Головна Увійти Про сайт

Медичний центр лікаря Цюха ★3.1


рейтинг: 3.1, відгуки: 22
medychnyy-tsentr-likarya-tsyuha-romanyuka-9
Адреса:Луцьк, вул. Романюка, 9
Телефон:+380 99 193 4842
Години:понеділок: 08:00–18:00 вівторок: 08:00–18:00 середа: 08:00–18:00 четвер: 08:00–18:00 пʼятниця: 08:00–18:00 субота: 08:00–13:00 неділя: Зачинено
Медичний центр лікаря Цюха має змішані відгуки від клієнтів. Деякі люди скаржаться на неввічливий персонал, який не надає необхідну інформацію та може скасувати запис без попередження. Час очікування також не завжди відповідає запланованому, що викликає незадоволення серед пацієнтів. Деякі також висловлюють питання щодо якості проведених досліджень. Однак є і позитивні відгуки, де клієнти зауважують про приємний персонал, досвідчених лікарів та швидке та якісне обслуговування. Також зазначають про зручність можливості здати аналізи безпосередньо у лабораторії. Не всі відгуки згадують конкретних лікарів, але деякі згадують доктора Іванну Миколаївну, яка отримала позитивні відгуки за якісну роботу. Загалом, цей медичний центр має як позитивні, так і негативні відгуки, і людям радять бути обережними при обранні цього закладу.

Мій відгук

code

13.02.24
Ksiunia
Видаляла 3 папіломи дуже задоволена ставленням лікаря, весь огляд був професійно зроблений, гарно все видалили і дуже чуйний лікар)
13.01.24
Яна
Гематолог дуже хороший і дуже приємна жінка. Дівчата з рецепції дуже ввічливі. Все сподобалось дякую
18.08.23
Ірина
Не рекомендую.Лікар в якого була на прийомі свій консультаційний висновок не надав,лише написав призначення ліків на листочку
07.08.23
Катерина
Дівчатам з рецепції: спустіться з небес на землю! Ще ні в одному з МЦ Луцька не бачила такого хамовитого персоналу. Попереджайте своїх пацієнтів в якому корпусі буде приймати лікар, або ж де буде обстеження чи консультація. Приходиш по адресі, яка ту.. Читати далі »
03.06.23
Таня
Час запису не відповідає дійсності, чекати треба більше ніж півгодини((( для чого тоді запис????
10.05.23
Mariya
Є великі питання до якості узд. 17.05 проходила узд з підозрою на проблеми з яєчником. На узд проблем не виявлено, АЛЕ в той же день мене госпіталізували, а наступного провели операцію, де виявили недіагностований на узд розрив яєчника і 2 МІОМИ про.. Читати далі »
09.04.23
Вікторія
Працюють не на клієнта, а на збагачення каси.
18.01.22
Вікторія
Приємний та ввічливий персонал Однозначно рекомендую.Ще неодноразово звернусь до Вас
18.01.22
София
Досвідчені і уважні лікарі, швидке та якісне обслуговування.❤️ Можна здати аналізи відразу у лабораторії, дуже зручно.
20.12.21
Ангеліна
Хороший медичний заклад, дуже зручно, бо можна здати аналізи на місці, також привітний персонал і лікар Іванна Миколаївна, дуже хороша, рекомендую.
15.11.21
winged
На вул. Ковельській "лікарня Цюха" відмовились приньмати бо не має чим дати решту. На вул. Романюка не правельно записали який аналіз потрібно взяти (переплатила 40 грн.)+ один не записали. На сайті не вірно вказані ціни на лабораторію.
14.11.21
Ріта
Ставлення на рецепшені на низькому рівню.Грубо відповідають людям,хоча платяться кошти ,а не за безкоштовно прийшли на прийом.Рятує те,що хоча б там працють нормальні лікарі.
29.09.21
Mariia
Хороший медичний заклад. Прийом проводиться згідно графіку та вчасно. Особлива подяка ендокринологу Нелі Олександрівні за професіоналізм і тактовність.
30.08.21
Вікторія
Буквально вчора була на прийомі у Іванни Миколаївни, і я повна позитивних вражень, як він неї самої так і від персоналу в цілому. Провівши детальну консультацію та огляд, швидко визначили причину болей, що мучили мене тиждень. Персонал відчиливий, а .. Читати далі »
04.08.21
Продавайка
Дуже сподобалось ставлення та прийом лікаря Кощановського А.Ю. Чекають з відкритими дверима, в прямому змісті слова. Приємна обстановка, професіоналізм, нормальні ціни. Рекомендую!!!
09.04.21
Юлія
Не рекомендую. Загальний аналіз крові зроблений всього за трьома показниками, по яких неможливо визначити нічого. Здирання коштів
18.01.21
Оксана
Я пацієнтка Іванни Миколаївни вже більше 10 років, дуже вдячна Богу, що я потрапила до цієї прекрасної лікарки! Після невдалого лікування в Львові мала купу проблем і поганих прогнозів, а Іванна Миколаівна допомогла вилікуватися. Зараз я маю двох діт.. Читати далі »
03.01.21
Уляна
Хороша поліклініка,хороші спеціальністи. Але нажаль є мінус в тому,що постійно приходиться чекати свою чергу.Тобто я записана на 15:00 , прийшла рівно в цей час і переді мною ще 2 пацієнтів.І так кожного разу.Одного разу я чекала цілу годину.Прийом .. Читати далі »
28.11.20
Людмила
Завдяки Іванні Миколаївні Цюх у мене є синочок, сенс життя, якого я чекала 8 років. Дай Боже їй здоров'я. Медсестрички прекрасні спеціалістки, кров знаходять швидко, безболісно, а в мене тяжко знайти вену. Бажаю всім працівникам Цюха всього найк.. Читати далі »
15.11.20
Олена
Зайшовши в клініку, при вході , обробивши руки дезрозчином(який мені наніс опік долонь)запитавши реєстратора, що це? У відповідь отримавши незадоволено зверхньо по-хамськи !Що мені не сподобалося як пациєнту у приватній клініці. Увійшовши у лаборатор.. Читати далі »
21.10.20
Люда
Я за стільки років ..скільки користуюсь послугами клініки Цюха на Богдана Хмельницького вчора я була шокована відношенням Пані ..що зустрічає на рецепції...вона з своїми ще двома колегами почала хамити Спитала коли результати аналізів- сказали з 16ло.. Читати далі »
13.01.20
Таня
Відправили мою маму на операцію без аналізів, а точніше вони знали що вони погані, і передали їх після проведення операції, оскільки лікар йшов у відпустку потрібно було терміново робити операцію щоб забрати виручені гроші, після проведення операції .. Читати далі »

© Луцьк24