Головна Увійти Про сайт

Медикал Плюс ★3.5


рейтинг: 3.5, відгуки: 41
medical
Адреса:Луцьк, просп. Молоді, 12В
Телефон:+380 800 311 059
Години:понеділок: 08:00–20:00 вівторок: 08:00–20:00 середа: 08:00–20:00 четвер: 08:00–20:00 пʼятниця: 08:00–20:00 субота: 08:00–15:00 неділя: Зачинено
Медичний центр "Medical+" отримує змішані відгуки від пацієнтів. Є люди, які дуже задоволені якістю послуг та професіоналізмом лікарів. Вони відзначають гарне ставлення до пацієнтів, відповідальність лікарів та затишну атмосферу в клініці. Зокрема, лікарі, які отримали позитивні відгуки, включають Зубрицького А.С., Дзюбяк О.В., Горайчук О.Ю., Сегеду А.О., Цурупіну О.О., Пец Л.А. та Євчук О.В. Такі пацієнти радять цей медичний центр і виражають вдячність лікарям за якісне обслуговування.

Проте, є також негативні відгуки про "Medical+". Деякі пацієнти скаржаться на непрофесійне ставлення адміністраторів, які можуть без попередження відміняти записи на прийом до лікарів. Також, згідно з відгуками, невролог Шульга отримав негативний опис, оскільки, за словами пацієнта, він не проявляє професіоналізму та надає некомпетентні консультації. Деякі пацієнти також зазначають, що мають враження про негативне ставлення лікарів до своїх колег та висловлення негативних коментарів про них... Читати далі »

Мій відгук

code

14.05.24
Оля
В дані клініці була не одноразово, приємно враження, привітний персонал, професійні лікарі, сучасна клініка. Рекомендую! Проконсультують та допоможуть!
07.05.24
Таня
Умови дуже хороші, відношення уважне. Ввічливий турботливий персонал. Зручно, що поліклініка і лабораторія в одному приміщенні. Можна швидко пройти всі обстеження. Дуже сподобалося.
07.05.24
Даша
Дуже подобається клініка, затишно, гарно, ввічливий персонал, всі привітні. Лікарі хороші, компетентні, добре знають свою справу. Раджу звертатися.
20.04.24
Анна
Дуже дивна ситуація сьогодні сталась зі мною на прийомі у терапевта. Звернулась я на платний прийом з сильним болем в горлі. Лікар глянула горло і послухала мене. Я описала ситуацію- що в мене була висока температура і дуже сильний біль в горлі, розк.. Читати далі »
20.03.24
Oksana
Хочу поділитися враженнями: були на прийомі у лікаря ендокринолога Алі Шах Алли Володимирівни. Лікар не приділила належної уваги,зовсім не слухала анамнез розвитку хвороби,часто перепитувала з фразою "можливо ви вже це мені говорили",була н.. Читати далі »
24.12.23
Ірина
Рекомендація керівництву лікарні: обов'язково подумайте над тим, щоб лікарі педіатри та мабуть і сімейний лікар сидів з медсестрою чи помічником,адже багато писанини і роботи у комп'ютері та і взагалі паперової роботи,яка забираю багато час.. Читати далі »
12.11.23
Оксана
Декларант Медикал Плюс вже другий рік, обслуговутися в лікувальному закладі такого рівня одне задоволення. З державними лікарнями контраст значний.
10.11.23
Natalia
Прийшла на УЗД черевної порожнини, приблизно о 10:00 ранку, з сильними болями. Вирішила що у приватній клініці мені зроблять скоріше і якщо щось не так, я одразу поїду в лікарню. Але лікар УЗД нічого поганого не помітив. Казав що все добре, нічого не.. Читати далі »
22.09.23
Гість
Дуже вдячна лікарям MEDICAL +,Зубрицькому А. С та Дзюбяк О. В за чудове відношенння , гарне ставлення та професійне виконання своєї роботи. Здоров’я Вам та мирного неба!!! З подякою ваша пацієнтка Висоцька С.Я.
20.09.23
Анна
Враження від клініки лише на високому рівні. Маю декларацію з Горайчук О. Ю., дуже приємна та компетентний лікар. Та акушер-гінеколог Приймачук О. С. ,приємна,компетентна,лишнього не радила,дала відповіді на всі питання)
11.09.23
Гість
Не записуйтесь до невролога з прізвищем - Шульга !!! Людина старшого , давно пенсійного віку , яка не вміє навіть друкувати на комп'ютері , довго шукаючи ту чи іншу літеру , не пояснюючи нічого , стосовно вашої хвороби вам в розділі - діагноз п.. Читати далі »
03.09.23
Юрій
Ющенко Володимир Анатолійович взагалі не відповідає "клятві Гіпократа", а саме канону не нашкодь, оцей.. важко його цензурно назвати, зробив узд дуже не якісно, викликавши гострі болі у вагітної жінки, яка зараз через це в лікарні на збереж.. Читати далі »
30.07.23
Роман
Задоволений візитом, в медичний центр Медікал +. Якісне обслугоування, привітні працівники, а саме медсестра Тетяна та Діана, які якісно виконують свою роботу!
01.07.23
Гість
Злодії!!!викрали вакцину,яку самі й взяли на зберігання,і клеють дурника....ні,ми нічого не брали!!!
21.06.23
Mіла
Більше року задекларована у Медікал+. З першого візиту до Цурупіної Оксани Олександрівни, зрозуміла, що нарешті я знайшла професійного і мудрого лікаря. Довіра з першого разу, дуже відповідальна у своїй справі. Клініка на високому рівні, завжди приєм.. Читати далі »
13.06.23
Tanya
Дуже гарний медичний центр. Все на найвищому рівні. Була на обліку з вагітності - мені дуже сподобалось. Відповідальні, приємні лікарі. Дякую Цурупіна О. О. , Пец Л. А. , Горайчук О. Ю. , Сегеда А. О. та інші - ви профі. Щиро рекомендую!!!
06.06.23
Anna
Абсолютно негативні враження від непрофесійності адміністраторів! Пані Аліна з колл-центру вирішила,що вона може без мого відома відмінити запис до лікаря,який я напередодні ввечері підтвердила. Потрібно розуміти зону своєї відповідальності,адже це к.. Читати далі »
05.06.23
Інна
Чудовий сервіс та якісне надання послуг! Була на прийомі у гінеколога. (Євчук Ольга Володимирівна), відразу відчувається професіоналізм. Залишилася задоволена на всі ?, тому рекомендую?
09.04.23
Гість
Негативний досвід з цією поліклінікою. Особливо невролог Олександра, це просто жах! Шкоди більше ніж лікування. Молода, але таке відчуття що диплом купила. Професіоналізмом лікаря навіть і "не пахне". При пацієнті висловлювалася нецензурн.. Читати далі »
08.04.23
Інна
Негативний досвід з цією поліклінікою. Особливо невролог Олександра, це просто жах! Шкоди більше ніж лікування. Молода, але таке відчуття що диплом купила. Професіоналізмом лікаря навіть і "не пахне". При пацієнті висловлювалася нецензурно.. Читати далі »
02.04.23
Аня
Сучасний заклад медицини, рекомендую сімейного лікаря Горайчук О.Ю. Якісні послуги, вічливий персонал, відсутність черг - рекомендую!
28.02.23
Гість
Ольга Володимирівна Євчук, хороший спеціаліст,зверталась до неї і раніше. Лікар,якого варто відвідувати:толерантна,доступно все пояснює,професіонал своєї справи.
03.02.23
Гість
Впевнений, що позитивні відгуки написали самі працівники. Непрофесійні, безсовісні, збирають тільки гроші. І це з нездорових людей. Все повернеться до вас, нелюди. Невже їх ніхто не контролює? Буду звертатися у міністерство охорони здоров'я.
28.01.23
Гість
Раджу обійти десятою дорогою цю фірму. Непрофесійні, безсовісні люди: і власник каліщук роман , і працівники. Після так званого обстеження я попала в лікарню! Не маючи програми , проводять "обстеження" серця. Знаючи, що не зроблять обстежен.. Читати далі »
13.01.23
Гість
Не рекомендую!!! Робили МРТ спини,знімки якісні але опис не співпадає зовсім(із знімком зверталась до лікаря в іншій лікарні,то швидко описав знімок і знайшли причину що турбує).
25.06.22
Марія
Враження тільки найкращі.
08.02.22
Under
Враження тільки найкращі. Персонал привітний, все за попереднім записом. Найбільше здивування, що приватна клініка, а можна обстежуватися безкоштовно, якщо в них укладена декларація. Точно рекомендую!
30.01.22
Інна
Не рекомендую. Результати МРТ ОМТ з контрастуванням (4300грн) не достовірні. Медперсонал ввічливий. На рецепції взагалі не можна розібратися: то приймають, то не приймають, то приїжджайте, то хто вам сказав приїжджати, то пізніше. Але прийняли. За ре.. Читати далі »
16.01.22
Оля
Хороша сучасна клініка, суперове обладнання, професійні лікарі та загалом персонал дуже привітний, зручно, що можна пройти обстеження вечером після роботи або у вихідні дні, зверталась не одноразово, залишилась задоволена результатом лікування. Кліні.. Читати далі »
15.01.22
Dream
Доброго дня! Залишаю всього одну зірочку, так як навіть не маю змогу оцінити рівень професіоналізму лікаря, хоча впевнена, що він на висоті. Чому не можу оцінити? Тому що через халатність людини, яка має приймати дзвінки та записувати на прийом цього.. Читати далі »
22.11.21
Маша
Гарний центр! Дууууже хороші спеціалісти, ціни на послуги адекватні, АЛЕ записатись/відписатись чи коригувати час прийому ну прооосто неможливо!!!! Трубки ніхто не піднімає вже другий день! Телефонувала разів 10 впродовж дня і безрезультатно! У Face.. Читати далі »
15.11.21
Наташа
Цурупіна Оксана Олександрівна- найкращий лікар-гінеколог, високий рівень професіоналізму, розуміння пацієнтів, доброта та людяність. Це лікар, яка віддана своїй справі на всі 100% і дуже відповідальна людина. Від спілкування, консультацій - спокій т.. Читати далі »
14.11.21
Люда
Медичний центр "Medical+" обслуговує на високому рівні, задоволена сучасними умовами та обладнанням. Надзвичайно комфортні умови, привітний та ввічливий колектив. Від спілкування, консультацій- спокій та впевненість у тому, що ваше здоров&#.. Читати далі »
14.11.21
Катя
Хочу залишити відгук про акушер-гінеколога Цурупіну Оксану Олександрівна, яка працює в Medical+. Більше 6 років я звертаюся за консультацією, ходжу на прийоми, навіть стояла в неї на обліку по вагітності, коли вона працювала в Рівненському районі. Ок.. Читати далі »
06.11.21
Oleg
Звернення до цієї компанії 13.11.2021 року за послугою КТ обернулось для мене не тільки матеріальними збитками (ЦІНА КТ - 1300 гривень!). Очікування результату обстеження продовжувалось 32 ( тридцять дві) години при обіцяних трьох годинах. Справа не .. Читати далі »
20.10.21
Іра
Найкраща приватна клініка у Луцьку. Привітний персонал, лікарі - професіонали своєї справи. А найголовніше - прийом по запису - без черг і сварок, як це у кожній державній лікарні. Однозначно - РЕКОМЕНДУЮ!
10.10.21
Kateryna
Напевно скоро це буде найбільша приватна клініка в Луцьку. Зверталася за консультаціями гінеколога, дерматолога і дитячого невропатолога. Задоволена на всі 100%. Дуже зручно, що можна в одному місці здати всі аналізи, зробити УЗД і попасти на прийом .. Читати далі »
09.10.21
Oksana
Рекомендую!
13.07.21
V
Позиціонують себе як клініка робота якої базується на принципах доказової медицини. Була на консультації у двох лікарів, один з них працює не на принципах доказової медицини (
15.06.21
Олександр
рекомендую ?
24.02.21
Oksana
Прийом до лікаря затримався на 40 хв, тобто розрахувати час неможливо. Гардеробу немає, супровід рецепшн залишає бажати кращого, відчуття що про тебе забули не покидало весь час очікування, думаю через те що тільки відкрилися, все ще попереду. А от п.. Читати далі »

© Луцьк24