Головна Увійти Про сайт
★ 3.8

Софт лайн


рейтинг: 3.8, відгуків: 13
Софт лайн
Адреса:Луцьк, просп. Соборності, 36
Години:понеділок: 10:00–19:00 вівторок: 10:00–19:00 середа: 10:00–19:00 четвер: 10:00–19:00 пʼятниця: 10:00–19:00 субота: 10:00–18:00 неділя: 10:00–18:00

   Приватна фірма "Софт Лайн" є одним із лідерів в сегменті роздрібної та оптової торгівлі побутової техніки. Заснована приватна фірма 21 березня  1998 року. Основна діяльність фірми сконцентрована у Західному Регіоні, але приватна фірма "Софт Лайн" успішно розвивається  у економічному просторі України та на території інших держав, зокрема республіки Білорусь. 

  Магазини приватної фірми "Софт Лайн" представлені у м. Луцьк        (проспект Соборності 36),  м. Любомль (вул. Н. Ужвій, 1), смт. Маневичі (вул. Незалежності 14), м. Ковель (вул. Незалежності, 72), м. Нововолинськ (проспект Перемоги 10). Мережа магазинів ПФ "Софт Лайн"надає широкий асортимент товарів прбутової техніки та широкий спектр послуг, якими можуть скористуватися споживачі. Фірма також співпрацює з фірмами та безпосередньо із виробниками побутової техніки країн Італії, Угорщини, Словаччини та Білорусії. Варто звернути увагу на те, що ПФ "Софт Лайн" є єдиним дилером та офіційним представником торгової марки "Гефест" не лише на теренах Західної України, але й на території всієї України. Довготривала співпраця із білоруськими партнерами дала змогу фірмі стійко спозиціонувати себе на ринку побутової техніки України та зарекоментувати себе, як стабільного та надійного партнера. 

   ПФ "Софт Лайн" орієнтована на обслуговування не пов’язаних між собою сегментів ринку. Метою діяльності фірми є задоволення потреб покупців у різноманітності вибору побутової техніки, якісному сервісному обслуговуванні та створення атмосфери партнерства між фірмою та покупцями, ведення конструктивної соціальної політики, створення нових робочих місць, участь у благодійних акціях та заходах, співпраця з іноземними патнерами, якісна співпраця з комерційними та соціальними структурами.

   В перспективі діяльності дирекція ПФ "Софт Лайн" планує роширювати мережі магазинів побутової техніки, спектр гарантійного та післягарантійного обслуговування та завоювання нових сегментів ринку.

   Засновник ПФ "Софт Лайн" Перлов В’ячеслав Степанович. Цитата:
"Я намагаюсь спрямувати політику своєї фірми у таке русло, щоб, коли покупець приходив у мережі моїх магазинів, то відчував затишок, комфорт, та приємну атмосферу, та у нього виникало бажання не тільки щось придбати у мережі моїх магазинів одноразово, а повернутися знову, щоб здійснити приємну покупку до себе в оселю знову. Я хочу, щоб придбана побутова техніка у мережі моїх магазинів приносила Вам моральне задоволення від її роботи. Дякуємо за співпрацю з нами!"

  Наші принципи: гарантія якості, стабільність та особливий підхід до кожного покупця!!!

Приватна фірма "Софт Лайн" - "Краща техніка для дому та сім’ї!"

Мій відгук

code

30.12.21
Молодці. Швидко, якісно, професійно
04.12.21
Величезний вибір техніки,хороші продавці,сервіс
16.11.21
Сподобалося. Кваліфікований персонал, що знає свій товар і може надати пораду. Хороший асортимент В НАЯВНОСТІ, а не "подивіться в інтернеті, ми вам привезем!". Все бачиш, все можна помацати, покрутити, придивитися. Зробили хорошу знижку. Бе.. Читати далі »
02.10.21
Тільки за асортимент товару Ціни на 2-3 тисячі вищі ніж у всіх інших магазинах такого плану
19.09.21
Продавці навіть не звернули увагу, і не підійшли коли ми вибирали порохотяг, тому за обслуговування 1 зірка
24.08.21
Хороший вибір, адекватні ціни.
16.05.21
Великий вибір та адекватні ціни, чудове поєднання!
26.03.21
Вибір є, ціни слід порівнювати з іншими магазинами.
08.02.21
Хороші ціни та швидка доставка..
28.12.20
Адміністратор хамськи висловлюється до клієнтів і погрожує охороною
30.09.20
Асортимент великий, але персонал не зацікавлений це все продати. Є непоганий уцінений товар
06.11.18
Магазин супер мабуть дешевше в Луцьку побутову техніку ніде не купиш хіба б/у.До речі ціни на цінниках уточнюйте в продавців вони завжди нижчі ніж на ціннику)))) .Рекомендую
17.01.18
Якщо купувати за готівку - роблять хороші знижки.Нормальні продавці.Брали духову шафу, потім варочну поверхню,в Фокстроті в Порт сіті ці товари були на 200 гривень дорожчі(кожен)

© Луцьк24