таке враження, що номери залишилися, а апарати давно на смітнику, ніхто не відповідає. Знайомі дали тел 0 (50) 073 30 48. За ним цілий день автовід.. Читати далі »
01.09.23
Гість
Повна шляпа, хотів дізнатись графік роботи лікаря, пішли викликати чекав 5 хв., а потім взагалі трубку відключили що типу зайнято.
03.07.23
Гість
Цікава поліклініка . МАКСИМАЛЬНО! талон на 18.30 год. Прийшла і тут лікар сімейний- "ми на годину закриваємось " і до них заходять в 304 кабінет медсестри з їжею . Це все дуже класно, але нахрена давати талон до Турихи, якщо вона така клас.. Читати далі »
23.05.23
Володимир
Дякуємо вам друзі за працю! Бережить себе та своїх близьких.
09.05.23
Volodymyr
Попри ремонт на першому поверсі, номенклатура закладу лишилась стара! Як і підхід до виконання протоколу лікування, про який, очевидно вони і не чули. Жодної медичної етики чи співчуття даремно очікувати. Таке враження, що ті індивіди, бо лікарем це.. Читати далі »
29.04.23
Світлана
Лікар психіатр Шкреба Віктор Іванович - некомпетентна, єхидна, нагла людина. Нікому не рекомендую. Підходу до психічно хворих людей не має ніякого
28.02.23
Гість
зробили ремонт, а персонал важко назвати персоналом. крик хамство і кидання трубки. придурошні
28.02.23
Гість
нахіба та декларація, якщо толку від вас 0. ні нормальних лікарів, ні записів, реєстратура то взагалі відсталі на 50 років мадами
28.02.23
Гість
Прекрасно!!!! зняло всі кошти з рахунку але так і нікуди не додзвонилась. Що ви за дебіли там такі
16.12.22
Анатолій
Кузнецов звичайний слюсар сантехник на лікаря ніяк нетягне, переконався сам.
31.01.22
Volodymyr
Попри ремонт на першому поверсі, номенклатура закладу лишилась стара! Як і підхід до виконання протоколу лікування, про який, очевидно вони і не чули. Жодної медичної етики чи спічуття даремно очікувати. Таке враження, що ті індивіди, бо лікарем це .. Читати далі »
21.01.22
Інна
Записатись на прийом неможливо.Дозвонитись на 3 номера дзвоню _неможливо.В Медпортал зайшла пише що незаключена декларація.Хоча ще місяць тому вона була.Бардак!!!!!
17.01.22
Albina
Ніколи не можна додзвонитись, записатись на прийом, запис до лікаря чекати від одного тижня і більше
03.01.22
Сергій
У нас медицина безкоштовна? За що з мене беруть кошти при відвідуванні "вузького" лікаря без напроавлення?
23.12.21
Тетяна
Байдужість і зверхність персоналу зашкалює. Може, якби вмер посеред коридору, то звернули увагу.
19.12.21
Марина
Звернулися в реєстратуру з запитанням, до кого можна звернутися аби внести міжнародний сертифікат вакцинації в українську базу (бо нема підписаної декларації) – медсестра сказала, що лікар без декларації буде приймати виключно з 10 січня. Навіт.. Читати далі »
12.11.21
Тетяна
Іщик Оксана Миколаївна- прекрасний лікар-ревматолог. І ще Уже тиждень проходжу процедури. У каб. 211 і 212 дуже ввічливі та професійні медпрацівники.
21.10.21
Таня
Я хочу висловити подяку Лікарю-ендоскопісту Кузнєцову В.М.та медичній сестрі цього ж кабінету-Прусс Г.В. Завдяки їх професіоналізму і знанням я змогла пройти дане обстеження (чого раніше не могла зробити в інших медичних закладах) Ви-фахівці своєї сп.. Читати далі »
15.10.21
Вікторія
Це просто жах цілу годину не можливо додзвонитися в реєстратура то зайнято то не піднімають слухавку . А про тест на ковід це взагалі не має слів ,простояти в довгій черзі і взнати що тебе не має в списку .......
08.10.21
Evans
Нафігаааааааа вам телефон якщо до вас не можна дозвонитись??????? Щоб коли вам треба було в критичних ситуаціях теж ніхто не брав слухавку ..скіі.... Понабирають дебілів....
06.10.21
Oksana
Субота. Центр вакцинації забитий людьми. На реєстрації один мед.працівник. Вакцинує одна медсестра. Не виконуються жодні умови по дистанції. Жах!!!!!! Оцінка нижче НУЛЯ!!!!!!
27.09.21
Саша
Сімейний Лікар скерував на фіброгастроскопію (по направленную процедура безкоштовна) Мені сказали :наказ головного лікаря 490грн послуги Маючи 400грн,які призначалися на ліки, ПІШЛА З ПОЛІКЛІНІКИ БЕЗ ОБСТЕЖЕННЯ Буду мати 500грн, піду в приватну КЛІН.. Читати далі »
13.09.21
Olenka
Ви що там на приколі??? Дзвоню з 12:00 а вже 15:43...Хайно я дойду до вас..пишу відразу скаргу,бо це не смішно!!!
04.09.21
Марія
На реєстратуру додзвонитись НЕ МОЖЛИВО!!!! 54 рази я набирала ,а мені там автовідповідач вільних реєстраторів немає,зателефонуйте пізніше! Не по попереджується ,що за цю якоби відповідь знімаються кошти!!!!!!!! Так всі гроші з телефону й зняло,але в .. Читати далі »
19.08.21
макс
Бардак. Прийшов на вакцинацію, лікарі не знають хто вакцинувався хто ні. Зайшли в суботу запитати за наявність вакцини, завідувач запевняв нас приходити в неділю на вакцинацюю говорив що всі вакцини є в наявності. В ітозі прийшли, вакцини відсутні, н.. Читати далі »
20.07.21
Марія
На реєстратуру додзвонитись НЕ МОЖЛИВО!!!! 54 рази я набирала ,а мені там автовідповідач вільних реєстраторів немає,зателефонуйте пізніше! Не по перероджується ,що за цю якоби відповідь знімаються кошти!!!!!!!! Так всі гроші з телефону й зняло,але в .. Читати далі »
20.06.21
Zefirka
До лікаря попасти нереально, бо записують через 2 тижні після звернення. За цей час померти можна. Медсестри 2*2 ледве пересуваються і з недовольним лицем ліниво вас записують. Ремонт зробили, а порядок навести забули
19.06.21
Анетка
Черги, черги, черги!!! Коли в нашій країні зроблять хоч щось для тих нещасних, хворих людей!? Мало того, очікування приходиться проводити стоя, немає де сісти(два стільчика) Пенсіонери і вагітні мусять годину, а то і більше очікувати стоя!!! В реєстр.. Читати далі »
26.03.21
Сергей
Неочікуванно, але в холі зробили такий ремонт, що я не повірив, що зайшов у другу лікарню. Приємно бачити, що реформа медицини не проходить в пусту
20.03.21
Maxim
Не активно працює немає номер мобільного зв'язку і телефон теж і сімейного лікаря мобільний зв'язок не можу виклик один тиждень мовчіть
14.02.21
Nastya
Уролог, лікар зі штучно білими зубами, не захотів приймати, навіть вислухати толком. "Зараз нічого не болить, то чого ви прийшли.. Це не моє, це я не лікую" хоча інший лікар сказав, що лікує. "Пийте антибіотик" Це була остання кр.. Читати далі »
05.10.19
Олена
Люди добрі, немає слів для обурення... Це туалет в поліклініці на 1поверсі, поряд з реєстратурою. З трьох кабінок працює лиш одна, і та страшна. Невже зовсім немає фінансування в міській поліклініці на господарські засоби!? Я ж не кажу про відсутніст.. Читати далі »

© Луцьк24