Головна Увійти Про сайт

Марічка ★4.0


рейтинг: 4, відгуки: 5
marichka
Адреса:Луцьк, вул. Грабовського, 1
Години:понеділок: Відкрито 24 години вівторок: Відкрито 24 години середа: Відкрито 24 години четвер: Відкрито 24 години пʼятниця: Відкрито 24 години субота: Відкрито 24 години неділя: Відкрито 24 години
"Марічка" - це маленький, але світлий і просторий магазинчик з дуже гарним новим ремонтом. Персонал завжди дуже приємний і готовий допомогти. Тут завжди є все необхідне, хоча ціни можуть бути трохи вищими, ніж у супермаркеті. Однак, плюсом є відсутність черг, що компенсує цей недолік. Окрім алкоголю, який займає більшу половину магазину, є й інші товари, але їх ціна може бути вищою і не завжди можна бути впевненим у їх свіжості. В цілому, "Марічка" - дуже хороший магазин, де можна знайти все необхідне і отримати приємний сервіс.

Мій відгук

code

17.02.24
Tkachuk
В магазині домашній, дуже по хамські ведуть себе касири, проведіть з ними виховну бесіду чи на раду, і розкажіть що не треба хамити клієнтам.
24.01.22
Rimar4uk
Супер.Новий гарний ремонт Приємний персонал.Все необхідне завжди є.Ціни звичайно вищі ніж в супермаркеті але відсутність черг перекреслює цей недолік.
04.01.21
Zevs
Маленький магазинчик. Більша половина з алкоголем.... є і інші товари але ціна вища і не впевнений в свіжості.
17.11.19
Artem
Дуже хороший магазина
18.07.17
Liubov
Світлий, досить просторий магазин

© Луцьк24