Головна Увійти Про сайт

Центр первинної медичної допомоги (відділення №1: АЗПСМ №1, 2, 3) КП "МО ЛМТГ" ★1.7


рейтинг: 1.7, відгуки: 47
lutskyy-tsentr-pervynnoi-medyko-sanitarnoi-dopomogy
Адреса:Луцьк, просп. Волі, 66А
Телефон:+380 332 741 447
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: Зачинено неділя: Зачинено
Центр первинної медичної допомоги (відділення №1: АЗПСМ №1, 2, 3) КП "МО ЛМТГ" є медичним закладом, який здійснює реабілітацію після бойових травм та надає інші медичні послуги. За відгуками клієнтів, персонал центру є чудовим та привітним, завжди готовим допомогти та підказати. Багато пацієнтів висловлюють свою вдячність команді медичного закладу за їхню роботу.

Проте, в деяких відгуках згадується проблема з контактами центру. Деякі люди стикалися з труднощами у здійсненні дзвінків до реєстрації. Деякі зазначають, що або телефон не відповідає, або постійно зайнятий. Це може створювати проблеми з отриманням інформації та записом на прийом. Однак, існують відгуки, де люди говорять про можливість без проблем записатися до лікаря.

Деякі пацієнти також висловлюють своє нещастя з приводу безвідповідального ставлення деяких лікарів. Зазначається приклад, коли лікар не прийшов на прийом, хоча пацієнт був зареєстрований на певний час. Також, хоча загалом персонал вважається п.. Читати далі »

Мій відгук

code

21.04.24
Юлія
Цю поліклініку пора закрити!!! Нормальних лікарів немає,система здачі аналізів взагалі вбиває,якщо хочеш отримати результати своїх аналізів-чекай 10 днів...з болем в животі ходжу 3 дні-лікар-гінеколог Максимчук не назначає лікування,нікому хворі люд.. Читати далі »
25.03.24
Сімончук
Була на прийомі у кардіолога у першій поліклініці. Що я можу сказати,Бєлоцька Людмила Анатолієвна ,це лікар від Бога. Професіонал своєї справи. Рекомендую.
20.01.24
Марія
Сьогодні моя донька була записана до кардіолога прізвище Білоцька. Не знаю який вона спеціаліст ?але вела себе по хамски ,зухвало ,кричала. Консультації не надала.
01.01.24
Ульяна
Неможливо додзвонитись! Протягом двох годин телефонувала 4 рази, весь час відповідав автовідповідач. І було сказано очікувати.. за ці дзвінки без відповіді зняло 4 рази по 1,5грн
15.12.23
Софія
Хамське відношення до людей. Прийшла я в суботу хвора щоб оглянули і виписали таблетки якісь, так як я не місцева відправили мене в 238 кабінет до діжурного лікаря. Поки я сиділа в черзі з кабінету виходить мед сестра і каже: «чого ви сюди пр.. Читати далі »
14.10.23
Яна
В реєстратурі сидять не компетентні люди,які не знають до кого направити. Щоб попасти до якогось лікаря швидко - нереально. Все робиться через сімейного,люди обурені! Толку ніхто добитись не може. Шось болить - вмирай або чекай 1 місяць черги.Це жах,.. Читати далі »
19.09.23
Софія
Всім хто не може додзвонитись як і не могла я, сказали що тут вказаний не той номер телефону. Ось вірний, по якому справді можна додзвонитись 72 90 69
25.08.23
Мойша
В регістратурі сидять, дві вафільниці ракушки. Людина прийшла після роботи з сильним болем в спині а вони дивляця як той крчиться від болю і сміються їм смішно двум соскам
11.07.23
Mr
Проходив реабілітацію після бойових травм, персонал чудовий, всі дуже привітні, завжди підкажуть і покажуть, дякую Вам!!!!
12.06.23
LILIIA
НЕМОЖЛИВО ДОЗВОНИТИСЯ В РЕЄСТРАТУРУ!!!!!!! НІКОЛИ!!!!! АБО ЗАНЯТО, АБО ТРУБКУ ПРОСТО НЕ БЕРУТЬ! ЦЕ ВСЕ КИДАТИ І ЇХАТИ СПЕЦІАЛЬНО В ЛІКАРНЮ??? ТО ДЛЯ ЧОГО ТОДІ ТОЙ ТЕЛЕФОН ТАМ ВЗАГАЛІ!!!!
03.06.23
Гість
Ніколи не можна додзвонитися! Записана була на 15:45 до лікаря травматолога, який навіть не явився протягом години… відношення жахливе та безвідповідальне.
27.05.23
Федір
Люди доволі привітанні, персоналу в прийомній трохи не вистачає. До лікаря потрапити було б легко, як би не наші люди, які без запису стараюсь пропхнутись. Не скажу, що це краще ніж приватна медицина, але потрібно розуміти. Там на вас гроші заробляют.. Читати далі »
23.05.23
Гість
Сторінка неактуальна. Луцький центр первинної медико-санітарної допомоги ліквідований в 2021 році шляхом приєднання до Медичного об'єднання Луцької міської територіальної громади: https://www.lmkl.lutsk.ua/contacts/
22.04.23
Гість
Телефон один номер на відповідає,другий безперестанку занятий, таке враження що просто піднята слухавка.В 2 поліклініці можна без проблем записатись .Не рекомендую 1 поліклініку
08.04.23
Тетяна
Це просто ужас, а не поліклініка. Не можливо дозвонитися в реєстратуру, там або ніхто не бере трубку або зайнято. Хворий має сам їхати, щоб взнати коли приймає його сімейний лікар.
04.04.23
Yaroslav
Черги як при "совдепії" записуєшся на 16.00 на прийом попадаєш на годину пізніше, не раджу
07.08.22
Володимир
Таке пишу вперше і ніколи не думав, що буду писати. Нікому не раджу звертатися до луцької сімейної лікарки Тимощук Анастасії Вікторівни. Бо, тоді, можливо, ви врятуєте своє або життя своїх рідних. Жаль, нам не вдалося цього зробити і пішли до цієї ду.. Читати далі »
01.08.22
Олена
Реєстратура на дзвінок не відпоаідає(. з 15 викликів).В дитячій поліклініці на Чорновола відповіли з першого дзвінка.
17.06.22
Наталія
Це дуже прикро, що немає електронної черги, тому що телефони реєчтратури невідповідають ніколи. Люди добрі, зробіть щось для людей і для економії коштів на відсутності запису пацієнтів за вказаними телефонами
04.02.22
Margo
Сімейний лікар ТИМОЩУК - нікому!!! Нікому не раджу до неї звертатись! Ставлення до пацієнта по хамському. Огризається ! Звернулась в пятницю з температурою 39, аби як послухала легені, з Кривим лицем, ледь до торкнулась статоскопом і сказала все чист.. Читати далі »
21.01.22
Юрій
Відсутня службова дисципліна, а тому робота в поліклініці не організована належним чином. Вперше ходив на прийом до сімейного лікаря Черкавської. Записатись попередньо не вдалось, бо всі телефони не працювали. Правда , згодом передзвонили медсестра і.. Читати далі »
16.01.22
Віталий
Жах , пішов здавати тест на ковід , спочатку черга до сімейного , потім очікування як лікарз знайомиться з клавіатурою комп'ютера, направили в 123 кабінет , черга починалась ще з вулиці , людей в яких температура кашель нежить тримають на морозі.. Читати далі »
14.01.22
Марі
Ви що телефонну слухавку зняли? до Вас пів дня не можна додзвонитися!!
11.01.22
Алла
Це бред, а не медична допомога! Сайт не працюють! То елефон знайти проблема! Однi портрети лiкарiв понавiшанi... Вони до лiкують методом Кашперовського!?... Яким мiсцем прикладатись до тих портретiв?... Доктор Смерть зробила свою смертельну справу!... Читати далі »
07.12.21
Віталік
Нікому не рекомендую лікаря Ревуцька М. Я. Оминайте цього " спеціаліста".
15.11.21
Іванна
Це просто жах!!! 24.11 - Так трапилось, що другу дозу вакцини мала отримувати саме тут, і що я можу сказати: лікар який записує до свого, вибачте, блокнотику, спочатку не правильно вказала прізвище, потім по-батькові, а потім взагалі говорила по теле.. Читати далі »
07.11.21
Наталія
Про те що нема талончиків до сімейних лікарів до кінця місяця-то тільки початок мого гніву!!! Самих лікарів нема!!! То у відпустці,то на лікарняному,то на вакцинації!!! Завідуючих нема!!! Нікого нема!!! Не достукатись!!! А у мене дома лежачий хворий!.. Читати далі »
30.10.21
Valentine
Скажу на перед, що це перший мій гнівний коментар за все життя. Я вже втомився шукати номери і способи, щоб записатися на прийом, на рецепції нічого не хочуть робити, карточку не дали і придумали, що її немає, щоб не шукати. Вже близько 2 місяців не.. Читати далі »
24.10.21
Сергій
Жахливо!! Вівторок, 2.11.2021р. На реєстратурі черга, одна чергова вальяжно і повільно говорить із пацієнтами, інша так само вальяжно і заторможено базікає по телефону із щасливцем, хто в цю хвилину таки зміг додзвонитися! Здохло і повільно реєструют.. Читати далі »
24.10.21
Алло
Сервіс в центрі міста нижче плінтуса! Гол.лікарі змінюються, а віз і нині там.Біч радянської системи -черги.Щоб потрапити на прийом до сімейного або отримати сертифікат від covid19 треба вистояти 3-4 год.Обслуговують в першу чергу "своїх"а .. Читати далі »
10.10.21
Young
Додзвонитись нереально! Телефоную на всі номери які вказані і на сайті і на гугл мапс - просто йдуть гудки, або збивається номер!!! Це жесть! Як записатись??? Чи йти хворим зразу в лікарню при такій ситуації в світі!!
07.10.21
VITULIJ
Хоча третя по рахунку реорганізація (злиття з міською клінічною лікарнею № 1) відбулася давненько, але роботу сайту закладу не відновлено, структури ніде не видно - лишилися фотки тільки деяких сімейних лікарів. Кому перепорядковані спеціалісти - заг.. Читати далі »
04.09.21
Жанна
Що з реєстратурою??? Не всі мають можливість прийти, щоб записатись
04.09.21
Zhanna
Додзвонитися у реєстратуру неможливо. Є люди, які за станом здоров'я не можуть прийти, щоб просто записатися. Для чого тоді номер телефону на сайті?
24.08.21
Oksana
Жах, а не поліклініка. Ніколи трубку в реєстратурі не беруть, треба їхати, щоб записатися. Буду відписуватися звідти. Нікому не рекомендую.
16.08.21
Татьяна
16 година, а вже всі номери в реєстратуру відключені
13.07.21
Мария
Медогляд. Шановні жінки! До гінеколога записуйтесь навіть на медогляд! Бо наразі одна лікарка працює за трьох. Зі сторони адміністрації це не професійно.
19.06.21
oksana
Поліклініка для свого рівня досить хороша. Де є чудові лікарі професіонали своєі справи, також досить кваліфіковані вузькопрофільні спеціалісти. Чудове розташування та гарний ремонт. Із мінусів - це довгі та безкінечні черги.
07.06.21
Katerina
Жахливий лікар Диркач (хірург)... Мало того що він не вилікував, а зробив ще хуже... взагалі не розумію що він там робить!!!!!!!!!! Ні кому не раджу йти...підете з одним, а вийдете з іншим..
07.06.21
Василь
Доброго дня, читач. Якщо зайдеш сюди будь готовий що в реєстратурі на 4 поверсі ніби старша жінка називатиме тебе "чудом" в спину, буде хамити і буде погрожувати тобі викликати поліцію, бо ти дав їй зауваження, що вона сидить без маски. Шан.. Читати далі »
20.02.21
Julia
Відгук суто про Матюшенко Віктора (лікар-ендоскопіст). Прекрасний лікар і людина! Неприємна гастроскопія пройшла на позитивних нотах. Віктор Вікторович морально і людяно підготував до процедури та пояснив діагноз.
13.02.21
Аня
це не поліклініка а кошмар. в хірурга немає інструменту щоб зняти післяопераційні скоби. в черзі чекали 2 години. зайшли в кабінет послухали про те шо направлення ще не загрузилось в систему ще чекали півгодини а потім тільки вияснили що немає інстру.. Читати далі »
24.11.19
Маша
Записався по телефону? Чудово, посиди в черзі 2 години, поки лікар поп‘є чаю з колегою, дозаповнить картки попередніх пацієнтів, сходить на нараду і не встигне тебе оглянути.
10.11.19
ZE
Гарне відношення, ремонт в приміщенні. Загалом сподобалось
30.08.19
Катерина
Реєстратура так і не навчилась піднімати слухавку!!! Що це за відношення! На жаль перша поліклініка так і не зміниться у кращу сторону(((
10.08.19
Коля
Дуже активно не беруть трубку???
19.07.19
Юлія
Все на вищому рівні. Персонал фахівці своєї справи.

© Луцьк24